سوال از كارشناس محترم

mMaryam

Re: سوال از كارشناس محترم

پستتوسط mMaryam » جمعه 29 دی 1396, 6:42 pm

ممنون

issapare

پستتوسط issapare » شنبه 30 دی 1396, 2:50 am

سلام
من طبق رشته ارشدم نانو میتونم شرکت کنم و باتوجه به مجموعه ای شدن رشته ها زیست سامانه ای هم برام رتبه میزنن ولی باتوجه به رشته ارشدم نمیتونم زیست سامانه ای شرکت کنم حالا سوال من اینه ایا برای مصاحبه زیست سامانه ای میتونم برم؟؟
اگر نمیتونم برم که دیگه چه فرقی میکنه که رشته ها مجموعه ای شدن

bulding

پستتوسط bulding » شنبه 30 دی 1396, 5:10 am

ممنون کارشناس محترم که جواب میدید خدا خیرتون بده
من امسال سال اولی هستش که دارم شرکت می کنم، می خواستم بپرسم امسال بین سلولی کاربردی و بیوتک، احتمال قبولی کدوم یک بیشتره؟ میدونم سال گذشته قبولی کاربردی راحت تر بود، اما امسال ایا نسبت به سال های گذشته خیلی سختر میشه قبولیش و یا کمی نسبت به سال گذشته فرق میکنه؟
در ضمن کارشناس محترم، در یکی از پست ها فرموده بودید، برای بیوتک به خاطر مجموعه ایی بودن سه برابر سال گذشته 300 نفر( سه برابر 100 نفر) برای مصاحبه دعوت میشه، ایا برای سلولی کاربردی هم اینطوریه؟ یعنی سال گذشته که حدودا 45 نفر دعوت شدند امسال 120 نفر به خاطر مجموعه ایی شدن دعوت میشن؟
ممنون بازم که در این وانفسایی که بهداشت نه درست اطلاع رسانی میکنه نه درست جواب میده شما لااقل یه کمکی می کنید

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » شنبه 30 دی 1396, 5:37 pm

هردو رشته سخت شده وهیچکدام توصیه نمیشه -بله سه برابر کل ازسه رشته -خیر باژنتیکوپزشکی مولکولی میشن 100نفرپذیرش که بین 2تا3برابردعوت میشن

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » شنبه 30 دی 1396, 5:40 pm

issapare نوشته شده:سلام
من طبق رشته ارشدم نانو میتونم شرکت کنم و باتوجه به مجموعه ای شدن رشته ها زیست سامانه ای هم برام رتبه میزنن ولی باتوجه به رشته ارشدم نمیتونم زیست سامانه ای شرکت کنم حالا سوال من اینه ایا برای مصاحبه زیست سامانه ای میتونم برم؟؟
اگر نمیتونم برم که دیگه چه فرقی میکنه که رشته ها مجموعه ای شدن

سلام
خیرنمیتونید
خیلیا میتونن هرسه تارشتروشرکت کنن

issapare

پستتوسط issapare » شنبه 30 دی 1396, 6:31 pm

ممنون
ولی کسی که رزومه مرتبط نداشته باشه احتمال رد شدنش تو مصاحبه بیشتره درسته؟

bulding

پستتوسط bulding » یک شنبه 1 بهمن 1396, 7:30 am

کارشناس آموزشی نوشته شده:هردو رشته سخت شده وهیچکدام توصیه نمیشه -بله سه برابر کل ازسه رشته -خیر باژنتیکوپزشکی مولکولی میشن 100نفرپذیرش که بین 2تا3برابردعوت میشن

با این حساب ایا من اگه سلولی 70 و ایمنی 50 بزنم وبا رزومه ی زیر امکان قبولی نهایی در سلولی کاربردی رو دارم؟
یک اختراع- 4 تا طرح- دوتا ای اس ای اسم اول- یک ISC اسم دوم و یک ISC اسم اول- و دوتا ISI یکی اسم دوم و یکی اسم سوم-4تا کنگره
ممنون

هجران

پستتوسط هجران » یک شنبه 1 بهمن 1396, 1:58 pm

:lol:
bulding نوشته شده:
کارشناس آموزشی نوشته شده:هردو رشته سخت شده وهیچکدام توصیه نمیشه -بله سه برابر کل ازسه رشته -خیر باژنتیکوپزشکی مولکولی میشن 100نفرپذیرش که بین 2تا3برابردعوت میشن

با این حساب ایا من اگه سلولی 70 و ایمنی 50 بزنم وبا رزومه ی زیر امکان قبولی نهایی در سلولی کاربردی رو دارم؟
یک اختراع- 4 تا طرح- دوتا ای اس ای اسم اول- یک ISC اسم دوم و یک ISC اسم اول- و دوتا ISI یکی اسم دوم و یکی اسم سوم-4تا کنگره
ممنون

هجران

پستتوسط هجران » یک شنبه 1 بهمن 1396, 2:00 pm

هجران نوشته شده::lol:
bulding نوشته شده:

ممنون

دوست عزیز شما با این رزومه بهترین رشته هاروه حتی اگه درصدتون خیلی خیلی پایین باشه قبولین.در انتخاب رشته خیلی دقت کنید خصوصا اگه اقا هستید.حیفه با این رزومه رشته های بدون اینده از جمله سلولی کاربردیو وپزشکی مولکپلی برین اینا تو ایران اینده ندارن.هیچ واحدی هم تو دانشکده براشون تعریف نشده.واقعاححیفه رزومتون.

mMaryam

پستتوسط mMaryam » یک شنبه 1 بهمن 1396, 2:17 pm

هجران نوشته شده:
هجران نوشته شده::lol:
bulding نوشته شده:
ممنون

دوست عزیز شما با این رزومه بهترین رشته هاروه حتی اگه درصدتون خیلی خیلی پایین باشه قبولین.در انتخاب رشته خیلی دقت کنید خصوصا اگه اقا هستید.حیفه با این رزومه رشته های بدون اینده از جمله سلولی کاربردیو وپزشکی مولکپلی برین اینا تو ایران اینده ندارن.هیچ واحدی هم تو دانشکده براشون تعریف نشده.واقعاححیفه رزومتون.

آقاي هجران شما چرا حساس هستيد كه كسي سلولي كاربردي بره شايد علاقه دارن من كه امسال دعوت به مصاحبه اين رشته شدم ولي امسال تصميم دارم يه رشته ديگه شركت كنم ولي با اين حال ميگم هر كي هر رشته اي كه علاقه داشته باشه بهش ميرسه

بازگشت به “دکترای تخصصی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 21 مهمان