سوال

nadi

سوال

پستتوسط nadi » سه شنبه 18 مهر 1396, 8:08 am

با سلام و خسته نباشید
ببخشید تو مجموعه آناتومی اگر کسی رشته تولیدمثل بخواد آزمون بده بعد حدنصاب نمرش برای آناتومی و مهندسی بافت خوب باشه میتونه تو مصاحبه این دو رشته شرکت کنه؟
با تشکر
سلام
بله میتونه

economic

دکتری اقتصاد سلامت

پستتوسط economic » سه شنبه 18 مهر 1396, 8:15 am

سلام من میخوام دکتری اقتصاد سلامت شرکت کنم چنتا سوال از ادمین محترم داشتم چون دکتری اقتصاد سلامت با دکتری مدیریت بهداشت و دکتری سیاست گذاری سلامت در یک مجموعه هستند لطفا بهم بگین که
برای درس روش تحقیق چه کتابایی بخونم؟چون بچه های اقتصاد سلامت این درسو نداشتن
دوم اینکه برای درس مدیریت بهداشت چی بخونم منابع معرفی شده بیمارستان و بازاریابی دکتر عرب مدیریت بیمارستان کشتگان و نظام بیمه سلامت دکتر عرب و مدیریت اصف زاده هستش

سوم اینکه برای درس اقتصاد بهداشت چی بخونم ؟منابع معرفی شده اقتصاد سلامت فولند اقتصاد سلامت زویفر اقتصاد سلامت نکویی اقتصاد بهداشت عبادی اذر اقتصاد بهداشت مهرارا اقتصاد بهداشت برای کشورهای درحال توسعه پورضا.و اقتصاد بهداشت اصف زاده

خیلی خیلی ممنون

سیده فاطمه

Re: سوال

پستتوسط سیده فاطمه » سه شنبه 18 مهر 1396, 1:00 pm

,,,

سیده فاطمه

پستتوسط سیده فاطمه » سه شنبه 18 مهر 1396, 1:51 pm

ی

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

Re: دکتری اقتصاد سلامت

پستتوسط کارشناس آموزشی » سه شنبه 18 مهر 1396, 3:13 pm

economic نوشته شده:سلام من میخوام دکتری اقتصاد سلامت شرکت کنم چنتا سوال از ادمین محترم داشتم چون دکتری اقتصاد سلامت با دکتری مدیریت بهداشت و دکتری سیاست گذاری سلامت در یک مجموعه هستند لطفا بهم بگین که
برای درس روش تحقیق چه کتابایی بخونم؟چون بچه های اقتصاد سلامت این درسو نداشتن
دوم اینکه برای درس مدیریت بهداشت چی بخونم منابع معرفی شده بیمارستان و بازاریابی دکتر عرب مدیریت بیمارستان کشتگان و نظام بیمه سلامت دکتر عرب و مدیریت اصف زاده هستش

سوم اینکه برای درس اقتصاد بهداشت چی بخونم ؟منابع معرفی شده اقتصاد سلامت فولند اقتصاد سلامت زویفر اقتصاد سلامت نکویی اقتصاد بهداشت عبادی اذر اقتصاد بهداشت مهرارا اقتصاد بهداشت برای کشورهای درحال توسعه پورضا.و اقتصاد بهداشت اصف زاده

خیلی خیلی ممنون

سلام
دکترطبیبی
همیناخوبن
نکویی مناسب نیست مابقی خوبن

maryam.akbari

پستتوسط maryam.akbari » شنبه 29 مهر 1396, 9:00 am

باسلام
من میخواستم دکترای آموزش بهداشت و ارتقا سلامت شرکت کنم.باتوجه به اینکه منابع تغییر کرده و دو درس مبانی آموزشی و تکنولوزی سلامت آموزشی در سلامت و اصول و فلسفه اموزش بهداشت و ارتقای سلامت رو فقط در منابع جدید ذکر کردند و دو عنوان جامعه شناسی سلامت و روانشناسی سلامت حذف شده آیا کتابهای این دروس حذف شده دیگه نباید خونده بشه؟
و سوال دیگه اینکه در سایت سنچش پی مشخص نشده برای هر رشته از چه رشته های دیگه ای می تونند شرکت کنند درحالیکه سالهای قبل مشخص بود
با تشکر از جوابتون

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 1 آبان 1396, 6:38 am

سلام
بله حذف شده
مدارک موردپذیرش تغییری نکرده

بازگشت به “دکترای تخصصی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 17 مهمان