نصیحت برادرانه

مریم معصومی

Re: نصیحت برادرانه

پستتوسط مریم معصومی » شنبه 4 دی 1395, 4:17 pm

اصلا تو این مجموعه سی وی نمیخاد چون هیچ یک ازداروسازها هم سی وی ندارن.

ضیائ الدین

پستتوسط ضیائ الدین » شنبه 4 دی 1395, 4:22 pm

دوست عزیز اگه داروییه منظورت خیلی عالیه.اگه خواستی تهیه منبع دقیقشو بهت میگم من تااول دیماه تصمیمم علوم سلولی کاربردی بود ولی چندتا ازاشناهامون تو وزارتخونه ان. خیل خیلی نصیحتم کردن که الکی برا رشته ایییکه تعریف نشده و اصلا بازار کار نداره وقت تلف کنیه.شما مطمین باش تونانوپزشکی یا داروویی موفقی البته من داروییو انتخاب کردم.منابعشم شیرینه مهم اینده کاریه.نه صرفا دکتر بودن وبیکاری

ضیائ الدین

پستتوسط ضیائ الدین » شنبه 4 دی 1395, 4:23 pm

دوست عزیز اگه داروییه منظورت خیلی عالیه.اگه خواستی تهیه منبع دقیقشو بهت میگم من تااول دیماه تصمیمم علوم سلولی کاربردی بود ولی چندتا ازاشناهامون تو وزارتخونه ان. خیل خیلی نصیحتم کردن که الکی برا رشته ایییکه تعریف نشده و اصلا بازار کار نداره وقت تلف کنیه.شما مطمین باش تونانوپزشکی یا داروویی موفقی البته من داروییو انتخاب کردم.منابعشم شیرینه مهم اینده کاریه.نه صرفا دکتر بودن وبیکاری .موفق باشید عزیز

ضیائ الدین

پستتوسط ضیائ الدین » شنبه 4 دی 1395, 4:23 pm

دوست عزیز اگه داروییه منظورت خیلی عالیه.اگه خواستی تهیه منبع دقیقشو بهت میگم من تااول دیماه تصمیمم علوم سلولی کاربردی بود ولی چندتا ازاشناهامون تو وزارتخونه ان. خیل خیلی نصیحتم کردن که الکی برا رشته ایییکه تعریف نشده و اصلا بازار کار نداره وقت تلف کنیه.شما مطمین باش تونانوپزشکی یا داروویی موفقی البته من داروییو انتخاب کردم.منابعشم شیرینه مهم اینده کاریه.نه صرفا دکتر بودن وبیکاری .موفق باشید عزیز ...

mMaryam

پستتوسط mMaryam » شنبه 4 دی 1395, 5:21 pm

چه منابعي خونده؟

مریم معصومی

پستتوسط مریم معصومی » شنبه 4 دی 1395, 5:43 pm

دوستان باورکنید امسال برین توسایت تعیین رشته دکترا ٨٠٠نفر توکل مجموعه پذیرش داشته اونم بامیانگینای خیلی کم.نترسید داروسازا الکی شلوغش کردن ما ارشا بهتر ازپسشون برمیاییم

مریم معصومی

پستتوسط مریم معصومی » شنبه 4 دی 1395, 5:45 pm

البته اینم بگم دختر عمه ام بارتبه ٢٠٠سم شناسی قبول شد اون ازبسته های معین گرفته بود تواکثر انتخاب رشته هاشم رتبش خوب بود ولی سمودوس داشت

مریم معصومی

پستتوسط مریم معصومی » شنبه 4 دی 1395, 5:46 pm

دوستان نگران نباشید.مطمین باشید اسم دکترای داروسازی الکی سخت دراومده بخاطر داروسازاهم شده اینده کاریشو خیلی وسیع کردن

مریم معصومی

پستتوسط مریم معصومی » شنبه 4 دی 1395, 5:48 pm

من حدود یه هفتس شروع کردم ولی اونقد جزوه هام منظم همراه تسته .بحثاشم خیلی خیلی شیرینه.درضمن سوالات این مجموعهرو خیلی نمیپیچنن.فقط باید حفظ کنین
عزیزان اینا اطلاعاتی بودکه من ازخواهرم و دختر عمه ام که هردو پارسال مجموعه داروسازی قبول شدن براتون گذاشتم.انشالله مفید بوده باشه.
التماس دعا.

مریم معصومی

پستتوسط مریم معصومی » شنبه 4 دی 1395, 5:52 pm

من کارنامه هردو رو قرار میدم اگه کارشناس مصلحت دونستن بذارن.شماها خودتون قضاوت کنید.

بازگشت به “دکترای تخصصی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 10 مهمان