سوال از کارشناس محترم

01132301310

Re: سوال از کارشناس محترم

پستتوسط 01132301310 » پنج شنبه 7 اردیبهشت 1396, 2:33 pm

ضمن سلام و خسته نباشید به کارشناس محترم.یه سوال خدمتتان داشتم.بنده کاردان و کارشناس علوم آزمایشگاهی از دانشگاه علوم پزشکی ساری وکارشناس ارشد ایمونولوژی از دانشگاه علوم پزشکی تهران هستم .و برای ادامه تحصیل خود قصد دارم رشته ژنتیک پزشکی رو ادامه بدم.البته قصد دارم برای دکترا در کشور هلند در دانشگاه علوم پزشکی گرونینگن و یا اوترخت(دانشگاه معابر وزارت بهداشت و درمان ) عزیمت کنم .
خواستم بدون که آیا من به دلیل اینکه پایه ام پزشکی نیست ( از کاردانی تا کارشناسی ارشد در دانشگاه علوم پزشکی ) آیا مجوز آزمایشگاه ژنتیک پزشکی به من تعلق میگیره؟
آیا میتونم با مدرک ژنتیک پزشکی خارج از ایران وبا base غیر پزشکی که دارم میتونم آزمایشگاه پزشکی تاسیس کنم که مسول فنی باشم.؟

01132301310

پستتوسط 01132301310 » پنج شنبه 7 اردیبهشت 1396, 2:35 pm

البته مجوز دانشگاه علوم پزشکی اوترخت و گرونینگن مورد قبول ایران هست. ودوستان با base غیر پزشکی که در این دانشگاه درس خوندند هم گفتند که تونستند مجوز بگیرند.
خواستم ببینم آیا صحت داره؟

mahsa.m

پستتوسط mahsa.m » پنج شنبه 7 اردیبهشت 1396, 3:37 pm

سلام به همه دوستان
من به عنوان کسی که دانشجوی phd علوم سلولی کاربردی هستم و بهتون توصیه میکنم این رشته یا شرکت نکنین یا فقط دانشگاههای تهران چون شهرستان اصلا نه استاد تخصصی این رشته رو دادن نه امکاناتش رو، حتی خود دانشگاههای تهران هم برا بعضی دروس تخصصی مشکل دارن، رشته نوین تو ایران خوندن واقعا اشتباهه و فقط اسمشون گول زننده س و حتی آینده این رشته نامعلومه، من که خودم خیلی پشیمونم

saedidavoud

پستتوسط saedidavoud » پنج شنبه 7 اردیبهشت 1396, 7:15 pm

سلام
کارشناس محترم من لیسانس پیام نور خوندم و ارشد دانشگاه دولتی به نظرتون برای مصاحبه دکترا اینکه پیام نور بودم تاثیری داره...

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » جمعه 8 اردیبهشت 1396, 4:43 am

سلام
نه لیسانس مهم نیست

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » جمعه 8 اردیبهشت 1396, 4:47 am

01132301310 نوشته شده:ضمن سلام و خسته نباشید به کارشناس محترم.یه سوال خدمتتان داشتم.بنده کاردان و کارشناس علوم آزمایشگاهی از دانشگاه علوم پزشکی ساری وکارشناس ارشد ایمونولوژی از دانشگاه علوم پزشکی تهران هستم .و برای ادامه تحصیل خود قصد دارم رشته ژنتیک پزشکی رو ادامه بدم.البته قصد دارم برای دکترا در کشور هلند در دانشگاه علوم پزشکی گرونینگن و یا اوترخت(دانشگاه معابر وزارت بهداشت و درمان ) عزیمت کنم .
خواستم بدون که آیا من به دلیل اینکه پایه ام پزشکی نیست ( از کاردانی تا کارشناسی ارشد در دانشگاه علوم پزشکی ) آیا مجوز آزمایشگاه ژنتیک پزشکی به من تعلق میگیره؟
آیا میتونم با مدرک ژنتیک پزشکی خارج از ایران وبا base غیر پزشکی که دارم میتونم آزمایشگاه پزشکی تاسیس کنم که مسول فنی باشم.؟

سلام
شماپایتون پزشکی به حساب میاد درایران که میتونید مجوزآزمایشگاه بگیرید ولی درکشورهای اروپایی مدرک ایرانو خیلی قبول ندارن ومجوز نمیدن ولی اگردکترای اون کشوروبگیرید مشکلی نیست

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » جمعه 8 اردیبهشت 1396, 4:56 am

سلام
الان که فرصت کمی دارید اگرمیتونستید فقط نکاتوبخونید بدنبود ولی دروس دیگرودوره کنید بهتره

mohamadagha

پستتوسط mohamadagha » شنبه 9 اردیبهشت 1396, 10:23 am

mahsa.m نوشته شده:سلام به همه دوستان
من به عنوان کسی که دانشجوی phd علوم سلولی کاربردی هستم و بهتون توصیه میکنم این رشته یا شرکت نکنین یا فقط دانشگاههای تهران چون شهرستان اصلا نه استاد تخصصی این رشته رو دادن نه امکاناتش رو، حتی خود دانشگاههای تهران هم برا بعضی دروس تخصصی مشکل دارن، رشته نوین تو ایران خوندن واقعا اشتباهه و فقط اسمشون گول زننده س و حتی آینده این رشته نامعلومه، من که خودم خیلی پشیمونم

با سلام شما کجا میخونین میانگین درصداتون چند بوده؟

mohamadagha

پستتوسط mohamadagha » یک شنبه 10 اردیبهشت 1396, 10:47 am

کارشناس آموزشی نوشته شده:سلام
الان که فرصت کمی دارید اگرمیتونستید فقط نکاتوبخونید بدنبود ولی دروس دیگرودوره کنید بهتره

سلام کارشناس محترم تو کارنامه هاییکه برای علوم سلولی کاربردی گذاشتیدمورد داشتیم که یه درس رو صفر درصد زده بود یا فقط 3 درصد رو این حساب گفتم شاید منم که فرصتی برای درس سلولی مولکولی ندارم شاید شانسی داشته باشم.

امیرارسلان محبی

پستتوسط امیرارسلان محبی » یک شنبه 10 اردیبهشت 1396, 11:40 am

محمد اقا اگه شانس داشته باشی ممکنه همه روهم صفربزنی ولی تومقاحبه قبولت کنن.امسال ۳۰درصدوبرداشتن.پس نگران نباش.ممکنه همه رو صدبزنی ولی تومصاحبه ردت کنن.شهریورهمه چی مشخص میشه ده برابر ظرفیت به مصاحبه میرن بقیس هم قبولی دیگه دست من وتو نیست.

بازگشت به “دکترای تخصصی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 17 مهمان