راهنمایی ازدوستان بیوتکنوپزشکی

علیرضا رحیمی پور

راهنمایی ازدوستان بیوتکنوپزشکی

پستتوسط علیرضا رحیمی پور » جمعه 15 بهمن 1395, 4:30 am

سلام دوستان خسته نباشید من پارسال سلولی کاربردی امتحان.دادم قبول نشدم امسال میخوام بیوتکنوپزشکی بخونم البته شرچع کردم به خوندن.نمیدونم چراامسال ازهرکی که پارسال توجلسه بیوتک بودمیپرسم برعکس من میخوان سلولی کاربردی بدن.ولی من اصلا این رشته رودوست ندارم هنوز توایران جانیفتاده .وست دارم بیوتکنوپزشکی بخونم و سریع وارد بازارکاربشم چون کاربرام خیلی خیلی مهمه.ازدوستانیکه بیوتک.پزشکی میخوان بدن راهنمایی میخوام که بیوانفورو میخوام حذف کنم نظرشماچیه؟؟بطفاراهنمایی کنید متشکرم

p@p

Re: راهنمایی ازدوستان بیوتکنوپزشکی

پستتوسط p@p » چهار شنبه 20 بهمن 1395, 1:20 pm

باعرض سلام و خسته نباشید.میخواستم بدونم بین پزشکی مولکولی و بیوتکنولوژی پزشکی کدوم شانس قبولی بیشتری داره؟با توجه به اینکه اینجانب فرصت زیادی بزای مطالعه ندارم .با تشکر فراوان

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » چهار شنبه 20 بهمن 1395, 7:14 pm

سلام
پزشکی مولکولی شانس قبولی بیشتری داره

samira22222

پستتوسط samira22222 » چهار شنبه 20 بهمن 1395, 9:05 pm

سلام دوست عزیز شما اتفاقا سلولی کاربردی رشته خیلی تاپی هست و تو ایران نسبت به بفیه رشته ها بهتره چون با توجه به اینکه مراکز سلول درمانی در ایران روز به روز در حال پیشرفت و کار اصلی رشته سلولی کاربردی کار کردن تو این مراکز هست بنابراین نسبت به بقیه رشته ها خیلی وضعش بهتتره و در آینده نیاز به این رشته خیلی بیشتر میشه شما کاری به دیگران نداشته باشید و بر اساس علاقه خودتون تصمیم بگیرید من خودم امسال سلولی کاربردی امتحان میدم اگه کمکی از دستم بر بیاد براتون انجام بدم خیلی خوشحال میشم. من در مورد این رشته خیلی تحقیق کردم و اگه سوالی داشتید در خدمتم. در حد توان با توجه به اطلاعاتی که از تحقیقاتم کسب کردم خوشحال میشم کمکی بکنم.البته اینم بگم در حال حاضر بیوتک نسبت به دو رشته دیگه وضعش بهتره و جایگاه بالاتری داره.
پزشکی مولکولی دوستان هم تو پستهای دیگه اشاره کردن زیاد امیدی به آیندش نیست و احتمال بیکار شدنتون خییییللللیییی بالاس. بیوتکنولوژی پزشکی خیلی از پزشکی مولکولی بهتره. شما کاری به راحت بودن رشته نداشته باشید به آینده فک کنید دوست دارید بعد 5-6 سال درس خوندن در به در دنبال کار بگردید؟
آخرین ويرايش توسط 1 on samira22222, ويرايش شده در 0.

بازگشت به “دکترای تخصصی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 10 مهمان