محرومیت از کنکور

امیرارسلان محبی

Re: محرومیت از کنکور

پستتوسط امیرارسلان محبی » دو شنبه 3 مهر 1396, 7:08 am

سلام دوست عزیز سیامک.
من ارشدم اموزش ابتداییه.معلم هستم میخواستم ببینم برای زیست که اردبیل قبول شدی رزومه خیلی قوی میخواد؟؟تو چطور بود رزومت؟برای من مهم قبولیه.چون دارم بازنشسته میشم میخوام با دکترای زیست علوم بازنشسته شم.ازاد نمیصرفه.منو راهنمایی میکنی چه جوری بخونم تا علوم قبول بشم.دوستم پارسال با رتبه ۲۹۰داره میخونه.سال بعد بازنشست میشه.

امیرارسلان محبی

پستتوسط امیرارسلان محبی » دو شنبه 3 مهر 1396, 10:44 am

سلام سیامک عزیز.
من درصدهای بهداشتتم خوندم خیلی عالی بود.انشالله امسال قبول میشی برای شما جوونا بهداشت خوبه.چون علوم توش پول نیست..من چون رزومه هیچی ندارم ومعلم اموزش و پرورشم بنظرت رتبه تک رقمی بیارم علوم قبولم یا نه.حتما باید رزومه داشته باشم.
ممنون.

siamak

پستتوسط siamak » دو شنبه 3 مهر 1396, 11:41 am

امیرارسلان محبی نوشته شده:سلام سیامک عزیز.
من درصدهای بهداشتتم خوندم خیلی عالی بود.انشالله امسال قبول میشی برای شما جوونا بهداشت خوبه.چون علوم توش پول نیست..من چون رزومه هیچی ندارم ومعلم اموزش و پرورشم بنظرت رتبه تک رقمی بیارم علوم قبولم یا نه.حتما باید رزومه داشته باشم.
ممنون.

امیدوارم شما هم امسال موفق باشید

shole.f

پستتوسط shole.f » دو شنبه 3 مهر 1396, 12:00 pm

سلام. من ارشدم ايمنى شناسيه و امسال دروس امتحانى تغيير کرده واسه ما زيست سلولى هم جزو امتحانه با ضريب 2. به نظر شما زيست سه جلدى لوديش رو بايد بخونم يا چکيده لوديش کافيه؟ خوندن خود لوديش خودش چن ماه طول ميکشه. واقعا سردرگم شدم با اين تغييرات. شما امسال واسه وزارت علوم استعداد تحصيلى چند شدين؟ من واسه استعداد چى بخونم؟ کلا حس بدى به استعداد دارم وفکر ميکنم نميتونم درصد خوبى ازش بيارم. ببخشيد سوالاتم طولانى شد.

ارتین

پستتوسط ارتین » دو شنبه 3 مهر 1396, 3:05 pm

سلام شما برای ایمنی چی میخونید؟؟سال اوله شرکت میکنید؟؟

shole.f

پستتوسط shole.f » دو شنبه 3 مهر 1396, 4:03 pm

نه پارسالم امتحان دادم ولى نخونده بودم. واسه ايمنى جنوى وجگانى و ابوالعباس رو بايد بخونم. هنوز شروع نکردم خيلى هم استرس دارم که وقتم کمه و نميرسم همه رو بخونم

بازگشت به “دکترای تخصصی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 21 مهمان