چرا ظرفیتا اینقد کم شده

issapare

چرا ظرفیتا اینقد کم شده

پستتوسط issapare » دو شنبه 4 تیر 1397, 6:51 am

سلام ظرفیت نانو پارسال 10نفر روزانه بود امسال شده 5نفر
چرا اخه ؟؟ما چه گناهی کردیم یه سال درس خوندیم بخدا این انصاف نیست!!
ازشون نمیگدریم!!

gheshlagh

Re: چرا ظرفیتا اینقد کم شده

پستتوسط gheshlagh » دو شنبه 4 تیر 1397, 7:08 am

سلام.کلا امسال ظاهرا ظرفیت اکثر رشته ها نصف شده،این هم بخاطر پیرو داستان، عدم تناسب ظرفیت بازار کار و افزایش دارندگان مدارک تحصیلی هست،که توسط وزارتین مبنی بر کاهش پذیرش داره اعمال میشه.

issapare

پستتوسط issapare » دو شنبه 4 تیر 1397, 7:11 am

کارشناس گرامی شما نمیدونید بهترین درصدها تو رشته نانوفناوری پزشکی چند بوده؟
حداقل بدونیم امیدی هست که برا مصاحبه اماده شیم
کارشناس جان شما هم با ما سرناسازگاری گرفتی! خواهشا اگه میشه جواب بدین
یه سوال دیگه با این ظرفیتای کم متلا تو همین نانو پزشکی که ظرفیت نصف شده چند نفر به مصاحبه دعوت شده؟؟
بعد اینکه به نظرتون با این درصدها نانو90 سلولی53و استعداد10 شانسی برای قبولی دارم البته در دوره روزانه منظورم هست؟؟
رزومم هم دو مقاله اسکوپوس نویسنده اول و یکی اسکوپوس نویسنده دوم دوتا کنگره ..دوتا گواهی شرکت در کارگاههای نانو و نمره زبان ام اس ار تی 62
اخه من یه ازمون خیلی مهم 15م دارم واسه همین ممکنه خیلی نرسم برا مصاحبه بخونم میگم که اگه شانسم بالاست نصف وقتمو بزارم برا مصاحه بخونم
آخرین ويرايش توسط 1 on issapare, ويرايش شده در 0.

شهابی

پستتوسط شهابی » دو شنبه 4 تیر 1397, 7:15 am

ظرفیت ژنتیک پزشکی هم امسال کم شده و جالبه آقای پور کاظمی رییس سنجش پزشکی گفته بودند امسال کاهش ظرفیت نداریم. امسال هم مواد امتحانی کنکورمون تغییر کرد هم ظرفیت ها رو کم کردن، خیلی شرایط سختی ایجاد کردن و بعد از یکسال زحمت حالا حتی به مصاحبه هم دعوت نشدم

گلنار

پستتوسط گلنار » دو شنبه 4 تیر 1397, 8:37 am

ظرفیت باکتری هم کم شد ولی بیوشیمی همون حدود و ایمنی افزایش داشت. هیچ وقت اعلام هم نمیکنن هیچ دروغ هم میگن‌مبادا کسی اعتراض کنه. من دوسال پیش باکتری مصاحبه مجاز شدم امسال نمره میانگینم ۱۲نمره بالاتر بود ولی حتی دعوت‌نشدم. با تغییر درسهای باکتری و ظرایب ناصحیح ما که تا حدودی درصدهای قبولی های گذشته معیار قرار دادیم حداقلی رو برای خودمون در نظر گرفتیم نتیجه نگرفتیم. واقعن خدا لعنتشون کنه اخه رشته باکتری چرا باید یک دفعه از یک درس ضریب ۵ به ۴ درس ضریب ۵ تغییر کنه اونم ۳ درس هر کدوم با ۵ سوال. خدا نگذره ازشون. زمان ما بیوشیمی بود ولی حالا حذفه و ما با چ سختی بیوشیمیمونو قوی کردیم و دانشجو های جدید تر ک بیوشیمی ندارن وقتی بیشتری برای قارچ و ویروس ارشد دارن و دکترا که ظریب اینها ۵ میشه براشون بهتر هست.

گلنار

پستتوسط گلنار » دو شنبه 4 تیر 1397, 4:14 pm

با ۶۸درصد باکتری به رشته باکتری دعوت نشدم

issapare

پستتوسط issapare » سه شنبه 5 تیر 1397, 2:08 am

خدا لعنتشون کنه
هرسال یه تغییر جدید یه سال که زمان ازمونو تغییر دادن بعدش درصد مصاحبه بعدش رشته ها رو مجموعه ای کردن حالا هم که ظرفیتا رو نصف کردن خو یه دفعه بگین دانشجو دکترا نمیخایم خیال ملتو راحت کنین دیگه

issapare

پستتوسط issapare » سه شنبه 5 تیر 1397, 2:16 am

issapare نوشته شده:کارشناس گرامی شما نمیدونید بهترین درصدها تو رشته نانوفناوری پزشکی چند بوده؟
یه سوال دیگه با این ظرفیتای کم متلا تو همین نانو پزشکی که ظرفیت نصف شده چند نفر به مصاحبه دعوت شده؟؟
بعد اینکه به نظرتون با این درصدها نانو90 سلولی53و استعداد10 شانسی برای قبولی دارم البته در دوره روزانه منظورم هست؟؟
رزومم هم دو مقاله اسکوپوس نویسنده اول و یکی اسکوپوس نویسنده دوم دوتا کنگره ..دوتا گواهی شرکت در کارگاههای نانو و نمره زبان ام اس ار تی 62
اخه من یه ازمون خیلی مهم 15م دارم واسه همین ممکنه خیلی نرسم برا مصاحبه بخونم میگم که اگه شانسم بالاست نصف وقتمو بزارم برا مصاحه بخونم

منتظر یم

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » سه شنبه 5 تیر 1397, 5:12 pm

issapare نوشته شده:کارشناس گرامی شما نمیدونید بهترین درصدها تو رشته نانوفناوری پزشکی چند بوده؟

بالاترین درصدها میانگین حدود70بوده
3برابر ظرفیت دعوت میشن
بله شانس دارید
بله شانستون بالاست

issapare

پستتوسط issapare » چهار شنبه 6 تیر 1397, 7:02 am

پس چرا تو دفترچه زدن دوبرابر ظرفیت دعوت میشه؟ این چه مسخره بازی دراوردن اخه!!
مطمعنید بهترین میانگین 70بوده؟
یعنی ممکنه من جزو چند نفر اول باشم تو کتبی؟

بازگشت به “دکترای تخصصی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان