خواهش از اقا سیامک

سیده فاطمه

خواهش از اقا سیامک

پستتوسط سیده فاطمه » سه شنبه 18 مهر 1396, 6:45 am

سلام اقای سیامک.من پستای قبلیتونو خوندم.من ساکن اردبیلم.سه تا هم بچه دارم.رتبم تو سلولی کمی باشما اختلاف داشت.ازتون خواهش میکنم اگه قصد ندارین سلولی بخونین تورو خدا برین انصراف بدین تکمیل ظرفیت بگیرن.یه صندلی خالی سرنوشت یه کسی رو رقم میزنه.من کتبیم ۲۵بود.شما مصاحبه چند شدید؟؟من مصاحبه ۹شدم. شما امکان اینکه برین ورارت بهداشت ۱۰۰درصده.چون امسال ایمنی وبیوانفورماتیک م ندارینکه تورو خدا خواهش میکنم انصراف بدین.تا تکمیل ظرفیت یکی دیگه رو بجای شما بگیرن.شاید اون من بودم تااخر عمر دعاتون میکنم به خواسته هاتون برسین.فقط یه صندلیو بیهوده خالی نزارید.خواهش میکنم.انشالله امسال بیوتکنو قبول میشید یه ترم برای شما چیزی نیست.حتما قبولید.اردبیل هر دوسال برمیداره خواهش میکنم این فرصتو ازمن نگیرید.تا۲۲ام تکمیل ظرفیته.خواهشا برید انصراف بدید.من اگه قبول نشم دیگه هیچوقت نمیتونم شرکت کنم.

سیده فاطمه

Re: خواهش از اقا سیامک

پستتوسط سیده فاطمه » سه شنبه 18 مهر 1396, 3:13 pm

شما مطمینا بیوتک قبول میشید.تورو خدا میدونم ثبتنام کردید بریداانصراف بدید بزارید تکمیل ظرفیت بردارند.انشالله هرچی از خدا میخوایین بهتون بده.تا ۲۲تکمیل ظرفیته.

سیده فاطمه

پستتوسط سیده فاطمه » سه شنبه 18 مهر 1396, 3:14 pm

من شرایط رفتن به یه شهر دیگه رو ندارم.

سیده فاطمه

پستتوسط سیده فاطمه » سه شنبه 18 مهر 1396, 3:16 pm

خواهش میکنم اگه واقعا هدفتون وزارت بهداشته بیهوده یه صندلی خالی نمونه. چپن اگه دیر انصراف بدین دیگه تکمیل ظرفیت هم وقتش تموم میشه و دیگه کسیو جای خالی شما برنمیدارن.

سیده فاطمه

پستتوسط سیده فاطمه » سه شنبه 18 مهر 1396, 3:28 pm

خواهش میکنم اگه هدف رفتن نداری تاتکمیل ظرفیت تموم نشده برو انصراف بده.تا ذانشگاه جای خالیتو تکمیل ظرفیت اعلام نیاز کنه.
توروخدا.نسوزون الکی جای یه بدبخت بیچاره ای مثل منو.خدا عمرت بده.

siamak

پستتوسط siamak » چهار شنبه 19 مهر 1396, 8:18 am

سلام
من رتبه ام 2 شد در مصاحبه ی اردبیل، پس اگه من انصراف بدم فکر می کنم 9 قبول نشه، در ضمن اردبیل اعلام تکمیل ظرفیت کرده،امیدوارم شما قبول بشید. در ضمن خواهر من، من امتحان دادم، مصاحبه دادم و قبول شدم، در هر سالی کسانی هستند که یا ادامه می دند یا انصراف می دن، شما طوری قسم می دین انگار من دزدی کردم، اما چشم من تا شنبه یه تصمیم می گیرم

سیده فاطمه

پستتوسط سیده فاطمه » چهار شنبه 19 مهر 1396, 3:13 pm

سلام اقا سیامک.ببخشید من منظور بدی نداشتم.فقط خواهش کردم.اولشم گفتم اگه علاقه و قصد ادامه نداری بیزحمت انصراف بده.بجای یه نفر دونفر بردارن. دزدی چیه خدایی نکرده شما لیاقتت بیشتر ازاین رشته هاس و خداییشم رشته ایکه بهداشت درصدهارو نوشتی خیلی باارزشمندتر ازاین وزارت علومه.شما استعدادشو داری بعد یه ترم پشت کنکوری بهترین دانشگاه و بهترین رشته رو قبولشیووحتما هم میشی.برای همین میگم خواهش میکنم تصمیمتونو بگیرین اگه واقعا قصد ندارین ادامه بدین انصراف بدین صندلیتون خالی نمونه.بقول شما هرسال اینطوری میشخ ولی شما مردانگی کن و نزار یه صندلی همینطوری خالی بمونه..من جسارت نمیکنم.لطفا هر تصمیمی گرفتی اعلام کن.انشالله همیشه موفق و سلامت باشید.
امیدوارم حلال کنید.

سیده فاطمه

پستتوسط سیده فاطمه » چهار شنبه 19 مهر 1396, 6:24 pm

چشمتون بی بلا.خیلی ممنون.که وقت گذاشته و فکر میکنید.امیدوارم به هرچی ارزوتونه برسین.وهمیشه سلامت و موفق باشید.

بازگشت به “دکترای تخصصی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Bing [Bot], Google [Bot] و 26 مهمان