دکتری داروسازی

1270322583

دکتری داروسازی

پستتوسط 1270322583 » یک شنبه 27 فروردین 1396, 2:08 pm

آیا میشود با کارشناسی ارشد نانو شیمی دکتری تخصصی داروسازی کنکور داد؟؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

Re: دکتری داروسازی

پستتوسط کارشناس آموزشی » یک شنبه 27 فروردین 1396, 6:31 pm

بله میشه

بارانا

پستتوسط بارانا » دو شنبه 28 فروردین 1396, 8:44 am

سلام و درود و تبریک سال نو.من کارشناسی ارشد میکروبیولوژی ازاد هستم میخوام ادامه تحصیل بدم اما مرددموبین چند رشته.باتوجه به اینکه فیلد ما اصلا کار مناسب نیست و الان با تصمیم و مشورت صحیح میخوام پیش برم اینکه دکتری باکتری پزشکی بخونم از طرفیم علاقه زیاد به داروسازی دارم ایا منطقیه از کنکور سراسری شروع کنم یا اینکه دکتری سم شناسی پزشکی .باتوجه به اینکه فارع التحصیل درهردومقطع دانشگاه ازاد بودم اما رتبه اول در هر دومقطع.اینکه اگر باکتری بخونم باتوجه به اینکه بیس من پایه اس نه بالینی میتونم مجوز ازمایشگاه یا کارهای بالینی انجام بدم و پدیرش در مصاحبه....اشتغال واسم مهمه و دارو هم دوست دارم اما واسه سم شناسی کلا رفرنساش متفاوته.به نطر شما چه کنم راهنمایی بفرمایید لطفا سپاس

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 28 فروردین 1396, 6:09 pm

سلام
تشکر-دکتری سم شناسی بهتره-باکتری قبولیش سخت شده سم راحتتره البته بازار باکتری کمی بهتره کلا سم بخونید بهتره

بارانا

پستتوسط بارانا » یک شنبه 3 اردیبهشت 1396, 7:42 am

سلام یعنی دارو 5سال خوندن ارزش نداره حتی واسه خانم که وظیفش کار و درامد و امرارمعاش نیست .درامدی معقول حتی به عنوان مسول فنی در بیمارستانهای شهر نداره،؟اینکه دکترای سم شناسی میفرمایید بهتره میشه بفرمایید وضعیت کار و درامدش ؟واسه منی که ارشد میکروبیولوژی هستم با منابع دکتری سم که کاملا متفاوته مشکلی پیش نمیاد

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » یک شنبه 3 اردیبهشت 1396, 6:10 pm

سلام
قبول شدن تو دکتری عمومی داروسازی خیلی سختتره اگر باکنکورش مشکلی ندارید میتونیدحتی پزشکیم درنظ داشته باشید که خیلی بهترازداروسازیه

somayeh1358

پستتوسط somayeh1358 » دو شنبه 4 اردیبهشت 1396, 3:52 pm

.
آخرین ويرايش توسط 1 on somayeh1358, ويرايش شده در 0.

behradkhani

پستتوسط behradkhani » سه شنبه 5 اردیبهشت 1396, 8:50 am

دمتون گرم با رتبه 2000 کشوری سال 81 منابع طبیعی دانشگاه تهران قبول شدم از ترس خدمت خودمو بدبخت کردم و رفتم خدایی اون موقع چی بود الان چیه اره شاید همچی تو این مملکت اینه که یا باید میلیاردر باشی یا باید پزشک باشی که تقریبا دوتاش یکیه امسال بعد 7 سال بردگی و پادویی برای ملت، مسافرکشی و کلی بدبختی دیگه دیدم شاید ادامه تحصیل خوب باشه هیچ علاقه ای هم ندارم که از اول بخونم چون کلی بدبختی و خاطره بد میاد به یادم شاید به صرفه باشه ها که قطعا هست با 70-80 تومن مدرک پزشکی بگیری و تو مدت یه سال همش برمیگرده اما واقعا نه علاقه ای مونده و نه انگیزه ای راسش خدایی خودم هم از پزشکی خوشم نمیاد شاید پولش خوب باشه و احترام داشته باشی و از این حرفا اما من اون موقع هم که دبیرستان درس میخوندم فقط برای علاقه به زیست شناسی بود همین وگرنه از خدا که پنهون نیست اون موقع ما با هیچی و دست خالی تو امتحان نهایی دروس ریاضی و فیزیک هردو رو 20 کمتر نشدیم الانم از کسی گله ای نیست ما واقعا نسلی سوخته شدیم و جوونیمون به فنا رفت شاید براتون جالب باشه وقتی دانشگاه میرفتم تو کتابخونه فقط کتاب های زیست و بیوشیمی و فیتوشیمی و از این حرفا مطالعه می کردم والانم وقت داشته باشم خوب مطالعه دارم حیف که وزارت بهداشت شرط تناسب رشته داره وگرنه تو همون آزمون ارشد نشون میدادم که نسل ما چقدر کوشا بودن و هستن اونقدر به کتابای ژنتیک و بیوشیمی مسلطم که شاید فکر کنید شعار میدم اما کاری که با علاقه باشه قطعا آدم توش موفق میشه دوستان گل یه چیزی بهتون بگم ( کاری رو انجام بدین که بهش علاقه دارین و وجدانتون از انجام دادن یا ندادنش در عذاب نباشه) برای من و افرادی مثل من هم دعاکنید که راه درستو انتخاب کنیم به امید موفقیت

بارانا

پستتوسط بارانا » سه شنبه 5 اردیبهشت 1396, 10:01 am

سلام من فوق لیسانس میکروبیولوژی دانشگاه ازادم معدلمم 19.30 هم در لسانس هم فوق فارغ التحصیل ممتاز بودم ایا شرایطی است که دکتری دارو بخونم بخش نامه ای برای پذیرش وجود نداره؟سال91 به صورت پایلوت فارغ التحصیلان شیمی زیست....میتونستن بدون کنکور دارو بخونن شرطشم پذیرش در ازمون جامع بود ایا هنوز هم میشه؟واینکه ارشدم با لیسانسم میتونم ،؟ممنون

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » سه شنبه 5 اردیبهشت 1396, 3:24 pm

سلام
برای پذیرش در دکتری عمومی داروسازی فقط باید مجدد کنکور سراسری شرکت کنید راه دیگری نداره

بازگشت به “دکترای تخصصی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 12 مهمان