سلولی کاربردی

هجران

Re: سلولی کاربردی

پستتوسط هجران » پنج شنبه 7 دی 1396, 5:48 pm

اقا سیامک مطمین باشین شما هیچکدومو قبول نمیشین هی از این شاخه به اون شاخه میپرین.یه جا وزارت علوم اشغال کردین اصلا خودتونم واقعا نمیدونید چیکار میکنید.الانم دوباره میخوایین رشتتونو عوضرکنین به شما هم میشه گفت مرد؟؟؟هی شاخه بهذشاخه میپرین.

هجران

پستتوسط هجران » پنج شنبه 7 دی 1396, 5:49 pm

ادم موفق یه هدف انتخاب میکنه دنبال اون میره شما هدف خاصی ندارین هدفتون اینه فقط قبولشین کخ اونم نمیشین

Siamak rezaeiani

پستتوسط Siamak rezaeiani » پنج شنبه 7 دی 1396, 9:33 pm

به تو که نمی شناسمت چه ربطی داره من علوم جایی رو اشغال کردم یا نه ،من امتحان دادم، و مطمئن باش، از شما هایی که جز درس خوندن راهی ندارید خیلی موفق تر هم هستم، حتما تو هدفت خیلی مشخصه که کارو زندگیت رو ول کردی آمار اینو او داری،
آخرین ويرايش توسط 3 on Siamak rezaeiani, ويرايش شده در 0.

Siamak rezaeiani

پستتوسط Siamak rezaeiani » پنج شنبه 7 دی 1396, 9:36 pm

[*]
آخرین ويرايش توسط 1 on Siamak rezaeiani, ويرايش شده در 0.

Siamak rezaeiani

پستتوسط Siamak rezaeiani » پنج شنبه 7 دی 1396, 9:39 pm

اینو مطمئن باش دکترا هدف دوم و سوم زندگی منه، و از جیب خونوادم ارتزاق نمی کنم، که حسرت فرصت های دیگران رو بخورم

هجران

پستتوسط هجران » جمعه 8 دی 1396, 10:48 am

مطمینم غیر از دکترا هیچ راهی نداره اونقده بشین اخر سر پیر بشی.مرد حسابی منظورم اینه هی از این شاخه به اون شاخه نپر میخوای به این ر قیمتی شده قبولشی حتی چرتترین رشته ها.اولا وزارت علوم مطمینم قبول نشدی الکی بلوف میزنی وگرنه میرفتی ثانیا سلولی کاربردیم شد برای یه مرد رشته سعی نکن چون دوستاتپپارسال قبپل شدن تو موندی به هر شاخه بپری تو اگه عرضه داشتی همون سال اول قبول میشدی نه اینکه هی کنکور بدی

Siamak rezaeiani

پستتوسط Siamak rezaeiani » جمعه 8 دی 1396, 12:03 pm

:lol: جالبه اینقدر حساس شدی راجع به وضعیت من، امیدوارم عرضه ی تو رو آخر شهریور ببینم، موفق باشی،

Siamak rezaeiani

پستتوسط Siamak rezaeiani » جمعه 8 دی 1396, 12:08 pm

من برای همه ی دوستان آرزوی موفقیت دارم، دوستانی که امسال قبول نشدن، مطمئن باشید قبول نشدن در سال اول دکترای بهداشت اصلا نشانه ی بی عرضه گی نیست، انشاءالله همه امسال موفق شن، و این دوستمون هم که آمار فضایی در مورد درصد های کاربردی می داد، عرضه ی خودش رو نشون بده،البته آگه قبول نشه، ما نشانه ی بی عرضه گی نمی دونیم

هجران

پستتوسط هجران » جمعه 8 دی 1396, 4:37 pm

سیامک جان اینقده حرص نخور اون چند تاموی سیاهتم سفید میکنی و تمام کچل میشی.اصلا رشته من قابل مقایسه با رشته هاییکه تو ذهن توست زمین تا اسمون فرق داره.من اصلا امارفضایی که میگی در مورد رشته دادم در اشتباهیی.من اتفاقی چند روز پیش, اسمتو دیدم.وگرنه من در مورد هیچ رشته ای خصوصا رشته ایکه ارزش نداره وقتمو تلف نمیکنم.مطمین باش رشته من هزار برابر ارزش اجتماعی و در امدش از رشته خاییکه هنوز در ذهنته ارزشمنده.
پزشکی مولکولی یا کاربردی هم شد رشته سوسول بازیه جانم.یا سلولی.فکر کردی خیلی گل کاشتی در خواب زمستنای بسر میبری

هجران

پستتوسط هجران » جمعه 8 دی 1396, 4:39 pm

خوبه هنوز مثل من دکتر نشدی وگرنه.....
بی ظرفیت

بازگشت به “دکترای تخصصی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 9 مهمان