مجوز آزمایشگاه پزشکی مولکولی؟

مدینه

Re: مجوز آزمایشگاه پزشکی مولکولی؟

پستتوسط مدینه » دو شنبه 6 دی 1395, 2:34 pm

شما باید به خودت بفهمونی و قبول کنی که اینده پزشکی مولکولی هیچ فرقی بابیوتک پزشکی سلولی کاربردی و بقیه رشته ها نداره.

مدینه

پستتوسط مدینه » دو شنبه 6 دی 1395, 2:35 pm

عزیزم شما درباره کنکور سال چند سلولی حرف میزنین؟؟۵سال بعد .کو کار .همش اشباع شده.اگاهانه فکر کن.

مدینه

پستتوسط مدینه » دو شنبه 6 دی 1395, 2:36 pm

خودت میگی ٩١.یکم فکر کن سلولی کربردی از سال ٩١تا الان حدود ٩٠تا خروجی داره.توهم جات حفظه عزیزم .

مدینه

پستتوسط مدینه » دو شنبه 6 دی 1395, 2:36 pm

خودت میگی ٩١.یکم فکر کن سلولی کربردی از سال ٩١تا الان حدود ٩٠تا خروجی داره.توهم جات حفظه عزیزم .

مدینه

پستتوسط مدینه » دو شنبه 6 دی 1395, 2:39 pm

تو مثلا ارشد داری تحصیلکرده ای وقتی میگی ٩١پزشکی مولکولی خوب ٩١سلولی کاربردیم بگو.پزشکی مولکولی وسلولی کاربردی هردو تقریبا باهم مجوز کردن ی سال اینا فرق دارن.تو واقعا نمیتونی اینا رو بفهمی یاخودتو خوش میکنی که ۵سال بعد راتو جاهست چرامگه اون صد تای قبلی جذب نمیشن و بادسته گل میان استقبال که صندلیت امادست دکی جون

مدینه

پستتوسط مدینه » دو شنبه 6 دی 1395, 2:40 pm

یه جوری حرف میزنی که تو ورودی اوالین سال این رشته هستی نه عزیزم این پنج ساله خروجی داده .حدود ١٠٠اینا .برو بامدرک دکترات توخیاطی کارکن.خدا حافظ

samira22222

پستتوسط samira22222 » دو شنبه 6 دی 1395, 3:35 pm

مدینه نوشته شده:خودت میگی ٩١.یکم فکر کن سلولی کربردی از سال ٩١تا الان حدود ٩٠تا خروجی داره.توهم جات حفظه عزیزم .

اینقدر طرز حرف زدن شما زشت و زننده ست که اصلا تمایل ندارم جواب شما رو بدم. واقعا در شان یک انسان تحصیل کرده نیست که اینطور با این کلمات زشت و رکیک صحبت کنه. واقعا جای تاسف داره. امیدوارم قبل از ورود به مقطع phd بتونید ادبیاتتون رو اصلاح بفرمایید.

جهت اطلاع دوستان عزیزم عرض میکنم پزشکی مولکولی از 87 تا الان هر سال حدود 50 نفر گرفته و سالای 87 و 88 و 89 حدود 60 نفر میگرفت و تا کنون حدود 250 نفر تا الان فارغ التحصیل داده بیرون. من فارغ التحصیل بیکار تو این رشته سراغ دارم.
سلولی کاربردی تنها مزیتش هیت علمی شدن نیست. یه سری مزیت های دیگه داره که اگه دوستان در مورد این رشته تحقیق کنند خودشون متوجه میشن چی میگم. به هر حال هر علاقه از هر چیزی مهمتره. امیدوارم همه مون تو رشته هایی قبول بشیم که بهش علاقه داریم.
و همچنین امیدوارم بعضی ازما بتونیم ضمن پیشرفت علمی از نظر اخلاق و ادب هم پیشرفت کنیم. البته ناگفته نماند که خوشبختانه بالای 99 درصد از اعضای این گروه افراد بسیار محترم و با شخصیتی هستند.
همگی موفق باشید.

مدینه

پستتوسط مدینه » دو شنبه 6 دی 1395, 4:10 pm

من اسم واقعیم مدینه نیست.خودمم پزشکی مولکولیم توهی به رشتم توهین کردی براهمین منم شوخی کردم یه اقا هستم اسمم علیرضاست.حلالم کنید بچه های گروه خداحافظ.دیگه از سایت رفتم.

مدینه

پستتوسط مدینه » دو شنبه 6 دی 1395, 4:11 pm

سمیراخانم عصبی نشو.همه رشته ها برای خودشون و داوطلباشون خوبن.هر رشته ای اینقد تعصب بازی در نیار که.
موفق باشیم.

مدینه

پستتوسط مدینه » دو شنبه 6 دی 1395, 4:11 pm

هممون تلاش میکنیم امسال نشد سال بعد.بالاخره که میشه.

بازگشت به “دکترای تخصصی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 8 مهمان