شدیدا نیاز به مشاوره تحصیلی دارم

beyond

شدیدا نیاز به مشاوره تحصیلی دارم

پستتوسط beyond » شنبه 7 بهمن 1396, 7:13 am

با سلام میشه لطفا منو راهنمایی کنید گروه مشاوره تحصیلی یا هر کسی که می تونه ، ممنون میشم�
من برای دکترا در موسسه ثبت نام کردم هم کتاب ها هم آزمون ها از حدود آبان ها تقریبا یک روز دو روز خوندم چند روز نخواندم
دو آزمون قبلی اصلا رضایت بخش نبوده نتایج،
از طرفی هم مدتی حدود چند سال از درس دور بودم و از طرفی چون گرایشی که در دکترا شرکت گردم با مدرک ارشد خودم متفاوته، احساس میکنم خوب نمی فهمم یا خیلی باید بخونم تا حفظ بشم و یاد بگیرم اصلا یک هفته که میگذره چیزی یادم نمیاد
حالا نمی دونم چی کنم
از طرفی هم درس ها رو خیلی عقب ام یعنی اصلا شما فکر کنید نسبت به بودجه بندی من صفرم در این حد عقب افتادم بدلایلی متاسفانه با بودجه بندی پیش نرفتم شاید یکی از دلایل که آزمون ها رو هم خراب کردم همینه
امتحان دکترا هم که افتاد آخر اردیبهشت یعنی زمان زیادی نداریم. حالا راهنمایی می خوام.
اول اینکه فرض کنید من همین الان اومدم برای ثبت نام و چی کار کنم که از امروز برای درس خوندن شروع می کنم به بودجه بندی برسم و حداقل همه مطالب دو بار اساسی و دقیق خونده باشم
2- با توجه به زمان کم تا امتحان و اینکه بتونم به بودجه بندی که قبل گفتم برسم لطفا یک راهنمایی و یا یک روش برنامه مناسب بهم بگید
3- اینکه بعضا حس میکنم اصلا یادم نیست و یا دیرتر حفظ میشم و یاد میگیرم چی کار کنم سرعت و کیفیت ام بره بالا (اینم بگم اصلا آدم کم هوش و حافظه ای نیستم همیشه جزوه دانش آموزان و دانشجویان برتر و ممتاز بودم نمی دونم اما انکار مدتی از درس عقب بودم درس خوندن سخت شده)
مشاورین محترم خواهش میکنم راهنمایی کنید
فرض کنید من یک فرد تازه ثبت نامی برای دکترا هستم که هیچی نخوندم و هیچ منبعی رو آمادگی ندارم
چی کنم برای کنکور برسم و آماده بشم
حتی اگه برای من برنامه هم بدید که روزی چند ساعت و چه طور بخونم هم مشکلی ندارم فقط راهنمایی ام کنید

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

Re: شدیدا نیاز به مشاوره تحصیلی دارم

پستتوسط کارشناس آموزشی » یک شنبه 8 بهمن 1396, 6:14 am

سلام
سعی کنید دروس ضریب بالاتر را درآزمونهای آزمایشی بخونید وجواب دهید مابقیونیاز نیست جواب بدید
اسم رشتتونو نگذاشتید اینهمه متن نوشتید اصل کاریو ننوشتید

nima1367

Re: شدیدا نیاز به مشاوره تحصیلی دارم

پستتوسط nima1367 » جمعه 13 بهمن 1396, 11:03 pm

از خودتون انتظار معجزه نداشته باشید چون خیلی از دوستان خصوصا برای رشته های پرمتقاضی (مثل خودم)، سال دوم و حتی بعضا سال سوم شرکت در کنکور رو برای خودشون متصور هستند، ولی فرصت رو از دست ندید و بنظرم اگه فکر میکنید خیلی عقب هستید، کنکور امسال رو بیشتر به چشم یک آمادگی برای کنکور سال بعد در نظر بگیرید، نمیخوام نا امیدتون کنم ولی با توجه به نابسامانی زیادی که در دکترای وزارت علوم بوجود اومده، رقابت در دکترای وزارت بهداشت مشکل تر شده. به هرحال موفق باشید

بازگشت به “دکترای تخصصی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 27 مهمان