اطلاعاتی از گرایشهای دارو

issapare

اطلاعاتی از گرایشهای دارو

پستتوسط issapare » یک شنبه 5 دی 1395, 7:11 am

با سلام
من اطلاعاتی درمورد گرایشهای دارو میخواستم اینکه اآیا منابعی که معرفی شده برای همه گرایشها مشترک هستن؟؟ واگر مشترک هستن نحوه پدذیرش به چه صورت هست اول رتبه میدن بعد انتخاب رشته یا قبل ازمون انتخاب رشته میشه؟؟
شنیدم ١۴٠ سوال درست به منزله قبولی هست یعنی به تعداد نفرات کاری ندارن؟؟
اآیا مصاحبه هم داره؟ و احتمال قبولی در مصاحبه به چه شکل هست؟؟
من ارشد فیزیو جانوری هستم از گرایشهای زیست,موضوع پایانامم هم اثر یه نانو دذره بر حافظه موش بوده, کدوم گرایسهای دارو رو مجاز هستم؟؟
از بین دارو و نانو فناوری پزشکی کدوم رو پیشنهاد میکنید؟؟ از نظر بازار کار و احتمال قبولی

دکتر رحیم خدایاری

Re: اطلاعاتی از گرایشهای دارو

پستتوسط دکتر رحیم خدایاری » یک شنبه 5 دی 1395, 7:32 am

باسلام خدمت داوطلبان عزیز.
اینجانب رحیم خدتیاری ترم دوی دانشجوی بیوتک دارویی و رتبه دوم این رشته رتبه ١نانو رتبه ١زیست مواد رتبه ۴سم هستم.ارشمو دانشگاه ازاد علوم دارویی سلولی خوندم. دوست عزیز ١۴٠دوسال پیش بود الان فقط باید سی درصدو بیاری که پارسال برای ما سوالا حذف شد و میانگین اومد ٢۵.ببینید هیچ فرقی نداره ارشدتون چیه چون منابع برای همه چه داروساز چه ارشد هررشته ای یکیه.رقابت هم فوق العده پایینه.مدرصدهای نفر اول و دوم بطور فاحش و خیلی زیاد اختلاف هست.قبولیم خیلی راحتتر از بقیه رشته هاست چون ظرفیت خیلی زیاده.توی مصاحبه هم خیلی راحت میگیرن من ارشدم ازاد بود هیچ چیز همنداشتم .ولی شکر خدا قبول شدم.اصلا نترسد ازالانم شروع کنید مطمینا برنده اید.از بین جزوه ها فقط شیمی دارویی یکم سخته اونم براهمه سخته مازیستا اصلا فرماکوگنونزی و بیوتکنولوژی پاستر و ١٠٠میزنیم خیای راحتن.بازار کارم خیلی حوبه.من الان تورویان طرح برداشتم دارویی ٢٠میلیون برای چهارماه .بنظرم عالیه
به امید قبولی همه.

دکتر رحیم خدایاری

پستتوسط دکتر رحیم خدایاری » یک شنبه 5 دی 1395, 7:32 am

باسلام خدمت داوطلبان عزیز.
اینجانب رحیم خدتیاری ترم دوی دانشجوی بیوتک دارویی و رتبه دوم این رشته رتبه ١نانو رتبه ١زیست مواد رتبه ۴سم هستم.ارشمو دانشگاه ازاد علوم دارویی سلولی خوندم. دوست عزیز ١۴٠دوسال پیش بود الان فقط باید سی درصدو بیاری که پارسال برای ما سوالا حذف شد و میانگین اومد ٢۵.ببینید هیچ فرقی نداره ارشدتون چیه چون منابع برای همه چه داروساز چه ارشد هررشته ای یکیه.رقابت هم فوق العده پایینه.مدرصدهای نفر اول و دوم بطور فاحش و خیلی زیاد اختلاف هست.قبولیم خیلی راحتتر از بقیه رشته هاست چون ظرفیت خیلی زیاده.توی مصاحبه هم خیلی راحت میگیرن من ارشدم ازاد بود هیچ چیز همنداشتم .ولی شکر خدا قبول شدم.اصلا نترسد ازالانم شروع کنید مطمینا برنده اید.از بین جزوه ها فقط شیمی دارویی یکم سخته اونم براهمه سخته مازیستا اصلا فرماکوگنونزی و بیوتکنولوژی پاستر و ١٠٠میزنیم خیای راحتن.بازار کارم خیلی حوبه.من الان تورویان طرح برداشتم دارویی ٢٠میلیون برای چهارماه .بنظرم عالیه
به امید قبولی همه.

دکتر رحیم خدایاری

پستتوسط دکتر رحیم خدایاری » یک شنبه 5 دی 1395, 7:33 am

صددرصد دارو رو انتخاب کنید مجاز که شدید هرگرایششو خواستین برین.

دکتر رحیم خدایاری

پستتوسط دکتر رحیم خدایاری » یک شنبه 5 دی 1395, 7:34 am

مصاحبه فقط دوتاسوال پایاننامه ازمن پرسیدن.یه متن دوسطریانگلیسی.خیلی راحته مصاحبش.شک نکید قبولید

دکتر رحیم خدایاری

پستتوسط دکتر رحیم خدایاری » یک شنبه 5 دی 1395, 7:41 am

کلا رشته های دارویی نسبت به پزشکی راحتتر ند.ازنظر بازار کار توپزشکیا اونایی که کارای ازمایشگاهی میتونن ازمایشگاه بزنن خوبه.ولی در کل برای دارویی ها حتی زیست مواد دارویی که هیچکس اونو نمیزنه و خیلی خیلی خیلی راحته قبولیش اونم بازار کارش خوبه ولی بخاطر اسمش هیچکس نمیزنه.توانتخاب رشته
ابتا مینویسن مجاز.هفته بعدش انتخاب رشته و چندین شهرو گرایشو انتخاب بعد میرین مصاحبه بعداز مصاحبه توقبولیتون کارنامتون میاد خودتون انتخاب میکنید کدوم شهر و کدو م گرایش برید ثبت نام کنید .خیلی مراحلش خوبه دقیق مثل دانشگاه اداد دکتراشه.

دکتر رحیم خدایاری

پستتوسط دکتر رحیم خدایاری » یک شنبه 5 دی 1395, 10:41 am

من کارناممو گذاشتم به همراه کارنامه دوستم برای مجموع دارو انشالله مفید بشه

issapare

پستتوسط issapare » یک شنبه 5 دی 1395, 8:07 pm

سلام
ممنون از راهنماییهای عالیتون
متاسفانه من این اطلاعاتو دیر بدست اوردم از شهریور دارم واسه نانو پزشکی میخونم و نمیتونم کنارش بذارم حالا که این همه براش وقت گذاشتم. اگه نانو قبول نشدم سال دیگه حتما دارو شرکت میکنم. فقط بنظرتون آزمون دکترا سال 97 قراره تغییر کنه؟؟ چون شنیدم قراره کلا عوض بشه و دیگه به این شکل برگزار نمیشه

issapare

پستتوسط issapare » یک شنبه 5 دی 1395, 8:21 pm

کارشناس محترم لطفا شما هم جواب بدید. خیلی مردد شدم نمیدونم چکار کنم میترسم بشینم برا دارو بخونم وقت کم بیارم اینجوری هم نانو پزشکی رو از دست بدم هم دارو قبول نشم شما بودین چکار میکردین؟؟
من چقد بدشانسم همه چی رو دیر میفهممم....

آقا.یکی مارو راهنمایی کنه!!!
آخرین ويرايش توسط 1 on issapare, ويرايش شده در 0.

mina71

پستتوسط mina71 » یک شنبه 5 دی 1395, 8:28 pm

با سلام
میخواستم بدونم به نظرتون ازبین گرایش های دارو بیوتک دارویی بهتره یا نانوفناوری دارویی از نظر بازار کار و درامد

بازگشت به “دکترای تخصصی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 9 مهمان