خدمت دانشجویان عزیزم

jan

داروسازی یا.....

پستتوسط jan » دو شنبه 20 دی 1395, 9:31 pm

سلام
کارشناس محترم
یک سوال خیلی خیلی مهم

ارشد فیزیولوژی هستم.برای دکتری میخوام وزارت بهداشت شرکت کنم.

نوروساینس بخونم یا بیوتکنولوژی دارویی؟

کدومیش بازار کار بهتر و در کل اینده بهتری داره؟؟؟

ممنون میشم تا حدود 6 سال آینده رو اگر بعد قبولی و فارغ شدن در نظر بگیرید چون از بیکاری و اینکه هر بار بهم بگن رشته شما بازار کار نداره خسته شدم.

ای گول

Re: خدمت دانشجویان عزیزم

پستتوسط ای گول » سه شنبه 21 دی 1395, 5:38 am

سلام عریزم شک نکن دارویی بعدازشش سال مجوز داروخونه همبهش میدن چون الان بچه ها درخواستشو به وزارتخونه دادن مطمین باش اینده دلرویی مخصوصا بیوتکن دارویی بهتره برای برای تهیه واکسن و دارو و همه جا کار هست نوروساینس و بقیه پی اچ دیها اصلاتاشش سال بعد بازار کارشون وحشتناکه مثل لیسانس الانه. باز منظر مشاور باش.ولی داروییها بهاطر داروسازا هم که شده هیچوقت ازبورس نمیره و عمیشه خوبه .من کشاورزیم ارزوم بود میتونستم شرکت کنم شماها که میتونید موقعیتو ازدست ندید حیفه ایندتون .موفق باشید

ای گول

پستتوسط ای گول » سه شنبه 21 دی 1395, 5:39 am

نوروساینس که مطمین باش الانم بیماره اوه چه برسه به شش سال بعد .

ای گول

پستتوسط ای گول » سه شنبه 21 دی 1395, 5:41 am

شماکه فیزیولوژی عستی حتی کم تقاضاترین رشته دارویی بنام زیست مواد داروییو بزنی هم هزار برابر موفقتر هستی .تازه تو انتخاب رشته میتونی سی تا شهر و هشت تا رشته رو بزنی والله این نهایت امیدواریه هم برای قبول شدن کارشم مطمین باش عزیزم .

اذری

پستتوسط اذری » سه شنبه 21 دی 1395, 8:09 am

سلام منم مسخواستم سلولی کاربردی بدم تادیروز اما دیشب مهمونی بودیم یکی ازاساتید دانشگاه تهرانو اونجا دیدم بهش گفتمبرای کار من میخوام درس بخونم صددرصد امیدوارم کرد که رشته های دارویی الان تو بورسند و صد سالم که بگذره هوای داروییها رو بخاطر اسمش که داروسازیه دارند پس همیشه کارهست .نگران نباشید همین داروییو بخونید من سه ماهه برای سلولی نیخوتدم خداییش خیلی درس فراریه این همه زحمت بکشم الکی پنج سال بعدم کارنباشه .مسخرست تازه انشالله قبولشیم دارویی ترم اول هم میتونیم توپاستور یا خود دانشکده های داروسازی طرح برداریم و ازترم اول درامد داشته باشیم من بخاطر درامدش داروییو انتخاب کردم .موفق باشید

jan

کمک از مشاور محترم و دوستان

پستتوسط jan » چهار شنبه 22 دی 1395, 10:11 am

سلام
در ابتدا تشکر از مشاور محترم

خواهشا در مورد جزوه هایی که برای بیوتکنولوژی تهیه کردید اطلاعاتی رو در اختیار ما هم میگذارید. خیلی خیلی ممنون میشم. خواهش میکنم!!!!!

jan

Re: کمک از مشاور محترم و دوستان

پستتوسط jan » چهار شنبه 22 دی 1395, 10:19 am

خیلی ممنونم

اما تو رو خدا راستشو میگید !البته خواهشا حرف من رو جسارت تلقی نکنید چون واقعا نمیدونم چکار کنم ؟ از چند تا دکتر عمومی داروسازی تو شهرمون پرسیدم متاسفانه خیلی بد جواب دا دن گفت چون پایه شما پزشکی نیست و زیسته اگر تخصصتم در این زمینه باشه امیدی به مجوز نیست و یکیشون گفت دوتا از دوستام قبول شدن و تموم کرد اصلا وزارت بهداشت اصلا اونا رو نخواسته و الان تو دانشکده کشاورزی و دامپزشکی ساعتی مشغول تدریس هستن!!! واقعا نمیدونم چکار کنم . واقعا انصاف نیست این همه زحمت بکشیم و بعدشم هیچی!!!!

خیلی خیلی ممنونم

jan

پستتوسط jan » چهار شنبه 22 دی 1395, 10:29 am

افای خلیلی عزیز شما هم شرکت کردید؟؟ واقعا نظر شما چیه؟؟ امیدی است!!

از نظر شمال کدوم یک از موسسات بهترن که جزوهها رو تهیه کنم و ایا تمام واحدها به صورت جزوه هستن.

ممنون از لطفتون

گلسا

پستتوسط گلسا » دو شنبه 27 دی 1395, 5:03 am

دکتر رحیم خدایاری نوشته شده:نمره ١۴٠که بعضیاتون به اشتباه تصور میکنید دوسال پیش ازمجموعه دارویی برداشته شده.

سلام. ببخشید یه چیزایی شنیدم در مورد کار رشته های دارویی از جمله نانو که برای کسانی که بیس دارو ندارند حتی در کارخانجات هم اطمینانی از جذب نیست. میخواستم از شما که دانشجوی این رشته اید بپرسم وضعیت کاری چطوره؟

بازگشت به “دکترای تخصصی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 16 مهمان