پزشکی مولکولی 96

afshinmoini

Re: پزشکی مولکولی 96

پستتوسط afshinmoini » پنج شنبه 25 خرداد 1396, 1:05 pm

سارا1212 نوشته شده:دوستان یه سوال میخام مشورت کنم باهاتون من خیلی دو دل شدم نسبت به رشته پزشکی مولکولی بنظرتون منطقی اگه امسال ول کنم نرم مصاحبه سال بعد یه رشته بهتر بخونم؟ من این رشته رو انتخاب کردم چون به شهر محل زندگیم نزدیک بود ولی الان خیلی پشیمونم چون 5-6 سال درس بخونی اخرشم بیکار بشی خیلی سخته. یک سال تلف بشه بهتره تا 5-6 سال. من الان تو ازمایشگاه تشخیص طبی کار میکنم ماهی 500 تومن اگه بعد دکتری وضعیت کارو شغلم همین باشه چی؟ همین الان دوست من با کاردانی رادیولوژی استخدام رسمی شده کلی درامد داره ولی من با ارشد این وضعیتمه اگه قرار باشه دکتری بگیرم و همین وضع باشه من دیگه نمیتونم واقعا. لطفا اگه ممکنه راهنماییم کنید. خیلی دلتنگم خیلی ناراحتم. میانگین کتبیم هم زیاد خوب نیست بنظرتون سال بعد برم بیوتک یا ژنتیک یا سلولی کاربردی یا ایمنی؟

سلام بنظرم اگر مجاز شدید انتخاب رشته کنید شما یک سال زحمت کشیدید ابهر حال شانس مصاحبه رو از دست ندید و قسمت شد برید و اگر قبول نشدید اونوقت تغییر رشته بدید.

سارا1212

پستتوسط سارا1212 » پنج شنبه 25 خرداد 1396, 1:07 pm

afshinmoini نوشته شده:
سارا1212 نوشته شده:دوستان یه سوال میخام مشورت کنم باهاتون من خیلی دو دل شدم نسبت به رشته پزشکی مولکولی بنظرتون منطقی اگه امسال ول کنم نرم مصاحبه سال بعد یه رشته بهتر بخونم؟ من این رشته رو انتخاب کردم چون به شهر محل زندگیم نزدیک بود ولی الان خیلی پشیمونم چون 5-6 سال درس بخونی اخرشم بیکار بشی خیلی سخته. یک سال تلف بشه بهتره تا 5-6 سال. من الان تو ازمایشگاه تشخیص طبی کار میکنم ماهی 500 تومن اگه بعد دکتری وضعیت کارو شغلم همین باشه چی؟ همین الان دوست من با کاردانی رادیولوژی استخدام رسمی شده کلی درامد داره ولی من با ارشد این وضعیتمه اگه قرار باشه دکتری بگیرم و همین وضع باشه من دیگه نمیتونم واقعا. لطفا اگه ممکنه راهنماییم کنید. خیلی دلتنگم خیلی ناراحتم. میانگین کتبیم هم زیاد خوب نیست بنظرتون سال بعد برم بیوتک یا ژنتیک یا سلولی کاربردی یا ایمنی؟

سلام بنظرم اگر مجاز شدید انتخاب رشته کنید شما یک سال زحمت کشیدید ابهر حال شانس مصاحبه رو از دست ندید و قسمت شد برید و اگر قبول نشدید اونوقت تغییر رشته بدید.

من مجاز شدم ولی چون کرمانشاه سر کار میرم نمیتونم خیلی از شهرا رو بزنم فقط شهرای دوروبر خودمو میتونم بزنم
سنندج- همدان- قزوین- تهران- ایران شهید بهشتی فقط این گزینه ها رو دارم

afshinmoini

پستتوسط afshinmoini » پنج شنبه 25 خرداد 1396, 1:09 pm

من جسارتا میخام یه توصیه برادرانه به شما بکنم. فقط مسافت رو در نظر نگیرید سطح دانشگاه هم مهمه.
من جای شما بودم دانشگاه سطح پایین تر از محل زندگیمو نمیزدم یا میگذاشتم اخر

سارا1212

پستتوسط سارا1212 » پنج شنبه 25 خرداد 1396, 1:10 pm

پس لطفا راهنماییم کنید با چه ترتیبی بزنم شهرا رو

afshinmoini

پستتوسط afshinmoini » پنج شنبه 25 خرداد 1396, 1:16 pm

خواهش میکنم من در حدی نیستم راهنمایی کنم ولی بر اساس تجربه خودم و دوستان عرض میکنم اگه هم فاصله و هم سطح رو در نظر بگیریدبنظرم اول همدان بخاطر اینکه نزدیکتر بهتون. بعد تهران- ایران- بهشتی چون فاصله با قزوین تفاوت چندانی نداره و در عوض سطحشون بالاتره پس درست نیست قزوینو قبل تهران بزنید بعد دانشگاه های تهران قزوین رو بزنید و اخر سر سنندج

SHADISHADI

پستتوسط SHADISHADI » پنج شنبه 25 خرداد 1396, 1:21 pm

سارا جان بنظرم حق با اقا افشین انتخاب رشته بکن اگه قبول شدی برو اگر نشدی سال بعد.
ترتیب شهرای اقا افشین منطقی منم باهاشون موافقم. دانشگاه یا باید هم سطح دانشگاه شهر محل زندگی باشه یا بالاتر در غیر اینصورت بعد فارغ التحصیلی برگردی شهر خودت دچار مشکل میشی. ترجیحا دانشگاه پایینتر از شهر خودتو اصلا نزن. یا اگه خیلی اسرار داشتی بزنی بزار اخر سر بزن. من جای تو بودم اون شهر انتخاب اخرو کلا نمیزدم.
آخرین ويرايش توسط 1 on SHADISHADI, ويرايش شده در 0.

سارا1212

پستتوسط سارا1212 » پنج شنبه 25 خرداد 1396, 1:23 pm

دوستان عزیزم خیلی ممنون از راهنمایی هاتون. مخصوصا اقا افشین بله حق با شماست خوب شد که باهاتون مشورت کردم.

deli

پستتوسط deli » پنج شنبه 25 خرداد 1396, 2:19 pm

سارا1212 نوشته شده:
afshinmoini نوشته شده:

من مجاز شدم ولی چون کرمانشاه سر کار میرم نمیتونم خیلی از شهرا رو بزنم فقط شهرای دوروبر خودمو میتونم بزنم
سنندج- همدان- قزوین- تهران- ایران شهید بهشتی فقط این گزینه ها رو دارم

سلام خیلی خوشحال شدم که مجاز شدید براتون آرزوی موفقیت میکنم

سارا1212

پستتوسط سارا1212 » پنج شنبه 25 خرداد 1396, 3:48 pm

سلام ممنونم دوست عزیز لطف دارین منم متقابلا براتون ارزوی موفقیت دارم. پیروز باشید.

esmail.m

پستتوسط esmail.m » پنج شنبه 25 خرداد 1396, 3:57 pm

سلام و تبریک به همه
منم مجاز شدم.
آخرین ويرايش توسط 2 on esmail.m, ويرايش شده در 0.

بازگشت به “دکترای تخصصی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 14 مهمان