نصیحت برادرانه

مریم رحیمی

Re: نصیحت برادرانه

پستتوسط مریم رحیمی » شنبه 4 دی 1395, 11:01 am

نه بابا.کی میگه خواهر من پزشکی مولکولیه.امسال جذب شهیدبهشتی شد.مجوز ازمایشگاهشم باسه دکتر دیگه درحال گرفتنه.انشالله ازمایشگاه هم میزنه به کوری چشم حسودای رشته پزشکی مولکولی

مریم رحیمی

پستتوسط مریم رحیمی » شنبه 4 دی 1395, 11:03 am

رشته های ارزشمندچون دکترای دارویی وایمنی وخون و...بقیه رو بارشته چرت سلولی کاربردی که معلوم نیست اصلا چیه تابحال یه واحدهم به دانشجوهاش براتدریس ندادن حق ازمایشگاهم نداره مقایسه میکنی .یکم واقع بین باشین و همه رشته هارو دریک سطح قرار ندین.:O

مریم رحیمی

پستتوسط مریم رحیمی » شنبه 4 دی 1395, 11:04 am

بیکاری برامعدودی ازرشته های بهداشته.نه براهمشون.

samira22222

پستتوسط samira22222 » شنبه 4 دی 1395, 1:06 pm

mMaryam نوشته شده:خب اگر نداره بيوتك پس فرقي نميكنه چه رشته اي بخونيم كلا همه رشته ها مثل همن فقط كار داشتن به اينه كه كسي رو داشته باشي كه برات كار درست كنه در غير اين صورت بيكاري براي هر رشته اي هست

بیوتک هیچ وقت بیکار نمیمونه خیالتون راحت یکی از بهترین رشته هاست مخصوصا تو ایران روز به روز بهتر میشه وضعیتشون.
هیت علمی هم خیلی شرایطش خوبه چون شما هر رشته و گرایشی باشید از ریست شناسی در تمام مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری باید چن واحد بیوتک یا مرتبط با اون رو چه به صورت اختیاری چه اجباری پاس کنید. بیوتک پزشکی میتونه بیوتک رو توتمام مقاطع تدرسی کنه (بجز بیوتک گیاهی) من که تا حالا بیوتک بیکار ندیدم همه کلی درامد دارن

mMaryam

پستتوسط mMaryam » شنبه 4 دی 1395, 1:56 pm

خب چرا شما شركت نميكني بيوتك؟

مریم رحیمی

پستتوسط مریم رحیمی » شنبه 4 دی 1395, 2:08 pm

درسته سمیراجون.امسال چون ۵٠شده اکثررشته های سخت قبولیشون راحته.

samira22222

پستتوسط samira22222 » شنبه 4 دی 1395, 2:45 pm

mMaryam نوشته شده:خب چرا شما شركت نميكني بيوتك؟

اتفاقا من تا یه مدت پیش شک داشتم بین بیوتک و سلولی کاربردی که کدومو بخونم به خاطر همین تا الان برای تهیه منابع اقدام نکردم ولی با توجه به شرایطم قبولی سلولی کاربردی برای من راحت تره نسبت به بیوتک چون من تقریبا چیزی ندارم که تو مصاحبه ارایه بدم و میدونم پارسال بچه ها بدون مقاله سلولی کاربردی رو قبول شدن.بیوتک رشته خیلی تاپی هست ولی قبولیش نسبت به سلولی کاربردی سخت تره. واقعا اگه به خاطر بچم نبود یه طرح ارایه میدادم و کار پژوهشی انجام میدادم و بیوتک شرکت میکردم و خوب میخوندم که قبول شم. من حتی یه مقاله هم ندارم و نمیتونم بچه کوچیکو بزارم و برم دانشگاه واسه کار پژوهشی.
اما سلولی کاربردی هم رشته خوب و آینده داریه من کلی در موردش تحقیق کردم. مطمنم که بیکار نمیمونم من کار و شغل اولویت اول و اخرمه فقط به خاطر اینکه یه شغل خوب داشته باشم درس میخونم.

مریم رحیمی

پستتوسط مریم رحیمی » شنبه 4 دی 1395, 2:52 pm

سمیراجان من به شماقول میدم با سلولی کاربردی بیکارهستین .اینو بعد از ۵-۶سال بهت ثابت میشه.فکر کردی ورودیهای اول٩١تا ٩۵کلا صدنفر جذب نمیشن دانشگاها منتظر تومیمونن جذبت کنن.نه عزیزم تا تو بخونی قبولشی ورودیهای قبل جذب شدن و اشباع شده .بیرونم کار نیست نه توازمایشگاه نه شرکت دارویی.اگر برای کار نیخونی بخدا اشتباهه.تحقیقت کاملا ازروی نااگاهی بوده.

مریم رحیمی

پستتوسط مریم رحیمی » شنبه 4 دی 1395, 2:53 pm

سمیراجان من به شماقول میدم با سلولی کاربردی بیکارهستین .اینو بعد از ۵-۶سال بهت ثابت میشه.فکر کردی ورودیهای اول٩١تا ٩۵کلا صدنفر جذب نمیشن دانشگاها منتظر تومیمونن جذبت کنن.نه عزیزم تا تو بخونی قبولشی ورودیهای قبل جذب شدن و اشباع شده .بیرونم کار نیست نه توازمایشگاه نه شرکت دارویی.اگر برای کار نیخونی بخدا اشتباهه.تحقیقت کاملا ازروی نااگاهی بوده......متاسفم اشتباه نکن.تواگر میخوای راحت قبولشی وشغل خوب حتی در دوره دانشجویی داشته باشی مجموعه داروسازی شرکت کن.

mMaryam

پستتوسط mMaryam » شنبه 4 دی 1395, 2:57 pm

منم همين فكر رو كردم چون رشته خوبيه

بازگشت به “دکترای تخصصی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 22 مهمان