مجوز آزمایشگاه پزشکی مولکولی؟

گلسا

مجوز آزمایشگاه پزشکی مولکولی؟

پستتوسط گلسا » دو شنبه 6 دی 1395, 11:29 am

سلام. ایا پزشکی مولکولی مجوز ازمایشگاه داره؟ متخصص این رشته دقیقا توی ازمایشگاه چکار میکنه؟ در مقایسه با نانوتک دارویی چطوره؟

مدینه

Re: مجوز آزمایشگاه پزشکی مولکولی؟

پستتوسط مدینه » دو شنبه 6 دی 1395, 12:00 pm

سلام

مدینه

پستتوسط مدینه » دو شنبه 6 دی 1395, 12:02 pm

والله خواهر من با٢٠درصد میانگین قبول شده بود.اره به وردیها ی قبلش هم به بیوتکنو هم به پزشکی مولکولی دادن.بیشتر درمان ام اس درمان سرطان و کلا کار روی دارو برای درمان بیماریهست.رشته خوبیه بیدردسر قبول میشی .مصاحبه هم خیلی اسونه.

مدینه

پستتوسط مدینه » دو شنبه 6 دی 1395, 12:03 pm

طرحاشم توی بیمارستان برداشته .هر طرحی نزدیک ۵٠تومن پول داره.البته کمیشو استاداش برمیدارن بقیو روبه پژوهشگر میدن.موفق باشید

samira22222

پستتوسط samira22222 » دو شنبه 6 دی 1395, 12:14 pm

اگه پایه تون پزشک عمومی بوده باشه نظام تعلق میگیره و به عنوان پزشک متخصص میتونین کار کنید. اما به کسایی که پایه شون ارشد بوده چه ارشدتون بهداشت بوده باشه چه علوم بعد از گرفتن دکتری پزشکی مولکولی نظام بهتون نمیدن. پزشک مولکولی حق نداره مسول فنی ازمایشگاه بشه. و حتما باید زیر نظر مسول فنی کار کنه.

همه رشته ها تعهد طرح دارن و تو دوره طرح درامد خوبی هم دارن ولی مهم اینه که شخص بعد از طرحش بتونه یه جا کار کنه که متاسفانه در این زمینه رشته زشکی مولکولی یه مقدار ضعف داره. این رشته در حال حاضر اشباع شده چه برسه به 5-6 سال دیگه که شما بخواید فارغ التحصیل بشید. به نظرم ارزش سرمایه گذاری نداره. ولی هر طور که خودتون علاقه دارید تصمیم بگیرید.

خودتون میتونید ایین نامه های مربوط به مجوز ازمایشگاه و شماره نظام رو از سایت وزارتخونه بگیرید. اگه پایه شما ارشد بوده بهتون نظام تعلق نمیگیره و مجوز تاسیس از نمیدن.

کلا رشته های دارو سازی همشون خیلی خیلی خوبن و اینده خیلی بهتری دارن.

مدینه

پستتوسط مدینه » دو شنبه 6 دی 1395, 1:07 pm

عزیزم همه چی به شانس و پارتی بستگی داره

مدینه

پستتوسط مدینه » دو شنبه 6 دی 1395, 1:10 pm

این خانم سمیرا باور کنید خودش پزشکی مولکولی امتحان میده الکی شلوغش کرده من که خواهرم ٩١ورودیشه.راضیه.سمیرا ٢٢٢خودش این رشته رو امتحان میده شلوغش میکنه که خرابه و اینا.عزیزم تصمیمت درسته .خیلی رشته خوبیه.همه رشته های وزارت بهداشت دیگه اشباع شدن هیچ فرقی بین اینو بیوتکنو نیست.سلولی کاربردی هم اصلا کار نیست براش.اونم دیگه اشباع شده .ظرفیت جذبش تو وزارتخونه سه نفره.پس همه رشته ها مثل همن نگران نباش.

samira22222

پستتوسط samira22222 » دو شنبه 6 دی 1395, 1:29 pm

دوستان عزیز ما در اینجا قرار نیست کسی رو زیر سوال ببریم و به همدیگه تهمت بزنیم
من قطعا سلولی کاربردی شرکت میکنم و هیچ لزومی نداره دلیلشو برای شما توضیح بدم
دوستان عزیز خودتون برید تحقیق کنید بعد قضاوت کنید منم اگه جای خواهر شما بودم و سال 91 قبول میشدم پزشکی مولکولی واقعا راضی بودم ولی اینو در نظر بگیرید ما داریم در مورد کنکور 96 صحبت میکنیم نه 91 ...
من فقط واقعیت ها رو بیان کردم. کسانی که این پست رو میخونن برن تحقیق کنن اگه به این نتیجه رسیدن که حرف من اشتباه خوب باور نکنن.
شما تو هر رشته ای که علاقه دارید شرکت کنید کسی راه شما رو نگرفته.
در ضمن همه ایین نامه های مربوط به شرایط تاسیس ازمایشگاه- شرایط مسئول فنی ازمایشگاه و ... تو سایت وزارتخونه موجود که مرجعه به این ایین نامه ها همه چیزو روشن میکنه. پزشک مولکولی فقط میتونه زیر نظر مسئول فنی کار کنه و به هیچ عنوان نمیتونه مسئول فنی ازمایشگاه باشه اینم تو ایین نامه ها هست برید بخونید بعد قضاوت کنید.

مدینه

پستتوسط مدینه » دو شنبه 6 دی 1395, 2:10 pm

شماهم ببینید وروردی ٩١_٩۵سلولی کاربردی اگه شانس بیارن و جذب باشه ازبین اچنا چند نفرجذب میشن.خواهرم کجای کاری.حالا توامسال قبولشی ۵سال بعد تموم کنی جات محفوظه که توبری رو صندلی جذب هییت علمی بشینید چقد شما کوته فکرین.ورودی ٩١پزشکی مواکولی و ورودی ٩١تا ٩۴سلولی کارهست راشون نه توییکه خوش خیالی عزیزجان.ازخواب بیدار شو.اینده توهم دقیق پزشکی مولکولیه.از خواب خوش و خودتو قول زدن رها شو

مدینه

پستتوسط مدینه » دو شنبه 6 دی 1395, 2:11 pm

بعضیا چقدخودشونو بالا و دیگرانوپایین میبینن

بازگشت به “دکترای تخصصی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Bing [Bot] و 26 مهمان