دکتری وزارت علوم

گلسا

دکتری وزارت علوم

پستتوسط گلسا » دو شنبه 19 تیر 1396, 4:39 pm

سلام.میخواستم بدونم شرایط تحصیل وزارت علوم چطوره،میشه با دو روز در هفته گذروند چون من کارمندم، سختی و میزان کاری که اساتید میخوان مثل بهداشته؟
من ارشد فیزیولوژی پزشکی دارم و میخوام دکتری زیست سلولی ومولکولی علوم شرکت کنم، هیئت علمی شدن برام مهمه و توی فراخوانهای جذب که جستجو کردم دیدم زیست وزارت علوم نسبت به فیزیولوژی جذب بیشتری داره، به نظرتون خوندنش ارزش داره؟ ممنون

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

Re: دکتری وزارت علوم

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 19 تیر 1396, 6:57 pm

سلام
بله علوم سختتره قبولی دولتیش چون شرکت کننده هاش بیشتره
بله بهتراز فیزیولوژیه

هجران

پستتوسط هجران » دو شنبه 19 تیر 1396, 8:15 pm

گلسا نوشته شده:سلام.میخواستم بدونم شرایط تحصیل وزارت علوم چطوره،میشه با دو روز در هفته گذروند چون من کارمندم، سختی و میزان کاری که اساتید میخوان مثل بهداشته؟
من ارشد فیزیولوژی پزشکی دارم و میخوام دکتری زیست سلولی ومولکولی علوم شرکت کنم، هیئت علمی شدن برام مهمه و توی فراخوانهای جذب که جستجو کردم دیدم زیست وزارت علوم نسبت به فیزیولوژی جذب بیشتری داره، به نظرتون خوندنش ارزش داره؟ ممنون

دوست عزیز شما امسال چه گرایشی شرکت کردید؟؟دارویی؟؟

هجران

پستتوسط هجران » دو شنبه 19 تیر 1396, 8:16 pm

مجاز شدید؟؟میانگینتون چند بود؟؟

stem_cell

پستتوسط stem_cell » سه شنبه 20 تیر 1396, 6:30 am

گلسا نوشته شده:سلام.میخواستم بدونم شرایط تحصیل وزارت علوم چطوره،میشه با دو روز در هفته گذروند چون من کارمندم، سختی و میزان کاری که اساتید میخوان مثل بهداشته؟

سلام خانم گلسا من ارشد سلولی مولکولی دارم و من هم کارمند هستم می تونم باهاتون در ارتباط باشم؟ ازتون راهنمایی بگیرم ؟

sara92d

پستتوسط sara92d » جمعه 8 آذر 1398, 5:59 pm

سلام ۱ سوال داشتم اگه ۱ نفر در یک سال همزمان در دکترا وزارت علوم و هم وزارت بهداشت قبول بشه روزانه حق انتخاب داره؟ یا چون وزارت علوم نتایجش زچدتر میاد باید بره وزارت علوم؟
سوال دوم ام اینه اگهمثلا امسال وزارت علوم قبول بشیم و بهداشت قبول نشیم،سال دیگه حق شرکتدبرای روزانه وزارت بهداشت داریم؟اخه در دفترچه وزارت علوم نوشته پذیرفته شدگان نهایی چه ثبت نام کنن چه نه حق شرکت در دکتری سال اینده ندارن
هدفم روزانه اس، نه پردیس و ازاد

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » جمعه 8 آذر 1398, 8:36 pm

سلام
بله
خیرصحت نداره
بله دارید

بازگشت به “دکترای تخصصی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 15 مهمان