سلام خدمت مشاور عزيز

somayeh1358

Re: سلام خدمت مشاور عزيز

پستتوسط somayeh1358 » شنبه 14 اسفند 1395, 12:22 pm

.
آخرین ويرايش توسط 1 on somayeh1358, ويرايش شده در 0.

اتوسا

پستتوسط اتوسا » شنبه 14 اسفند 1395, 3:53 pm

سلام پارسال که ٣٠بوداینهمه پارتی کردن .وای بحال امسال .منکه هیچ امیدی ندارم .به مصاحبه.

اتوسا

پستتوسط اتوسا » شنبه 14 اسفند 1395, 3:56 pm

سلام مریم خانم و سمیراخانم همه درسهاروتموم کردید؟خون روهم میخونید؟؟جنین خیلی فراره؟؟کل لانگم و جان کوییرارو خوندید؟؟کاش این رشته روانتخاب نمیکردم اصلا علاقه ای ندارمهمون بیوتکنولوژی پزشکی خیلی بهتر بود هم درساش غیرفرار بود هم تعدادش هم اینکه امسال خیلی برمیدارن .خیلی پشیمونم.

ابتین سالاری

پستتوسط ابتین سالاری » یک شنبه 15 اسفند 1395, 10:02 am

سلام همه این درسارو صددورم بخونی سرجلسه طوری یادت میره که انگاراصلانخوندی.بنظرم این رشته زیسته واصلا ارزش خوندنو نداره.وزارت بهداشت برای کلاس گذاشتن به وزارت علوم زیستوگذاشته وگرنه هیچ جابه زیستا ازهرگرایشی حتی سلولی کاربردی کارنمیدن.حیفه عمرتوتلف نکن بشین یه رشته خوب بخون .من این راهورفتم خیلی اشتباهه.

samira22222

پستتوسط samira22222 » یک شنبه 15 اسفند 1395, 8:48 pm

سلام عزیزم ببخش که دیر متوجه سوالت شدم. در کل مطالب فرار هستن اگرچه سلولی کاربردی خیلی رشته خوبی هست ولی راستشو بخای من زیاد امیدی به مصاحبه ندارم. چون شده 50 درصد اساتید دستشون باز شده برای انتخاب.
بنابراین کنکور سراسری شرکت کردم و الان کتابای دبیرستان رو گیر آوردم و دارم میخونم. از بس دیدم ادمای با لیاقت و خیلی با سواد تو مصاحبه رد شدن دلسرد شدم از دکتری . کنکور سراسری خوبش اینه به کسی ظلم نمیشه هرچقد سواد داری همون اندازه جواب میدی. ظرفیت دکتری خیلی کم 30-40 نفر ولی برای پزشکی و دندان و دارو حدود 5-6 هزار نفر میگیرن در .ل کشور و امید به قبولی واسه ما خیلی زیاد چون درسای عمومی مثل زبان و دین و زندگی و اینا واسه ما آب خوردن تو یه هفته حفظش میکنیم زبان دبیرستانو که میخونم خندم میگیره از بس که ساده س شیمی و زیست هم که کاری نداره میمونه ریاضی و فیزیک که اونم چند جلسه کلاس میرم و فقط نکات تست خیز رو یاد میگیرم میگن این دو درس همه ضعف دارن اگه در حد 30 درصد بزنیم واسه پزشکی و دندان پزشکی و داروسازی کافیه.

الان من خیلی روحیه گرفتم و خیلی خوشحالم اوایل فکر میکردم خیلی سخت از اول کنکور سراسری بدم ولی الان حدود دو هفتس شروع کردم به خوندن اصلا سخت نیست و خیلی خیلی خیلی راحت تره نسبت به درس ایمنی و سلولی و ... که واسه دکتری میخوندم. اینده دندان پزشکی و داروسازی و پزشکی هم از اینده دکتری این رشته ها به مراتب بهتره الان هم درس میخونم هم به زندگیم میرسم هم ارامشم بیشتره و هم اینکه به آینده شغلیم امیدوارترم.

samira22222

پستتوسط samira22222 » یک شنبه 15 اسفند 1395, 8:52 pm

سلولی کاربردی رشته خوبی ولی بیوتک بهتره آینده کاریش. البته هنوز فرصت هست اگه پشیمونید میتونید تو فرصت ویرایش اطلاعات بیوتک پزشکی رو انتخاب کنبد.

ابتین سالاری

پستتوسط ابتین سالاری » دو شنبه 16 اسفند 1395, 4:38 am

سلام خانم مریم.خسته نباشید خیلی تصمیم درستی گرفتید مدت تحصلیش که بادکترایکی درمیاد.عوضش اینده شغلی فوق العاده داره .پزشک عمومی بایه مرکزبهداشت قراردادمیبنده ماهی ٨میلیون درامدداره تازه همبشه مستقله براخودش .هی استرس نداره .منم سلوی کاربردی زده بودم ولی انشالله توویرایش عوض میکنم کنکورسراسریو امسال نفهمیدم ثبتنامشو انشالله سال بعد .حتی کارشناسی بعضی رشته ها پردرامدتر اددکترای زیسته.البته بجز رشته های ازمایشگاهی
موفق باشید.

samira22222

پستتوسط samira22222 » دو شنبه 16 اسفند 1395, 6:36 am

دقیقا همینطوره اما مدت تحصیلش از دکتری کمتره چون واحدای عمومی و بعضی از واحدهای تخصصی رو معادل سازی میکنن.
تازه اگه ماقبول بشیم نسبت به بچه های دبیرستانی پایه مون قوی تره میشیم رتبه اول کلاس خیلی به نفعمونه فقط یه ذره همت میخاد.
من دو هفته س شروع کردم خیلی راحتن این درسا خیلی راضیم حتی مطمئنم واسه امسال میرسم بخونم کاری نداره واسه ما
اگه بخاید کنکور سراسری شرکت کنید احتمالا یه چند روزی تمدید بشه مرتب سر بزنید به سایت سازمان سنجش حتما یه فرصت دیگه میدن مثل همه کنکورها
عوض کردن تصمیم یه خورده دل و جرات میخاد ولی اگه میترسید اشتباه میکنید تنها کاری که سخت تهیه منبع به خدا اگه از الان کسی شروع کنه و واقعا جدی بخونه تو این چند ماه حتما حتما میرسه من این درسا رو میخونم خندم میگیره از بس که ساده و ابتدایی هستن
بهتون قول میدم ما با خوندن 4 باقی مونده تا کنکور سراسری میتونیم زیست و شیمی و زبان و دین و زندگی رو 100 بزنیم همینم واسه اموردن پزشکی و دندان و دارو سازی کافیه دانش اموزای الان که درس نمیخونن همش سرشون تو گوشی و تبلت و ایناس اصلا رقابت با اینا سخت نیست.

ابتین سالاری

پستتوسط ابتین سالاری » دو شنبه 16 اسفند 1395, 8:02 am

حرفاتون کاملا منطقیه.حتی پزشکی ایناهم نشد فیزیزتراپی و شنوایی ویه چندتارشته های دیگه واقا ارزش دارن.درست میفرمایید باید چک کنم شاید دوباره وقت دادن برای ثبتنام.شما برای دکترا هم میخونید هم سراسری فضولیه میشه بپرسم دکتراچه رشته ای شرکت کردید؟؟

samira22222

پستتوسط samira22222 » دو شنبه 16 اسفند 1395, 9:21 am

من دکتری سلولی کاربردی شرکت کردم ولی حقیقتش دو هفته ست که کاملا جدی کنکور سراسری شروع کردم به خوندن چون اگه ازمون دکتری بدم قبول نمیشم حتی اگه بهترین نمره علمی هم بیارم تو مصاحبه رد میشم چون مقاله من هنوز چاپ نشده اگه چاپ هم بشه باز امیدی به قبولی سال اول ندارم. معمولا رشته های دکتری ایجوری که باید دو سه سالی پشت کنکور بمونی مگر اینکه یه نفر شرایط خاصی داشته باشه که سال اول قبول بشه که من اون شرایط خاص رو ندارم.خودتون که میدونید منظور از شرایط خاص چیه
من الان فقط رو کنکور سراسری تمرکز کردم. حد اقل مطمئنم بهم ظلم نمیشه.
بله خودمم همین فکرو کردم اگه رشته خوب بیارم بینایی سنجی و ... حتما میرم
خوندن کنکور سراسری 100 برابر راحت تر از این درسای سنگین و فرار دکتری
ما که قبلا لیسانس و ارشد گرفتیم مطمئنا اگه پزشک یا دندانپزشک یا داروساز بشیم خیلی موفق تر میشیم و خیلی بهتر میتونیم به جامعه خدمت بکنیم. یعنی هم برای خودمون مفید و سود داره از نظر مالی و شخصیت اجتماعی و .. و هم اینکه واقعا خیلی به نفع جامعه و کشورمون هست که با سواد و اطلاعات کافی از علم پایه زیست و با علم روز وارد رشته های بالینی پزشکی بشیم.

بازگشت به “دکترای تخصصی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 18 مهمان