شایعه پراکنی دروغین برای رشته پزشکی مولکولی

دکترکامران

شایعه پراکنی دروغین برای رشته پزشکی مولکولی

پستتوسط دکترکامران » سه شنبه 12 بهمن 1395, 5:01 pm

به نام خدا
اینجانب علی کامران ترم سه دانشجوی پزشکی مولکولی هستم بطوراتفاقی دنبال موضوع پایاننامم بودم که مطالب شمارو خوندمواقعا بعضیا چطور به خودشون اجازه میدن بدون اطلاع و اگاهی درمورد رشته ای نظربدن جای تاسف داره هنوزم کسانی هستدبامدرک کارشناسی ارشد که کورکورانه حرف میزنند .عزیزان من تواین رشته هستم وبه انهاییکه قصد دارن پزشکی مولکولی انتخاب کنن میگم عزیزان این رشتع خیلی رشته خوبیه اکثرسال بالاییهای ما بورس شدن .مجوز ازمایشگاه هم گرفته درحالیکه مندوستی دارم سال سوم علوم سلولی کاربردیه همش گریه میکنه نه توازمایشگاهوبهش کار میدن نه بورس شده یعنی امیدش صفره پس عزیزان خواسنارپزشکی مولکولی نطمین باشید رشته ما به مراتب خیلی هیلی بهتر ازسلولی کاربردی و زیست سامانست شک نکنید من بانزدیک بابچه های سلولی کاربردی درارتباطم باور کنید هیچکدوم کارندارن و دربهدر دنبال کارن .ولی بچه.های رشته ما وخصوصا بیوتکنوپزشکی همشون بورس شدنومجوز ازمایشگاه داون.هیچوقت رشته ایکه دوست ددارینوبخاطر حرفای یکسری که هیچ اطلاعی ندارن ازدست ندید.مطمین باشید ازپزشکی مولکولی خیلی خیلی پایینتر رشته هاهستن که عرض کردم دانشجوهاش اشکشون درمیاد چون کار ندارن.
موفق باشید

rrrreeeezzzzaaaa

Re: شایعه پراکنی دروغین برای رشته پزشکی مولکولی

پستتوسط rrrreeeezzzzaaaa » سه شنبه 12 بهمن 1395, 6:48 pm

سلام.
1- شما فقط دانشجوی دکتری هستید و تا زمانکه از پایان نامه تون دفاع نکنید و فارغ التحصیل نشید دکتر به حساب نمیاید. پس نباید خودتونو دکتر کامران خطاب کنید.
2- من و بقیه عین حقیقت رو گفتیم. همه ما تحقیق کردیم از اساتید بورد و دانشجویان این رشته و همه صادقانه بهمون گفتن که وضعیت این رشته به چه شکل هستش.
3- از هر رشته ای مطمئنا تعدادی از افراد معمولا از چند سری دانشجوی اول تا چهارم بورس میشن و این در مورد تماتم رشته ها صدق میکنه. در مورد سلولی کاربردی و پزشکی مولکولی و سایر رشته ها
4- دکتر جان بد نیست یه سری به ایین نامه های مصوب با تاریخ جدید بزنید و خودتون با چشم خودتون ببینید که پزشک مولکولی مجوز ازمایشگاه نداره و فقط در حد یک کارشناس ازمایشگاه و زیر نظر مسئول فنی میتونه کار کنه.
5- اینجا بچه ها دارن در مورد اینده و زندگیشون تصمیم میگیرن برای بعضی از ماها انتخاب رشته خیلی خیلی اهمیت داره از جمله خود من چون سرپرست خانواده هستم و شغل برلی من خیلی مهم. همونطور که دوستان عزیزمون اشاره کردن تو پستای قبل متاسفانه پزشک مولکولی فارغ التحصیل بیکار سراغ داریم.

من و بقیه دوستان تحقیقات خیلی کاملی انجام دادیم. و من به این نتیجه رسیدم این رشته با توجه به شرایط من (چون بیکارم) به درد من نمیخوره.
من برای شما و رشته تون احترام قایلم. اما حقیقت رو نمیشه انکار کرد. امیدوارم بتونید بعد فارغ التحصیلی کار پیداکنید واسه خودتون موفق باشید.

somayeh1358

پستتوسط somayeh1358 » سه شنبه 12 بهمن 1395, 7:03 pm

.
آخرین ويرايش توسط 3 on somayeh1358, ويرايش شده در 0.

samanseyed

پستتوسط samanseyed » سه شنبه 12 بهمن 1395, 8:28 pm

سلام دوستان
دکتر کامران این کارتون خیلی زشت که اطلاعات غلط در اختیار بقیه قرار میدین.
شما فکرشو بکن کسی به حرف شما اطمینان کنه به امید مجوز ازمایشگاه بیاد پزشکی مولکولی شرکت کنه و اخر سر بفهمه که طبق ایین نامه بهش مجوز نمیدن چقد ناراحت میشه. واقعا شما وجدان ندارید...
چرا دروغ میگید...
دوستان بدون خوندن ایین نامه رسمی عجولانه تصمیم نگیرید.
تا کنون هیچ مجوزی به رشته پزشکی مولکولی تعلق نگرفته. (مطابق ایین نامه تاسیس ازمایشگاه) خودتون برید تحقیق کنید.

دکترکامران

پستتوسط دکترکامران » چهار شنبه 13 بهمن 1395, 9:41 am

,باسلام
اینجانب باپایه پزشکی هستم .خیلی وقته اسمم دکتره.قبل ازاینکه دکترای پزشکی مولکولی بخونم سالهاطبابت کردم غقده دکتربودنو مثل بعضی ادشماهاندارم.خانم سمیه ۵٨ .واقعا بی ادبی حیف صندلی دکترانیست که بی ارزشهایی مثل شما برن بشینن.شما دکتراهم بگیرید باز ارزشت به عقلته.نادون.

دکترکامران

پستتوسط دکترکامران » چهار شنبه 13 بهمن 1395, 9:42 am

ماشالله ارشدای بیسواد این دوره زمونه چه زبونی دراوردن.براهمین دکترای شماهاروهم جایی نمیزارن چون لیاقتتون اینه .عقده ایهای مدرک.خصوصا بعضیاکه واقعابه اسم دکتر در پسوندشون و مدرک گرفتن و بیکارموندن دیگه ارزوشونه.

somayeh1358

پستتوسط somayeh1358 » چهار شنبه 13 بهمن 1395, 3:23 pm

.
آخرین ويرايش توسط 2 on somayeh1358, ويرايش شده در 0.

ارتین

پستتوسط ارتین » چهار شنبه 13 بهمن 1395, 6:07 pm

فکرکنم بعضیا زیادی یه رشته رو کوچیک میکنن مطمیناخودشون میخوان اون رشته روبزنن.یعنی باحرف شماهاباید این رشته رو حذف کردچون نبایدکسی امتحان پزشکی مولکولی بده همه رشته هابراخودشون و علاقمنداشون محترمه.ازشماهابعیده .این حرفای خاله زنکی.

دکترکامران

پستتوسط دکترکامران » چهار شنبه 13 بهمن 1395, 6:12 pm

اینجانب باپایه پزشکی دکترای پزشکی مولکولی میخونم

ارتین

پستتوسط ارتین » چهار شنبه 13 بهمن 1395, 6:14 pm

چراخانمای این سایت همش جنگین؟؟

بازگشت به “دکترای تخصصی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 20 مهمان