دعوت به مصاحبه با سه شهر برای مصاحبه

kamand

دعوت به مصاحبه با سه شهر برای مصاحبه

پستتوسط kamand » جمعه 26 خرداد 1396, 3:21 pm

سلام خدمت مشاور محترم، لطفا منو راهنمایی کنید چون متوجه منظور دفترچه نمیشم. من باید دقیقا کدام شهر ها رو انتخاب کنم تا برای مصاحبه گروه پرستاری به اصفهان دعوت بشم؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

Re: دعوت به مصاحبه با سه شهر برای مصاحبه

پستتوسط کارشناس آموزشی » جمعه 26 خرداد 1396, 6:25 pm

سلام
شهرهای کناری اصفهان: شهرکرد،یزدکاشان تقسیم بندی شهرها برمبنای آمایش مشخص شده آمایش7 اصفهانه

kamand

پستتوسط kamand » شنبه 27 خرداد 1396, 7:55 am

سلام خدمت مشاور عزیز، امسال کل مصاحبه های پرستاری در سه شهر تهران و اصفهان و مشهد برگزار میشه، منظور من اینه که با انتخاب کدام شهرها به اصفهان یا مشهد یا تهران دعوت می شویم؟؟؟ الان مثلا من اگر شیراز یا اهواز رو انتخاب کنم باید برم کدوم شهر برای مصاحبه؟؟؟

iman3320

پستتوسط iman3320 » شنبه 27 خرداد 1396, 8:57 am

با سلام و احترام. دوست عزیز (kamand) ضمن عرض تبریک برای قبولی در مرحله اول و آرزوی موفقیت در مصاحبه، میشه از شما خواهش کنم بفرمایید برای دکتری پرستاری از چه منابعی استفاده کردید تا موفق به کسب نمره کتبی و دعوت به مصاحبه شدید؟؟
با سپاس و تشکر فراوان.

دریایی

کمک از همه دوستان و کارشناس اموزشی برای انتخاب رشته

پستتوسط دریایی » شنبه 27 خرداد 1396, 11:04 am

با سلام به همگی
آیا دعوت به مصاحبه امسال بر اساس سه الویت اول خواهد بود یا خیر؟؟؟مثلا اگر 7 دانشگاه تهران- بهشتی - شیراز- اصفهان - مشهد - تبریز- اهواز ظرفیت پذیرش داشته باشد و ترتیب انتخاب رشته به همین شکل باشد ،تنها به سه دانشگاه اول طبق منطقه امایشی دعوت خواهم شد یا خیر نحوه دعوت به مصاحبه امسال جور دیگری هست؟؟؟
ممنون از همگی اگر پاسخگو باشید

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » شنبه 27 خرداد 1396, 2:39 pm

سلام
خیر انتخاب شهر رشته محدودیتی نداره کلا فقط در گرایشهای داروسازی 3گرایش رومیتونند انتخاب کنند باشهرهای مختلف

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » شنبه 27 خرداد 1396, 2:42 pm

kamand نوشته شده:سلام خدمت مشاور عزیز، امسال کل مصاحبه های پرستاری در سه شهر تهران و اصفهان و مشهد برگزار میشه، منظور من اینه که با انتخاب کدام شهرها به اصفهان یا مشهد یا تهران دعوت می شویم؟؟؟ الان مثلا من اگر شیراز یا اهواز رو انتخاب کنم باید برم کدوم شهر برای مصاحبه؟؟؟

سلام
نیازی به مراجعه به آن مناطق نیست ملاک نمره ای هست که از این 3مرکز کسب میکنید برمبنای نمره آنها تعیین رتبه میشوید ودر دانشگاههای دیگرکه انتخاب کردید قبول میشید

بازگشت به “دکترای تخصصی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 14 مهمان