سوال از كارشناس محترم

mMaryam

سوال از كارشناس محترم

پستتوسط mMaryam » شنبه 4 دی 1395, 5:15 am

سلام كارشناس محترم ميگن رشته سلولي كاربردي آينده نداره من صرفا براي كار ميخوام ادامه تحصيل بدم اگر آزمون مرداد باشم تغيير رشته ميدم-منابع بيوتكنودارويي را ميشه لطف كنيد؟

ارتین

Re: سوال از كارشناس محترم

پستتوسط ارتین » شنبه 4 دی 1395, 5:56 am

سلام .من هم برابیوتک دارویی میخونم .ارشدم سیستماتیک گیاهیه. ارشد شما چیه؟؟بیوتک دارویی قبولیش خیلی راحته.بامیانگین٣٠پارسال قبولشدن از دوستام.الن ترم دوهستن ولی توشرکت دارویی ماهی ۴تچمن درامد داره.از لحاظ کاری مطمین باشید مشکلی نداره .منابعشو من تعیه کردم توی سایت سنجش پی هم هست.سوالاشو خیلی نمی پیچونن.من پارسال زیادنخونده بودم رتبم ٣٠شد میانگینمم کم بود.درضمن ازالانم شروع کنی منابعش راحته.فقط باید حفظ کنی.عین منبع میدن.هرسال هم فراخوان بورس میزنن.انشالله بخونید قبولید هم شما هم من.جزوه بخونید بهتره.

ارتین

پستتوسط ارتین » شنبه 4 دی 1395, 5:57 am

سلام .من هم برابیوتک دارویی میخونم .ارشدم سیستماتیک گیاهیه. ارشد شما چیه؟؟بیوتک دارویی قبولیش خیلی راحته.بامیانگین٣٠پارسال قبولشدن از دوستام.الن ترم دوهستن ولی توشرکت دارویی ماهی ۴تچمن درامد داره.از لحاظ کاری مطمین باشید مشکلی نداره .منابعشو من تعیه کردم توی سایت سنجش پی هم هست.سوالاشو خیلی نمی پیچونن.من پارسال زیادنخونده بودم رتبم ٣٠شد میانگینمم کم بود.درضمن ازالانم شروع کنی منابعش راحته.فقط باید حفظ کنی.عین منبع میدن.هرسال هم فراخوان بورس میزنن.انشالله بخونید قبولید هم شما هم من.جزوه بخونید بهتره..

علی رسولزاده

پستتوسط علی رسولزاده » شنبه 4 دی 1395, 6:13 am

سلام من امسال انشالله سم شناسی میدم منابعمون مشترکه .توسایت هست.بیوتک خیلی فوق العادست.شما واقعا این رشته رو باسلولی کاربردی مقایسه میکنین .خیلی خیلی ازهم دورن.هم ازلحاظ شغلی و هم علمی.سلولی وزارت علوم خیلی بهتر ازاین کاربردی شغل و جذب داره.اخه کارشناس محترم همینجوری میگن جذب و کار .کجاست.اصلا اشتباه نکید منابعشم خیلی راحته خوندنش همش جزوه ١٠٠صفحه ایه. ریسک نکنید دارویی خیلی بهتره .تصمیمتونو بگیرین.من اینده شغلی شمارو بااین رشته تضمین میکنم البته همه رشته های دارو اینجورینا.موفق باشید.

مدینه

پستتوسط مدینه » شنبه 4 دی 1395, 7:04 am

معموله سلولی کاربردی کار نداره.اصلا چیه رشتش؟معلوم نیستکه.ولی داروییها همشون فوق العاده ان.

mMaryam

پستتوسط mMaryam » شنبه 4 دی 1395, 3:01 pm

ممنون كارشناس محترم همين رشته رو شركت ميكنم چون علاقه دارم

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » شنبه 4 دی 1395, 7:34 pm

mMaryam نوشته شده:سلام كارشناس محترم ميگن رشته سلولي كاربردي آينده نداره من صرفا براي كار ميخوام ادامه تحصيل بدم اگر آزمون مرداد باشم تغيير رشته ميدم-منابع بيوتكنودارويي را ميشه لطف كنيد؟

سلام
از لینک زیر میتونید ببینید
http://www.phdpezeshki.com/phd/pharmace ... urces.html

mMaryam

پستتوسط mMaryam » شنبه 4 دی 1395, 8:18 pm

رشته ارشدم فيزيولوژي گياهي هستم شما منابع دارويي غيراز سايت ميدونيد چي هست؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » یک شنبه 5 دی 1395, 6:13 pm

خیر همه همینهارومیخونند کتابهای درسنامه مثلابرای گنوزی نشرمعین کتاب داره ولی مابقیش کتاب مناسبی فعلا توبازارنیست

گلسا

پستتوسط گلسا » یک شنبه 5 دی 1395, 6:19 pm

سلام. فیزیولوژی پزشکی میتونه مجموعه دارویی شرکت کنه؟ این رشته ها هم حقوق دارند؟ مهندسی بافت چطوره،بازار کار داره؟
ایا واقعا کارخانجات دارویی رشته های دارویی مثل نانو رو جذب میکنند؟ یکی از دوستانم بیوتک بود،بهش گفته بودند باید یه طرح اماده بیاری اگر تاپ بود میتونی در موردش تحقیق کنی. ممنون میشم جواب بدید.

بازگشت به “دکترای تخصصی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 10 مهمان