نصیحت برادرانه

گلسا

Re: نصیحت برادرانه

پستتوسط گلسا » شنبه 4 دی 1395, 6:44 pm

با سلام آقای ضیائ الدین لطف میکنید منابع رو بگید تا ماهم تهیه کنیم. خیلی ممنون

mMaryam

پستتوسط mMaryam » شنبه 4 دی 1395, 6:49 pm

ببخشيد ١٤٠ اشتباه گفتم

انا موسوی

پستتوسط انا موسوی » شنبه 4 دی 1395, 6:53 pm

مریم خانم شما به روز نیستین که.١۴٠برا دوسال پیش بود اگه اطلاعاتی درزمینه ای تدارین دیگرانو گمراه نکنیدکه.

انا موسوی

پستتوسط انا موسوی » شنبه 4 دی 1395, 6:54 pm

فقط شرط سی درصده .مثل بقیه رشته ها.اونم چندتاسوالو هی حذف میکنن.زیر سی میاد.اصلا ١۴٠خیلی وقته ازبین رفته قانونش.وقتی اطلاعی نداری نگو یکی میبینه شاید ایندش به همین جمله اشتباه تو بستگی داره.

mMaryam

پستتوسط mMaryam » شنبه 4 دی 1395, 7:07 pm

من شهريور پرسيدم خودم هم مظمئن نيستم

issapare

پستتوسط issapare » شنبه 4 دی 1395, 7:40 pm

سلام دوستان
ممنون از اطلاعاتتون, من منظورم نانو پزشکی بود, اگه در این زمینه اطلاعاتی دارید بگید لطفا

issapare

پستتوسط issapare » شنبه 4 دی 1395, 8:01 pm

البته من رشته ارشدم فیزیوجانوری هست و نمیدونم میتونم نانو دارو یا بیوتکنولوزژی دارو شرکت کنم یا نه؟؟ لطفا راهنمایی کنید چکار کنم؟

mina71

پستتوسط mina71 » شنبه 4 دی 1395, 8:30 pm

محمد حسین فراهانی نوشته شده:سلام عزیزان من همه مطالبو خوندم تازه عضو شدم عزیزان رشته هایی مثل پزشکی مولکولی و بیوتک و ایمنی و خون اگه جذب هم نداشته باشه تاسیس ازمایشگاه دارن .دوستانیکه برا علوم کاربردی تلاش فراوان میکنن واقعا باچه انگیزه ای این رشته رو انتخاب کردن؟؟من متن دوستانیو خوندم که میگن چندسال وقتوبذارن و سلولی کاربردی قبولشن. دوستانم اشتباه نکنید حتیپزشکی مولکولی الان خیلیا در حال مجوز گرفتن ازمایشپاهن.من خودم ازمایشگاه دارم ازروی تجربه میگم رشته های دکترای بهداشت صرفا اونایی خوبن که میتونن ازمایشگاه بزنن.جذب براهمه رشته ها سخت شده .چرا الکی دو سه سال وقتتونو برای رشته های پوچ میزارین.فقط اسمتون دکتر بشه .اصلا ازلحاظ کاری خصوصا برای اقایون سلولی کاربردی بازار کار نداره که حالا خانما میخوان کلاس بذارن با اسم دکترا.
برادرای من اشتباه نکنید شماها بعدها انشالله یه خونواده را اداره میکنید رشتتونو یه جوری انتخاب کنید کارباشه.خدترو شکر من جذب نشدم ولی اونقد ماهیانه ازمایشگاهم درامد داره خداروشکر.اشتباه نکنید سلولی کاربردی مجوز از نداره که.پزشکی مولکولی یابقیه حتی پردیس هم ارزش نفر اول کاربردی و بعضی رشته ها رو داره.انشالله که باتصمیم درست درامد خوب داشته باشید نه صرفا یدک کش اسم دکترا.خواهوم شماکه فیزیولوژی گیاهی عستین رشته خودتون خیلی خیلی بهتر جذب داره هم دانشگاه ازاد هم علوم این همه زحمت میکشی ازخودت پرسیدی برای چی؟؟اخرش پوچ.یاخوارم شماکه بچه کوچیک داری بهتر پزشکی مولکولی قبول میشی.کی میگه کارنداره.هستن دوستای من ماهیانع با ازمایشگاه چندین میلیون درمیارن .راحتم قبول شدن.
التماس دعا.

سلام اقای دکتر
ممنون بابت راهنماییتون میخواستم بدونم نظرتون راجب رشته ژنتیک پزشکی چیه؟

mohamad agha

پستتوسط mohamad agha » یک شنبه 5 دی 1395, 5:57 am

مدینه نوشته شده:سلام اقامحمد کی میگه.تازه توی وزارتخونه مجوزشو گرفتن.اگهکارشناس محترم اجازه بدن من عکسشو میفرستم.

سلام میشه عکسشو بذارین؟

issapare

پستتوسط issapare » یک شنبه 5 دی 1395, 7:14 am

محمد اآقا چرا موضوعو عوض میکنی من منتظر جوابم هااا!!!!

بازگشت به “دکترای تخصصی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 15 مهمان