دکتری ۹۶

مبينا٥٨

Re: دکتری ۹۶

پستتوسط مبينا٥٨ » شنبه 11 شهریور 1396, 5:24 pm

anatomy66 نوشته شده:با عرض سلام و تبریک عید خدمت کارشناس محترم
با میانگین 51 در رشته علوم تشریح بنطرتون امکان قبولی مشهد هست برام؟
با یک مقاله isi که نفر اولم. دو تا مقاله chemical abstract که اسم اولم توشون و یک مقاله فارسی علمی پژوهشی که اسم اولم. بعلاوه یک مقاله isi که اسم پنجم هستم و دو تا مقاله علمی پژوهشی فارسی که اسم پنجم هستم.
علاوه بر این حدودا 70 واحد تدریس. سابقه طرح هیئت علمی حدودا 3 سال. همکاری با مرکز توسعه فناوری سلامت دانشگاه و edcدانشگاه.نمره زبان 50.دو تا طرح تحقیقاتی. مصاحبه شیراز هم خوب بود.فقط ایستگاه سرچ زیاد خوب نبود. بنظرتون امکان قبولی در مشهد برام وجود داره با توجه به اینکه مشهد دو نفر میگیره امسال؟
از زحماتتون متشکرم

دوست گرامي وقتي خودت هم با اين رزومه ميدوني قبولي چرا سوال ميكني همه همينو سوال ميكنن با ده تا مقاله اي اس و تدريس و كتاب مقاله نمره زبان بالا آيا قبول ميشم؟؟؟

mitra_salmalian

پستتوسط mitra_salmalian » شنبه 11 شهریور 1396, 6:28 pm

سلام
کارشناس محترم
اگه اینجا ما سوالاتی ازتون میپرسیم اولا بخاطر اینه که رزومه همه افراد شرکت کننده در مصاحبه دکترا در یک حده و ثانیا بخاطر طولانی شدن زمان اعلام نتایج فشاری روی همه هست که شاید دوست داشته باشن کسی باشه که امیدواری بهشون بده...و از طرفی رقابت تو بعضی رشته ها اینقدر زیاده که نمیشه حدس زد امکان قبولی چقدره..اگه بخاطر اعتمادی که ما به پیش بینی ایشون داریم خاطر شما مکدر شده ازتون عذر میخوایم
آخرین ويرايش توسط 3 on mitra_salmalian, ويرايش شده در 0.

issapare

پستتوسط issapare » یک شنبه 12 شهریور 1396, 2:53 am

issapare نوشته شده:با سلام خدمت کارشناس عزیز
من رشته نانوتکنولوژی میانگینم 31 درصد بوده. دوتا مقاله علمی پژوهشی نویسنده اول دارم. دوتاکنگره. دوتاگواهی شرکت تو سمینارهای نانو.و پایانامم هم در ارتباط با نانو بوده. با توجه به اینکه بعضی ایستگاههارو نتونستم به خوبی جواب بدم شانس قبولیم برا دانشگاه تبریز چقدر هست؟

سلام کارشناس عزیز
لطفا وقت کردید جواب سوالاتمو بدید
باتشکر

anatomy66

پستتوسط anatomy66 » یک شنبه 12 شهریور 1396, 8:04 am

مبينا٥٨ نوشته شده:
با یک مقاله isi که نفر اولم. دو تا مقاله chemical abstract که اسم اولم توشون و یک مقاله فارسی علمی پژوهشی که اسم اولم. بعلاوه یک مقاله isi که اسم پنجم هستم و دو تا مقاله علمی پژوهشی فارسی که اسم پنجم هستم.
علاوه بر این حدودا 70 واحد تدریس. سابقه طرح هیئت علمی حدودا 3 سال. همکاری با مرکز توسعه فناوری سلامت دانشگاه و edcدانشگاه.نمره زبان 50.دو تا طرح تحقیقاتی. مصاحبه شیراز هم خوب بود.فقط ایستگاه سرچ زیاد خوب نبود. بنظرتون امکان قبولی در مشهد برام وجود داره با توجه به اینکه مشهد دو نفر میگیره امسال؟
از زحماتتون متشکرم

دوست گرامي وقتي خودت هم با اين رزومه ميدوني قبولي چرا سوال ميكني همه همينو سوال ميكنن با ده تا مقاله اي اس و تدريس و كتاب مقاله نمره زبان بالا آيا قبول ميشم؟؟؟

خانم مبینا 58، آخه مگه من از شما سوال پرسیدم؟
نوشتم کارشناس محترم. شما مگه کارشناسی؟
خوبه اینقد یادبگیرید که تو کاری که ازتون نظر نخواسته کسی دخالت نکنید.
من از کارشناس محترم معین سوال پرسیدم؟ اگه شما مطمئنی من مطمئن نیستم. سال قبل با همین رزومه قبول نشدم خانم محترم.
ادر ضمن ده تا isi رو نمیدونم از کجا درآوردی شما؟؟؟؟؟ بعید میدونم با این سواد و شخصیت بالا قبول بشی و واقعا هم حیف دکترا برای شما دوست محترم.
یاد بگیرین که به جای بقیه صحبت نکنید. کارشناس محترم معین جواب منو با نهایت احترام دادن، شما چرا اینجور صحبت میکنی؟؟؟؟
تو کار هر کس که دخالت میکنید، حق دخالت تو کار منو ندارین وقتی کسی از شما سوالی نمیپرسه. به اندازه کافی روی همه فشار هست تا اعلام نتایج، کسانی مثل شما فقط باعث اعصاب خردی و تنش بیشتر گروه ها هستن.

anatomy66

پستتوسط anatomy66 » یک شنبه 12 شهریور 1396, 8:09 am

در ضمن اگه صفحه 2برگردین میبینید کارشناس محترم معین جواب منو با احترام دادن.
شما بهتره سرتون به کار خودتون گرم باشه.

مبينا٥٨

پستتوسط مبينا٥٨ » یک شنبه 12 شهریور 1396, 10:19 am

anatomy66 نوشته شده:
مبينا٥٨ نوشته شده:
از زحماتتون متشکرم

خانم مبینا 58، آخه مگه من از شما سوال پرسیدم؟
نوشتم کارشناس محترم. شما مگه کارشناسی؟
خوبه اینقد یادبگیرید که تو کاری که ازتون نظر نخواسته کسی دخالت نکنید.
من از کارشناس محترم معین سوال پرسیدم؟ اگه شما مطمئنی من مطمئن نیستم. سال قبل با همین رزومه قبول نشدم خانم محترم.
ادر ضمن ده تا isi رو نمیدونم از کجا درآوردی شما؟؟؟؟؟ بعید میدونم با این سواد و شخصیت بالا قبول بشی و واقعا هم حیف دکترا برای شما دوست محترم.
یاد بگیرین که به جای بقیه صحبت نکنید. کارشناس محترم معین جواب منو با نهایت احترام دادن، شما چرا اینجور صحبت میکنی؟؟؟؟
تو کار هر کس که دخالت میکنید، حق دخالت تو کار منو ندارین وقتی کسی از شما سوالی نمیپرسه. به اندازه کافی روی همه فشار هست تا اعلام نتایج، کسانی مثل شما فقط باعث اعصاب خردی و تنش بیشتر گروه ها هستن.

شما هم باعث خردي و تنش گروه ميشين كه مطمئني قبولي مياي داشته هاتو به رخ ديگران بكشي در ضمن شما تعيين نميكنيد كي قبول ميشه كي قبول نميشه

anatomy66

پستتوسط anatomy66 » یک شنبه 12 شهریور 1396, 12:14 pm

من هیچ حرفی با شما ندارم.
وقت و حوصله بحث کردن با شما رو هم ندارم. شمام اگه وقتت رو صرف دخالت تو کار دیگران نکنی میتونی چیزی داشته باشی. هر کس نتیجه زحمت خودشو میگیره.منم برای تک تک چیزایی که دارم زحمت و سختی کشیدم و دنبال این حرفا و خاله زنک بازی نبودم. الانم دیگه ترجیح میدم وقتم رو برا چیزای مهمتر بزارم.امیدوارم موفق باشید.خدانگهدار

مبينا٥٨

پستتوسط مبينا٥٨ » یک شنبه 12 شهریور 1396, 1:42 pm

من هم دارم مطمئن باش احتمال قبوليم از شما بيشتره لطف كن حرف الكي نزن زحمت كشيدن مسئله شخصي كه بالاخره دانشجويي كه به اين مرحله رسيده داره خداحافظ

issapare

پستتوسط issapare » دو شنبه 13 شهریور 1396, 2:38 am

وای بچه ها اینجا جای مشاوره است زشت به خدا این بحثهای بچه گانه!! یه کم خویشتن دار باشین!! بالاخره فشار روهمه هست نباید عصبانیت هاتون رو دیگران خالی کنید؛ سوال پرسیدن که ایراد نداره لطفا بحثو به موضوعات حاشیه ای نکشید تا کارشناس هم زودتر جواب ما رو بده. مچکر

issapare

پستتوسط issapare » دو شنبه 13 شهریور 1396, 2:39 am

کارشناس عزیز من قبلا یه پست گذاشتم لطفا جوابم بدین ممنون میشم.

بازگشت به “دکترای تخصصی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 20 مهمان