سوال از كارشناس محترم

هجران

Re: سوال از كارشناس محترم

پستتوسط هجران » یک شنبه 1 بهمن 1396, 4:59 pm

من به رشته ای حساس نیستم خودم دانشجوی دکترای ژنتیکم و رشتمو با هیچ رشته دیگه ای نه مقایسه میکنم نه همسطح رشته های دیگه میدونم چون مجوز ازمایشگاهو دوستام گرفتن.من واقعا عرضممیکنم رشته های ایمنی و ژنتیک و خون ورشته هایی که بشه ازمایشگاه زد و خصوصی کار کرد خیلی ارزش خوندن دارن ولی بعضی رشته ها که اسنم نمیبرم تا حساس نشین به رشته واقعا ارزش وقت تلف کردن ندارن.چون کار نیس.ولی بعضی رشته های نتب رو میشه خصوصی کار کرد.دوستمان هم هر رشته ای بره با این رزومه درجا قبولن.پس چه بهتر رشته های باارزشو برن.که بازار کار دارن.
مپفق باشید.

mMaryam

پستتوسط mMaryam » یک شنبه 1 بهمن 1396, 5:12 pm

[quote="هجران"]من به رشته ای حساس نیستم خودم دانشجوی دکترای ژنتیکم و رشتمو با هیچ رشته دیگه ای نه مقایسه میکنم نه همسطح رشته های دیگه میدونم چون مجوز ازمایشگاهو دوستام گرفتن.من واقعا عرضممیکنم رشته های ایمنی و ژنتیک و خون ورشته هایی که بشه ازمایشگاه زد و خصوصی کار کرد خیلی ارزش خوندن دارن ولی بعضی رشته ها که اسنم نمیبرم تا حساس نشین به رشته واقعا ارزش وقت تلف کردن ندارن.چون کار نیس.ولی بعضی رشته های نتب رو میشه خصوصی کار کرد.دوستمان هم هر رشته ای بره با این رزومه درجا قبولن.پس چه بهتر رشته های باارزشو برن.که بازار کار دارن.
مپفق باشید

mMaryam

پستتوسط mMaryam » یک شنبه 1 بهمن 1396, 5:16 pm

كلا همه رشته ها سخت و رقابت زياد

bulding

پستتوسط bulding » دو شنبه 2 بهمن 1396, 8:27 am

bulding نوشته شده:
کارشناس آموزشی نوشته شده:هردو رشته سخت شده وهیچکدام توصیه نمیشه -بله سه برابر کل ازسه رشته -خیر باژنتیکوپزشکی مولکولی میشن 100نفرپذیرش که بین 2تا3برابردعوت میشن

با این حساب ایا من اگه سلولی 70 و ایمنی 50 بزنم وبا رزومه ی زیر امکان قبولی نهایی در سلولی کاربردی رو دارم؟
یک اختراع- 4 تا طرح- دوتا ای اس ای اسم اول- یک ISC اسم دوم و یک ISC اسم اول- و دوتا ISI یکی اسم دوم و یکی اسم سوم-4تا کنگره
ممنون

ممنون میشم کارشناس محترم به این سوال هم جواب بدید

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » سه شنبه 3 بهمن 1396, 6:15 am

بله امکان قبولی نهایی در سلولی کاربردی رو دارید

بازگشت به “دکترای تخصصی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 10 مهمان