شایعه پراکنی دروغین برای رشته پزشکی مولکولی

somayeh1358

Re: شایعه پراکنی دروغین برای رشته پزشکی مولکولی

پستتوسط somayeh1358 » چهار شنبه 13 بهمن 1395, 8:33 pm

.
آخرین ويرايش توسط 1 on somayeh1358, ويرايش شده در 0.

samira22222

پستتوسط samira22222 » چهار شنبه 13 بهمن 1395, 8:40 pm

سلام دوستان حق با سمیه جون سلولی کاربردی خیلی رشته خوبیه من خودم سلولی کاربردی شرکت میکنیم. این رشته خوبیش اینه که حتی اگه نتونید هیت علمی بشید تو پژوهشگاه ها خیلی مورد نیاز من خودم کلی تحقیق کردم در موردش. به نظرم سلولی کاربردی خیلی رشته خوب و درحال پیشرفتیه و تا چند سال اینده به یکی از پرطرفدار ترین رشته ها تبدیل میشه مثل ژنتیک و ایمونو و ...

samanseyed

پستتوسط samanseyed » چهار شنبه 13 بهمن 1395, 8:46 pm

دوستان عزیز پزشک مولکولی میتونه زیر نظر مسئول فنی ازمایشگاه کار کنه ولی تو پژوهشگاه زیاد بهش بها نمیدن چون رشته خیلی عمومی و بیشتر به رشته هایی بها داده میشه که تعریف شده تر باشن مثل ایمونو بیوشیمی و حتی سلولی کاربردی
منم تو شهر خودمون چند نفر فارغ التحصیل این رشته رو میشناسم که از این شاکی هستن که کاری که در شان مدرکشون باشه براشون نیست باید وابسته به یک نفر باشن و زیر نظر کس دیگه کار کنن.

samira22222

پستتوسط samira22222 » چهار شنبه 13 بهمن 1395, 9:08 pm

دوستان من چون خودم رشته م سلولی کاربردی میخاستم خیلی مختصر اطلاعاتی در زمینه این رشته بگم خدمتتون
قبلا تو ایران مراکز سلول درمانی وجود نداشت و بیماران مجبور بودن با پرداخت هزینه ها بسیار بالا به کشورهایی مثل المان برن و اونجا برای سلول درمانی اقدام کنن ولی الان تو ایران مراکز سلول درمانی به شدت در حال پیشرفت هستن و حتی از کشور های خارجی برای سلول درمانی به ایران مراجعه میکنن.
رشته سلولی کاربردی در واقع خارج از کشور با عنوان رشته ی Cell Therapy شناخته شده و تو مراکز سلول درمانی و پژوهشگاه ها اولویت استخدام با دکتری رشته ی سلولی کاربردی هست. خیلی رشته با ارزشی و خیلی هم مورد نیاز هست. الان کم کم همه مراکز استان ها دارن بانک بند ناف و .. راه اندازی میکنن و همچنین دارن مراکزی رو واسه سلول درمانی احداث میکنن تا 5-6 سال اینده که ما فارغ التحصیل بشیم نه تنها این رشته اشباع نمیشه بلکه به شدت مورد نیاز و پر طرفدار میشه. بنابراین ما نیازی به هیت علمی شدن نداریم

اذری

پستتوسط اذری » چهار شنبه 13 بهمن 1395, 9:20 pm

خانمها واقایون ازشماخواهشمندیم همگی دررشته سلولی کاربردی شرکت کنیز اونقده رقابت شدید شه که این خانما دیگه نتونن قبولشن .

تامای

پستتوسط تامای » چهار شنبه 13 بهمن 1395, 9:22 pm

اتفاقا امسال اونقد شرکت کننده ان رشته زیادشده والله به هرکی میرسی میگه سلولی کاربودی میدم اکثرشرکت کنندگان پارسال رشته های دیگه خصوصابیوتکنچپزشکی پزشکی مولکولی هه اومدن سلولی .فکرکنم اماروکه دید بالای ۵٠٠بعضیا.حالشچن بهتر بشه

samira22222

پستتوسط samira22222 » چهار شنبه 13 بهمن 1395, 9:23 pm

موافقم حالا میبینی کی قبول میشه
هر کس زحمت بکشه نتیجه زحمتشو میبینه
ما که بخیل و تنگ نظر نیستیم

تامای

پستتوسط تامای » چهار شنبه 13 بهمن 1395, 9:27 pm

نه عزیرم امسال بهه زحمت نیست توخودتوبکشی هم فقط ۵٠ درصد قضیست.اونم تورنبت مطمینا اشتباه میزنن.مهمطرف مصاحبست .امسال زحمت جایی نداره.شانس وپارتی خیلی مهمه.حالا شما٢۴ساعته خودتوبکش خرخونی کن.نتیجه رو اخر میبینی .نگران.نباش ببین اوناییکه.خوندن و نخوندن .کدوم قبولن

تامای

پستتوسط تامای » چهار شنبه 13 بهمن 1395, 9:27 pm

تلاش و کوشش موند تو٧٠درصد پارسال امسالوباید شانس و پارتیو بچسبیم

تامای

پستتوسط تامای » چهار شنبه 13 بهمن 1395, 9:29 pm

خیلی به.خرخونی خودت امیدوار و مغرور نباش .اگ پارتی نداری بعیده قبولشی .

بازگشت به “دکترای تخصصی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 17 مهمان