تغییررشتع از علوم سلولی کاربردی به ....

ابتین سالاری

تغییررشتع از علوم سلولی کاربردی به ....

پستتوسط ابتین سالاری » یک شنبه 15 اسفند 1395, 9:58 am

سلام کارشناس محترم و دوستان.من دوساله بیهوده وقت گذاشتم دررشته زیست متاسفانه قبول نشدم راه اشتباهیورفتم به هراستادی گفتم خندید وگفت زییست چیه اینهمه سال پاش نشستی یه رشته درست حسابی انتخاب کن.خیلی حرفای اساتیدم روم تاثیرگذاشت من پسرم وفرضا این رشته روقبول همبشم باید۵_۶سال دیگه صبرکنم تاشاید هزاران شاید کاربرام پیداشه.خواهشمندم منو راهنمایی کنید چه رشته ای تغییربدم ازترم اول یه جایی مشغول شم مردم ازبیکاری .رشته های ازمایشگاهی کدوم بهتره بازار کارش؟؟اصلا توازماایشگاها به زیستها کارنمیدنکه.خواهشمندم راهنمایی کنید
متشکرم ازهمتون.

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

Re: تغییررشتع از علوم سلولی کاربردی به ....

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 16 اسفند 1395, 6:07 am

سلام
اگربرای دکتری مدنظرتون گرایشتونو نفرمودید رشته ایمنی خیلی خوبه ولی سخته اگر باکتری بتونید بخونید شانس بیشتری داریدبرای قبولی بازارش هم خوبه

samira22222

پستتوسط samira22222 » دو شنبه 16 اسفند 1395, 6:32 am

ابتین سالاری نوشته شده:سلام کارشناس محترم و دوستان.من دوساله بیهوده وقت گذاشتم دررشته زیست متاسفانه قبول نشدم راه اشتباهیورفتم به هراستادی گفتم خندید وگفت زییست چیه اینهمه سال پاش نشستی یه رشته درست حسابی انتخاب کن.خیلی حرفای اساتیدم روم تاثیرگذاشت من پسرم وفرضا این رشته روقبول همبشم باید۵_۶سال دیگه صبرکنم تاشاید هزاران شاید کاربرام پیداشه.خواهشمندم منو راهنمایی کنید چه رشته ای تغییربدم ازترم اول یه جایی مشغول شم مردم ازبیکاری .رشته های ازمایشگاهی کدوم بهتره بازار کارش؟؟اصلا توازماایشگاها به زیستها کارنمیدنکه.خواهشمندم راهنمایی کنید
متشکرم ازهمتون.

سلام دوست عزیز البته الان تو ایران سلول درمانی داره رونق میگیره رشته سلولی کاربردی 5-6 سال دیگه وضعش توپ میشه
منم میخام این رشته رو ازمون بدم ولی متاسفانه مقالم هنوز چاپ نشده نمیدونم تا مصاحبه چاپ بشه یا نه من از مصاحبه میترسم وگرنه رشته سلولی کاربردی اینده روشنی داره خیالتون راحت. البته در حال حاضر بیوتک و ایمنی و بیوشیمی و ژنتیک خیلی رو بورسن

ابتین سالاری

پستتوسط ابتین سالاری » دو شنبه 16 اسفند 1395, 8:06 am

سلام سلول درمانی هم یاهرچیزدیگه توحدبالای بازار کارهم باشه باز اولولیت باپایه پزشکیه.حتی یه پزشک عمومیو تواستخدام پاستور برای کارهای محیط کشت قبول کردن براکار ولی دکترای زیست رو رد کردن.باور کنید یکی ازاشنایای ما رفته بود مصاحیه از دویست تا زیست وبقیه رشته ها یه نفر پزشک عمومیو برداشتن.خیلی جالبه.

samira22222

پستتوسط samira22222 » دو شنبه 16 اسفند 1395, 9:12 am

ابتین سالاری نوشته شده:سلام سلول درمانی هم یاهرچیزدیگه توحدبالای بازار کارهم باشه باز اولولیت باپایه پزشکیه.حتی یه پزشک عمومیو تواستخدام پاستور برای کارهای محیط کشت قبول کردن براکار ولی دکترای زیست رو رد کردن.باور کنید یکی ازاشنایای ما رفته بود مصاحیه از دویست تا زیست وبقیه رشته ها یه نفر پزشک عمومیو برداشتن.خیلی جالبه.

خوب این واقعیت رو نمیشه انکار کرد که همیشه تو همه رشته ها اولویت با پزشک منم به همین دلی میخام دوباره کنکور سراسری بدم. حتی تو مصاحبه هم به اونا بیشتر بها میدن

ابتین سالاری

پستتوسط ابتین سالاری » دو شنبه 16 اسفند 1395, 10:55 am

انشاله که پزشکی قبول میشید .

samira22222

پستتوسط samira22222 » دو شنبه 16 اسفند 1395, 12:40 pm

ابتین سالاری نوشته شده:انشاله که پزشکی قبول میشید .

ممنون

mMaryam

پستتوسط mMaryam » پنج شنبه 19 اسفند 1395, 4:52 am

سلام سميرا جان منم مصاحبه ميترسم دوتا مقاله داخلي دارم ولي اصلا نميدونم ايمپكت داره اصلا خوبه يا نه نميتونم روش حساب كنم جديدا هم اصلا فرثت درس خوندن نكردم ميانگين چند بايد بزنيم براي سلولي تهران؟

ابتین سالاری

پستتوسط ابتین سالاری » پنج شنبه 19 اسفند 1395, 12:29 pm

سلام نگران نباشید امسال به خوندن زیادو خودکشی درخوندن بستگی نداره.شماخودتونو خیلی به زحمت بندازین و خیلی بخونین مطمین باشین هیچ فرقی نمیکنه.امسال همه چی شانسیه.۵٠_۵٠یعنی شانس .نه خوندن.

ابتین سالاری

پستتوسط ابتین سالاری » پنج شنبه 19 اسفند 1395, 12:30 pm

حالا پارسال ٧٠بود پارتی شد وای بحال امسال.همه دانشگاها اساتیدش پارتی میکنه.من شخصا به کتبی هم شک دارم درست باشه رتبه ها.تواونم دستکاری میکنن.

بازگشت به “دکترای تخصصی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 19 مهمان