پزشکی مولکولی 96

andishe

Re: پزشکی مولکولی 96

پستتوسط andishe » پنج شنبه 25 خرداد 1396, 6:21 pm

سلام دوستان منم مجاز شدم.
به هموتونم تبریک میگم.
منم با حرف شادی خانم و اقا افشین موافقم. سطح علمی و اساتید دانشگاه محل تحصیل خیلی خیلی مهمه. خدارو شکر حق انتخابمون زیاده منم کلا دانشگاه سطح پایینو نمیزنم فقط جاهایی رو میزنم که بعد فارغ التحصیلی مشکل پیش نیاد. قطعا تو دانشگاه های سطح بالا میشه کارای بزرگتر و بهتری انجام داد من دانشگاه های گلستان و کردستان و بیرجند رو کلا نمیزنم

afshinmoini

پستتوسط afshinmoini » پنج شنبه 25 خرداد 1396, 6:27 pm

andishe نوشته شده:سلام دوستان منم مجاز شدم.
به هموتونم تبریک میگم.
منم با حرف شادی خانم و اقا افشین موافقم. سطح علمی و اساتید دانشگاه محل تحصیل خیلی خیلی مهمه. خدارو شکر حق انتخابمون زیاده منم کلا دانشگاه سطح پایینو نمیزنم فقط جاهایی رو میزنم که بعد فارغ التحصیلی مشکل پیش نیاد. قطعا تو دانشگاه های سطح بالا میشه کارای بزرگتر و بهتری انجام داد من دانشگاه های گلستان و کردستان و بیرجند رو کلا نمیزنم

کار خوبی میکنید دقیقا مثل من منم اول دانشگاه های سطح بالا به ترتیب ایران تهران بهشتی و شیراز و مشهد و یزد و تبریزو میزنم بعد قزوین و همدان و شهر کرد میزنم ولی اون سه تا دیگه رو یا کلا نمیزنم یا میزارم اخر به ترتیب گلستان بیرجند کردستان ولی به احتمال خیلی زیاد اصلا نمیزنم

SHADISHADI

پستتوسط SHADISHADI » پنج شنبه 25 خرداد 1396, 6:53 pm

اقای esmail.m و خانم زهرا ژنتیک هم پزشکی مولکولی بون کجایید شما دو تا؟
مجاز شدین؟
چه شهرایی میزنید؟ اگه هستید شمام بیاید تو تالار گفتگو

saba.com

پستتوسط saba.com » جمعه 26 خرداد 1396, 10:31 am

سلام دوستان من متاسفانه مجاز نشدم کسایی که قبول شدین میشه لطفا بگین چیا خوندین؟من واقعا ناامید شدم,خودم امری,خلاصه لودیش,خلاصه گایتون,ضروریات بیوشیمی,ایمونولوژی سلولی مولکولی ابوالعباسو خوندم,میکروب هم چون اصلا تو ذهنم نمیمونه نزدم

esmail.m

پستتوسط esmail.m » جمعه 26 خرداد 1396, 3:08 pm

سلام و تبریک به همه منم مجاز شدم
برای انتخاب شهر خیلی خوب شد که حق انتخاب همه شهرا رو داریم. بچه ها من با حرف اقا افشین و شادی خانم کاملا موافقم دانشگاه سطح پایینو نزنید حتی اگه اون دانشگاه از نظر مسافت خیلی بهتون نزدیک باشه نزنیدش و اگه زدید بندازید اخر بعدا خیلی گرفتار میشید من یکی از دوستانم تو یک دانشگاه سطح پایین داره پزشکی مولکولی میخونه و رو پایان نامه کار میکنه (اسم اون دانشگاهو نمیبرم ولی امسال اونجا دانشجو میگیره) بیچاره شده این دوستم از بس اذیتش کردن اساتید. میگفت فقط تا ازمون جامعش وضعیتش خوب بوده ولی الان سر پایان نامه خیلی خیلی اذیت شده بیچاره.

سارا1212

پستتوسط سارا1212 » جمعه 26 خرداد 1396, 3:12 pm

اخه من نمره کتبیم خیلی پایین بوده گیج شدم اضطراب دارم دست خودم نیست خیلی دوست دارم دانشگاه سطح بالا برم میترسم دانشگاه سطح بالا بزنم قبول نشم
آخرین ويرايش توسط 1 on سارا1212, ويرايش شده در 0.

esmail.m

پستتوسط esmail.m » جمعه 26 خرداد 1396, 3:15 pm

بهرحال شاس خودتونو امتحان کنید محدودیت انتخاب که نداریدهمه شهرا رو که میتونید بزنید مثل پارسال نیست که فقط محدود به سه منطقا باشه از بهترین دانشگاه شروع کنید که خودتون دوست دارید. خیلیا از ترس اینکه قبول نشن نمیزنن. اگه فقط به سه منطقه محدود بود انتخاب بله میگفتید نمیزنم چون شانس قبولی پایینه ولی امسال محدودیت برداشتن پس ارزش داره شانس خودتو امتحان کنی

سارا1212

پستتوسط سارا1212 » جمعه 26 خرداد 1396, 3:20 pm

بله حق با شما و بقیه بچه هاست بالاخره من شانسمو امتحان کنم بهتر از اینه که بعدا حسرت بخورم چرا نزدم

esmail.m

پستتوسط esmail.m » جمعه 26 خرداد 1396, 3:23 pm

درسته بعدا پشیمون نمیشید اگه شما حالا شما به ترتیب سطح دانشگاه و علاقه انتخاب شهر میکنید اگه قبول شدید که چه بهتر و اگر قبول نشدید حسرت نمیخورید چرا نزدم. شانس خودتونو امتحان کنید ضرری نداره

سارا1212

پستتوسط سارا1212 » جمعه 26 خرداد 1396, 3:24 pm

ضرر نداره که هیچ، خیلی هم سود داره ممنون از راهنمایی همه دوستان
پس من همه شهرای سطح بالا رو میزنم فک کنم انتخاب شهری که اقا افشین برام پیشنهاد دادن خیلی عالی بود:
همدان- تهران و ایران و بهشتی قزوین تبریز مشهد (احتمالا) کردستان
البته تبریزو مشهر رو خودم اضافه کردم
اولش بخاطر مسافت نمیخاستم برم ولی الان تصمیم دارم برم اگه قبول بشم
مشهدم خیلی دوست دارم ممکنه بعد تبریز اونم اضافه کنم عاشق مشهدم خیلی بهم ارامش میده واقعا از ته دل دوست دارم چند سال اونجا زندگی کنم حتی اگه برای درس هم نباشه.

بازگشت به “دکترای تخصصی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 6 مهمان