تغییر منابع

siamak

Re: تغییر منابع

پستتوسط siamak » سه شنبه 28 شهریور 1396, 4:06 am

کارشناس آموزشی نوشته شده:هردو روشرکت کنید بهتره

کارشناس محترم مگه سلولی کاربردی و بیوتک در یک مجموعه ی امتحانی قرار می گیرند؟

هجران

پستتوسط هجران » سه شنبه 28 شهریور 1396, 4:10 am

بخدا اشتباهه محضه این حرف اخرین میانگین مه تبریز قبول شدخ دوست خودمه یه خانمه.میانگینش ۷۰بود.احتمالا شما سال قبلو میفرمایید خانم مظلومی امسال تبریز قبول شد میانگین ۷۰.

هجران

پستتوسط هجران » سه شنبه 28 شهریور 1396, 4:11 am

مگه اینکه این دوستان شما یاهییت علمی بودن یا یه پارتی خیلی قوی داشتن یا سهمیه.وگرنه محاله میانگین زیر ۷۰امسال قبول شده باسه.احتمالا سهمیه بودن.

هجران

پستتوسط هجران » سه شنبه 28 شهریور 1396, 4:18 am

والله مت توتلگرام گروه داریم اوناییکه رفتیم مصاحبه ۵۳نفر همه هم درصداشون اعلام کردن.یا شما اشتباه یا دوستانتان افراد عادی نبودن.جزو سهمیه هابودن.الکی منحرف نکنید داوطلبارو.کلا تو دفترچه ۱۶نفر ظرفیت زدن ۱۲تا امسال روزانه برداشتت ۴تا سهمیه.احتمالا دوستان شما جزو این ۴نفر قبول شدن.وگرنه محاله.من خودم پارسال فکرمیکردم دیگه ۶۰حتما قبوله ولی امسال خودم تجربه کردم.امسال سلولی کاربردی و خون وایمنی دریک مجموعه ان.رقابت بااینا سخته.برای همین من خودم مجموعه دارویی میرم.زیست مواد دوستم با ۳۰از۱۰۰مصاحبه ۱۷قبول شد.

siamak

پستتوسط siamak » سه شنبه 28 شهریور 1396, 4:23 am

هجران نوشته شده:بخدا اشتباهه محضه این حرف اخرین میانگین مه تبریز قبول شدخ دوست خودمه یه خانمه.میانگینش ۷۰بود.احتمالا شما سال قبلو میفرمایید خانم مظلومی امسال تبریز قبول شد میانگین ۷۰.

من چیزی رو که گفتم از روی کارنامه بود، نه هیت علمی بودن نه پارتی داشتن، شما هم از روی کارنامه می گید من حرفی ندارم،اما ما باهم امتحان دادیم من بیوتک اون ها سلولی، برای تصمیم گیری کارنامه هارو مقایسه کردم، اصراری هم ندارم کسی باور کنه، ولی هر کسی می خواد تصمیم بگیره بهتره چندتا کارنامه رو ببینه، من دوتا را که دیدم این طوری بود، شما اگه به تاپیک سلولی مراجعه کنید اونجا هم کارشناس به بچه هایی که گفتن میانگین 42 دارند امید قبولی هست براشون

siamak

پستتوسط siamak » سه شنبه 28 شهریور 1396, 4:28 am

هجران نوشته شده:والله مت توتلگرام گروه داریم اوناییکه رفتیم مصاحبه ۵۳نفر همه هم درصداشون اعلام کردن.یا شما اشتباه یا دوستانتان افراد عادی نبودن.جزو سهمیه هابودن.الکی منحرف نکنید داوطلبارو.کلا تو دفترچه ۱۶نفر ظرفیت زدن ۱۲تا امسال روزانه برداشتت ۴تا سهمیه.احتمالا دوستان شما جزو این ۴نفر قبول شدن.وگرنه محاله.من خودم پارسال فکرمیکردم دیگه ۶۰حتما قبوله ولی امسال خودم تجربه کردم.امسال سلولی کاربردی و خون وایمنی دریک مجموعه ان.رقابت بااینا سخته.برای همین من خودم مجموعه دارویی میرم.زیست مواد دوستم با ۳۰از۱۰۰مصاحبه ۱۷قبول شد.

لطفا موقع صحبت به کلمات دقت کنید، الکی منحرف نکنید جمله ایی نیست موضع بحث ما باشه که شما دارید از این جمله استفاده می کنید، حواستون باشه ، این جا تالاری برای گفتگو هستش

هجران

پستتوسط هجران » سه شنبه 28 شهریور 1396, 6:00 am

این کارشناس هم اشتباهی اطلاعات میدن.الان به شما گفتن هم سلولی هم بیو تک شرکت کنید یعنی ایشون اصلا توباغ نیستن.
اگر دوستان شما نه پارتی داشتن نه هیتت علمی حتما رزومه فوق العاده داشتن.درهرصورت خدا ازشون نگذره که بامسانگین ۶۵من قبول شدم.تاعمر دارم هم برای اساتید هم برای اونایبکه به ناحق قبول میشم دعا میکنم هیچوقت موفق نشن.ولی بازم دلم میسوزه

issapare

پستتوسط issapare » سه شنبه 28 شهریور 1396, 7:28 am

issapare نوشته شده:سلام کارشناس عزیز
من رشته لیسانسم زیست عمومی و فوق لیسانسم فیزیولوژی جانوریه...با توجه به اینکه رشته ها قراره تجمیع بشن میتونم دکترای نانوتکنولوژی پزشکی شرکت کنم؟؟

کارشناس عزیز جواب منو بدین لطفا!!!

هجران

پستتوسط هجران » سه شنبه 28 شهریور 1396, 11:36 am

siamak نوشته شده:
هجران نوشته شده:والله مت توتلگرام گروه داریم اوناییکه رفتیم مصاحبه ۵۳نفر همه هم درصداشون اعلام کردن.یا شما اشتباه یا دوستانتان افراد عادی نبودن.جزو سهمیه هابودن.الکی منحرف نکنید داوطلبارو.کلا تو دفترچه ۱۶نفر ظرفیت زدن ۱۲تا امسال روزانه برداشتت ۴تا سهمیه.احتمالا دوستان شما جزو این ۴نفر قبول شدن.وگرنه محاله.من خودم پارسال فکرمیکردم دیگه ۶۰حتما قبوله ولی امسال خودم تجربه کردم.امسال سلولی کاربردی و خون وایمنی دریک مجموعه ان.رقابت بااینا سخته.برای همین من خودم مجموعه دارویی میرم.زیست مواد دوستم با ۳۰از۱۰۰مصاحبه ۱۷قبول شد.

لطفا موقع صحبت به کلمات دقت کنید، الکی منحرف نکنید جمله ایی نیست موضع بحث ما باشه که شما دارید از این جمله استفاده می کنید، حواستون باشه ، این جا تالاری برای گفتگو هستش[/quote

ماازصبح تو گروه تلگرامیمون بررسی کردیم دوستان شما بلی از۵۰کتبی ۴۲شدن.درواقع از۱۰۰کتبی۸۴درصد رو اوردین.شما هم به این نکته توجه کنیمیگم اخه.حرف شما دراین صورت صحت داره.که از۱۰۰/////:::۸۴زدن.از ۵۰/////۴۲
۴۲ووو۴۰مصاحبه میشه ۸۴

issapare

پستتوسط issapare » چهار شنبه 29 شهریور 1396, 3:01 am

ای بابا بس کنید این حرفارو بذارید کارشناس جواب سوالای مارو بده.!!!

بازگشت به “دکترای تخصصی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 17 مهمان