دکتری ۹۶

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

Re: دکتری ۹۶

پستتوسط کارشناس آموزشی » پنج شنبه 9 شهریور 1396, 9:16 am

mitra_salmalian نوشته شده:سلام با میانگین 37درصد در رشته علوم تشریح و یه فول تکس و سه آبسترکت کنگره ای آی اس آی و یک مقاله علمی پژوهشی و یه ثبت اختراع احتمال قبول شدن در دانشگاه شیراز چند درصده؟؟؟البته بعضی ایستگاهها رو کامل نتونستم جواب بدم

سلام
80دردصد شانس قبولی دارید

مبينا٥٨

پستتوسط مبينا٥٨ » پنج شنبه 9 شهریور 1396, 6:01 pm

کارشناس آموزشی نوشته شده:سلام
بالای 65

65 تا چند يعني ماكزيمم چند زدن؟ميانگين نمره خام منظورتون هست؟

anatomy66

پستتوسط anatomy66 » جمعه 10 شهریور 1396, 12:50 pm

با عرض سلام و تبریک عید خدمت کارشناس محترم
با میانگین 51 در رشته علوم تشریح بنطرتون امکان قبولی مشهد هست برام؟
با یک مقاله isi که نفر اولم. دو تا مقاله chemical abstract که اسم اولم توشون و یک مقاله فارسی علمی پژوهشی که اسم اولم. بعلاوه یک مقاله isi که اسم پنجم هستم و دو تا مقاله علمی پژوهشی فارسی که اسم پنجم هستم.
علاوه بر این حدودا 70 واحد تدریس. سابقه طرح هیئت علمی حدودا 3 سال. همکاری با مرکز توسعه فناوری سلامت دانشگاه و edcدانشگاه.نمره زبان 50.دو تا طرح تحقیقاتی. مصاحبه شیراز هم خوب بود.فقط ایستگاه سرچ زیاد خوب نبود. بنظرتون امکان قبولی در مشهد برام وجود داره با توجه به اینکه مشهد دو نفر میگیره امسال؟
از زحماتتون متشکرم

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » جمعه 10 شهریور 1396, 5:29 pm

سلام
خیلی ممنون-بله امکان قبولی براتون درمشهدوجود داره

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » جمعه 10 شهریور 1396, 5:31 pm

مبينا٥٨ نوشته شده:
بالای 65

سلام
خیرنمره تراز

issapare

پستتوسط issapare » شنبه 11 شهریور 1396, 2:27 am

با سلام خدمت کارشناس عزیز
من رشته نانوتکنولوژی میانگینم 31 درصد بوده. دوتا مقاله علمی پژوهشی نویسنده اول دارم. دوتاکنگره. دوتاگواهی شرکت تو سمینارهای نانو.و پایانامم هم در ارتباط با نانو بوده. با توجه به اینکه بعضی ایستگاههارو نتونستم به خوبی جواب بدم شانس قبولیم برا دانشگاه تبریز چقدر هست؟

مبينا٥٨

پستتوسط مبينا٥٨ » شنبه 11 شهریور 1396, 4:16 am

مبينا٥٨ نوشته شده:
بالای 65

همين رشته سلولي كاربردي ماكزيمم نمره كل چند هست؟

هجران

پستتوسط هجران » شنبه 11 شهریور 1396, 6:12 am

سلولی کاربردی ۸۹هست.من خپدم امسال رفتم مصاحبه وحشتناک بود تعداد سه برایر گرفته بودن اکثرا درصدها نزدیک هم.بیشترین هم حدودا ۹۰بود.رقابت سلولی کاربردی نسبت به سالهای قبل فوق العادهررفته بالا.اکثر بچه های هماتو میان این رشته.متاسفانه برای بقیه سخت شده.مصاحبشم هم که سلیقه ای هست.دوستان با سالهای قبل این رشته رو مقایسه نکنن.اصلا ارزش اینهمه سختی و رقابت رو نداره.این رشته.

mMaryam

پستتوسط mMaryam » شنبه 11 شهریور 1396, 6:51 am

هجران نوشته شده:سلولی کاربردی ۸۹هست.من خپدم امسال رفتم مصاحبه وحشتناک بود تعداد سه برایر گرفته بودن اکثرا درصدها نزدیک هم.بیشترین هم حدودا ۹۰بود.رقابت سلولی کاربردی نسبت به سالهای قبل فوق العادهررفته بالا.اکثر بچه های هماتو میان این رشته.متاسفانه برای بقیه سخت شده.مصاحبشم هم که سلیقه ای هست.دوستان با سالهای قبل این رشته رو مقایسه نکنن.اصلا ارزش اینهمه سختی و رقابت رو نداره.این رشته.

دقيقا خيلي رقابت زياد شد اين رشته همه ٩٠زدن ميانگين من كه سال ديگه اين رشته شركت نميكنم رشته خيلي چرتي هم هست

elahe66m

آناتومی 2

پستتوسط elahe66m » شنبه 11 شهریور 1396, 6:52 am

با سلام و عرض خسته نباشید. من دکتری 96 رشته علوم تشریحی شرکت کردم با میانگین 56 . حدود 80 واحد تدریس. سه مقاله علمی پژوهشی که دو تاشون نفر اول و مسئول بودم. چهار طرح تصویب شده که دوتاشون مجری طرح. و یکسری سوابق اجرایی. ایستگاه هارو هم تقریبا خوب جواب دادم . میخوام بدونم امکان قبولی در یکی از دانشگاه های تهران مثل شهید بهشتی یا ایران وجود دارد یا خیر ؟ ممنون

بازگشت به “دکترای تخصصی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 18 مهمان