راهنمایی از خواهرای گلم

اهو

راهنمایی از خواهرای گلم

پستتوسط اهو » دو شنبه 25 بهمن 1395, 4:01 pm

سلام بچه هاخسته نباشین مخصوصا خانمای فعال گروه.دوستان یه راهنمایی ازتون میخوام.من پارسال بیوتک دادم مجازشدم ولی انتخاب رشته نکردم میدونین مشکل من اینه که بااینکه خیلی زحمت میکشم و میخونم ولی متاسفانه توانتخاب رشته میمونم.من یه شهرستان خیلی دور افتاده ام که باتبریز که نزدیکترین دانشگاه به محل زندگیمه ۶ساعته فاصلمون یه بچه همدارم متاسفانه تواین دنیا یدونه هم کمک ندارم که بچموبهش بسپرم برم شهردیگههمسرمم ازصبح تاشب سرکاره.ازشما خصوصا سمیه خانوم مریم خانم بقیه خواهرای گلم راهنمایی میخوام بنظرشما من بیخیال درس و دانشگاه شم بخداتواین سالاخیلی زحمت کشیدم.اوناییکه قبولی میشن باوجودبچه وزندگی چگونه امکانپذیره برن یه شهردیگه دانشگاه.خواهش میکنم یکم راهنمایی کنین تااروم شم خیلی داغونم تواین دنیای غریب مگه میشه نفس کشید

اهو

Re: راهنمایی از خواهرای گلم

پستتوسط اهو » سه شنبه 26 بهمن 1395, 12:04 pm

???????????

اهو

پستتوسط اهو » سه شنبه 26 بهمن 1395, 12:04 pm

??????????? :cry: :cry: :cry:

اهو

پستتوسط اهو » سه شنبه 26 بهمن 1395, 4:40 pm

نیستین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اهو

پستتوسط اهو » سه شنبه 26 بهمن 1395, 4:41 pm

نیستین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟....... :cry: :cry: :cry:

اهو

پستتوسط اهو » سه شنبه 26 بهمن 1395, 4:52 pm

نیستین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

setare2

پستتوسط setare2 » چهار شنبه 27 بهمن 1395, 8:42 am

من نظر شخصیمو.میگم بعضی وقتا در یکسری شرایط و دوراهی ها قرار میگیرم که باید ببین الان چی خدا از ما میخوات ایا شما هدفتون از،خوندن فقط رسیذن به اهدافه خودتونه یا اینکه رضایت خدا مدنظرتونه ؟اگه در این شرایط فکر کنی و ببنینی میبنی که الان مراقبت از،فرزنذتون واجب تره اینکه بخواین اونو بزارید پیش یه نفرکه ازش مراقبت کنه باعث زحمت انداختن دیگران باشید کسی دعای خیری درحقتون نمیکنه شایدم درراینذه بیکار شدید من به نظرم بزارید فرزنذتون یکم بزرگتر باشه تا بتونید همون مدرسه ای که در هممون شهری که قبول میشید ثبت نامش کنید تا همیشه کنار فرندتون باشید شایدم همسرتون تونست کارشو اتتقالی بگیره ولی الان بهتره مراقب فرزنذتون باشیذ چون همون کار کردن شما هم با هدف براورده کردن نیازهای فرزنذنونه
موفق باشید

اهو

پستتوسط اهو » چهار شنبه 27 بهمن 1395, 9:26 am

سلام ستاره عزیزم ممنونم ازشماحرفات خیلی قشنگ و دلنشینه من پسرم کلاس پنجمه خودمم متولد۶۵هستم.بزارم برای چندسال بعد بنظرت سنم که بره بالا میتونم کارپیداکنم ؟؟شمامیدونی کلاسای دکتراهفته ای چندروزه؟؟ایاهمه کلاساروباید رفت؟متاسفانه نمیتونم پسرموببرم اونم براامتحان تیزهوشان میخواد بخونه.خودم مجبورم تنهایی برم اونم رتبم همیشه خوب میاد ولی نمیتونم اتنخاب رشته کنم بخاطردچری شهر واینکه په طوری برم اونجابمونم وپسرو همسرمواینجابزارم نمیدونم واقعا چی درسته چی نادرست ؟؟
ممنونم که وقت گذاشته و راهنماییم کردی.

sarateimoory

پستتوسط sarateimoory » چهار شنبه 27 بهمن 1395, 12:56 pm

سلام.عزیزم منم شرایط شمارو دارم. باید یه برنامه طولانی مدت سه چهار ساله بریزید ااویت فرزند و زندگیتونه. درس خوندن همیشه هست ولی فرصتهای از دست رفته برای زندگی و فرزند غیر قابل جبرانه. نرم و اهسته درس بخونید. در منزل میتونید رزومتون رو قوی کتید زبان تالیف کتاب. مقاله. یادگیری . نگران نباشید طول میکشه ولی بالاخره موفق میشوید. من خودم تا سه سالگی لچک هیچ......کاری نتونستم بکنم. الان حدودا دو ساله که شروع کردم با این وجود باز وقت کم دارم

sarateimoory

پستتوسط sarateimoory » چهار شنبه 27 بهمن 1395, 1:01 pm

من امسال که باروری مجاز شدم با اینکه رتبم پانزده شد فقط تهران زدم. با بچه نمیتونستم برم شهر دیگه. اگه میزدم قطعا با بچم باید میرفتم و مطمین هستم که بچم داغون میشد. متاسفانه کارمون سخته . ولی باید حواسمون اول به زندگی باشه. مخصوصا تا یه سنی فرزند

بازگشت به “دکترای تخصصی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 19 مهمان