راهنمایی از خواهرای گلم

mMaryam

Re: راهنمایی از خواهرای گلم

پستتوسط mMaryam » چهار شنبه 27 بهمن 1395, 1:19 pm

من كه مجردم و فقط تهران ميزنم

اهو

پستتوسط اهو » چهار شنبه 27 بهمن 1395, 2:10 pm

سلام دوستای گلم ممنونم ازشماها.که وقت میزارید من متاسفانه هیچوقت شرایط پیش نمیادکه همسرم کارشوبدن یه شهردیگه که اونجا دکتراهست.تهران که تامحل زندگی من ١٢ساعته هیچوقت فکرشم نمیکنم نزدیکترین که ۶_٧ساعته تبریزه .اونم باوجود همسر وبچه سخته برام .نمیدونم واقعا چیکارکنم شماهامیدونین هفته ای چندروزوباید کلاس رفت ایا هرهفته بایدکلاس بریم؟خیلی دوست دارم دکترابخونم خیلیم زحمت میکشم ولی توانتخاب رشته اطرافیان اونقد نصیحتم میکنن که زندگیم میپاشه واین حرفا دیگه منصرف میشم .
بازم ازهمتون ممنونم انشالله همه خانوما موفق بشیم و دستمون توجیب خودمون باشه .انشالله.

اهو

پستتوسط اهو » چهار شنبه 27 بهمن 1395, 2:14 pm

ساراخانوم عزیزم من منولد۶۵ام اخه بنظرتون من چندسال دیگه صبرکنم دیگه سنم نمیگذره ؟چه جوری استخدامم میکنن؟؟

somayeh1358

پستتوسط somayeh1358 » چهار شنبه 27 بهمن 1395, 9:31 pm

.
آخرین ويرايش توسط 1 on somayeh1358, ويرايش شده در 0.

اهو

پستتوسط اهو » پنج شنبه 28 بهمن 1395, 4:09 am

سلام سمیه عزیز ممنون ازراهنماییت شما میدونی کلاسای دکترا هفته ای چندروزه ؟فرضا پسرم قبولکنه برم هفته ای چندروز باید تنهاش بزارم؟؟ایا کلاساروهرهفته بایدبری یااساتید مثل کارشناسی وارشدن حتمابایدحضورداشته باشی .اگه برفرض هفتهای یه روزدوروز بود میشد ولی اخه چند روز بزارم برم؟؟
ممنون عزیزم

faridmostafaie

پستتوسط faridmostafaie » پنج شنبه 28 بهمن 1395, 10:11 am

سلام
درسته من پسرم منتها توصیه ی برادرانه دارم خدمتتون
اگر قصد دارید از مجموعه ی بیوتکنولوژی دارویی و یا کلا هر رشته ی وزارت بهداشت کنکور بدید بدونید که طبق قانون باید ماهی 150 ساعت در دانشکده حضور داشته باشیم.
منتها به مدیر گروه در دوره ی آموزشی و استاد راهنما در دوره ی پژوهشی هم خیلی ارتباط داره و اگر سخت گیر باشند باید 150 ساعتو در ماه پر کنید.
پس بهترین راه اینه که تشریف ببرید دانشگاه تبریز و از دانشجوهاش و اساتیدش سوال کنید که چقدر سخت گیرند و میتونید دانشکده نباشید و به زندگی شخصیتون برسید.
دومین الویت به نظرم آرامش شخصی و خانواده ی محترمتون باید باشه و نه کار کردن به منظور اینکه دستتون به جیب خودتون بره.
سوم اینکه وزارت بهداشت در مقطع دکترا تعهد میگیره و ماهی کمک هزینه ی تحصیلی میده و باید بعد از تموم شدن هر جا نیاز بود رفت و اگه کسی نره بیکار میمونه چون مدرکو آزاد نمیکنند.
موفق باشید

اهو

پستتوسط اهو » پنج شنبه 28 بهمن 1395, 12:42 pm

سلام اقای دکتر مصطفایی .ممنونم ازراهنماییتون.کاملا درست میفرمایید اون تعهده دوبرابر تحصیل هم خیلی مهمه چون شهرمااصلا رشته های پزشکی نداره که منم بخوام اینجا کاردانشگاهی انجام بدم .بازم متشکرم ازشما.

اهو

پستتوسط اهو » پنج شنبه 28 بهمن 1395, 12:46 pm

ببخشید یه سوال دیگه.چون شماتجربشو دارین میپرسم.کلاساهفته ای چندروزه اوناییکه سر کلاس حاضر میشین ؟؟هفته ای چندروزه ؟
متشکرم

faridmostafaie

پستتوسط faridmostafaie » شنبه 30 بهمن 1395, 7:18 am

اهو نوشته شده:ببخشید یه سوال دیگه.چون شماتجربشو دارین میپرسم.کلاساهفته ای چندروزه اوناییکه سر کلاس حاضر میشین ؟؟هفته ای چندروزه ؟
متشکرم

ترم اول تقریبا تمام گروه ها دانشکده هستند و کلاس دارند.
ترم 2 یکمی خلوت تر میشه.
منتها عرض کردم خدمتتون مهم مدیر گروه و استادی هست که تدریس میکنه.

بازگشت به “دکترای تخصصی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 15 مهمان