دکترا بیوشیمی بالینی

Narimani

Re: دکترا بیوشیمی بالینی

پستتوسط Narimani » شنبه 23 تیر 1397, 8:24 am

حالا باتوجه به این وضع ارشدم و اوضاع کاری بهم ریخته،به نظرتون بهتر نیست من دوباره کنکور سراسری شرکت کنم و دندانپزشکی برم؟چون موقع کنکورم دندان آزاد قبول شده بودم ولی به دلایلی علوم رو رفتم.به نظرم قبولی تو دندان برام راحتتره و بازار کاری و درامدشم بهتر از phd رشته هایی که میتونم شرکت کنم...

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » شنبه 23 تیر 1397, 1:23 pm

بله بهتره-همینطوره

Mahdiakbari

پستتوسط Mahdiakbari » یک شنبه 24 تیر 1397, 9:57 am

سلام ...میشه کمکم کنید..من دانشجوی ترم 10 دامپزشکی هستم و مدرک زبان دارم ولی هیچ مقاله ای ندارم ..میخواستم بپرسم بین رشته های ایمنولوژی و باکتری شناسی و ویروس شناسی و بیوشیمی بالینی و انگل شناسی تعداد شرکت کننده در کدوم یک چقد هست(در کدوم یکی تعداد شرکت کننده کم می باشد)؟؟؟و اینکه با پایان نامه مرتبط و دو تا مقاله که از پایان نامه داشته باشم میتونم شانس قبولی داشته باشم؟؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » یک شنبه 24 تیر 1397, 1:44 pm

سلام
در انگل از همه کمتره- بله میتونید

Mahdiakbari

پستتوسط Mahdiakbari » چهار شنبه 27 تیر 1397, 4:36 am

با سلام و خسته نباشید..ببخشید مجددا مزاحم شدم ...اگه امکان داره تعداد شرکت کننده های امسال انگل شناسی و باکتری شناسی و ویرولوژی و ایمنولوژی و یکی هم علوم تشریحی رو بفرمایید.با تشکر

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » چهار شنبه 27 تیر 1397, 5:08 am

سلام
متاسفانه اینهمه رشتروکه آمارشونداریم

Mahdiakbari

پستتوسط Mahdiakbari » چهار شنبه 27 تیر 1397, 4:49 pm

عذر میخوام یه سوالی رو میخواستم بپرسم شاید غیر منطقی به نظر بیاد...من دانشجوی دامپزشکی دانشگاه ازاد هستم و به کار علوم ازمایشگاهی علاقه دارم..برای همین ازتون میخواستم بپرسم تا حالا توی دو سه سال اخیر سابقه داشته که از دامپزشکی خودشم دانشگاه ازاد کسی بتونه توی انگل شناسی دامپزشکی و یا بیوشیمی بالینی قبول بشه؟؟اراده دارم اما انگیزم با توجه به اینکه میترسم توی مصاحبه به خاطر نوع دانشگاه و رشتم بندازن از بین میره چون با وجود دانشجوهای ارشد بیوشیمی یا انگل پزشکی به ما فک نکنم رحم کنن و میندازن ...برای همین حتی اگه به آرزوم که ازمایشگاه هست نرسم حاضرم علوم تشریحی بخونم ...توی علوم تشریحی چطور ..نمونه ای از دامپزشکی دانشگاه ازاد دارین که قبول شده باشه ؟؟؟در ضمن واقعا ممنون از جواب هایی که بهم میدید چون خیلی خیلی زیاد در مورد هدف و راهبرد آیندم تاثیر داشت.

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » جمعه 29 تیر 1397, 8:22 am

بله-
آناتومی که نمیتونه کارآزمایشگاهی کنه اگر ترمهای اولیه این رشته هتید انصراف بدید بهتره از اول کنکوربدید وبه ترتیب: پرستاری،اتاق عمل،هوشبری، فیزیوتراپی ، تغذیه،علوم آزمایشگاهی ، مدیریت خدمات درمانی ، رادیولوژی رو براساس علاقتون انتخاب کنید

Mahdiakbari

پستتوسط Mahdiakbari » شنبه 30 تیر 1397, 4:18 pm

سلام و خسته نباشید....بین دکترای انگل شناسی و علوم تشریحی از لحاظ باز کار کدوم بهتره ؟از لحاظ جذب دانشگاه کدوم بهتره ؟ و از لحاظ سهولت در پذیرش کدوم آسون تر هست ؟(لطفا تک تک جواب بدید چون پاسختون برام مهمه)(اگه از لحاظ آماری اطلاع دارین تعداد شرکت کننده های این دو تا رو در آزمون اخیر بفرمایید)....و اینکه با توجه به این که دکترای عمومی دامپزشکی دارم توی کدوم یکی شانس قبولی توی بخش مصاحبه زیاد دارم ؟؟؟ ممنون و سپاس بی نهایت و فراوان
آخرین ويرايش توسط 2 on Mahdiakbari, ويرايش شده در 0.

Mahdiakbari

پستتوسط Mahdiakbari » شنبه 30 تیر 1397, 4:20 pm

آیا با دکترای انگل و یا ویروس و یا باکتری پس از طی دوره تحصیلات تکمیلی علوم آزمایشگاهی میتونیم مسئول فنی آزمایشگاه در همه زمینه ها (بیوشیمی و انگل و باکتری و ...) رو دراختیار داشته باشیم یا باز فقط باید در حیطه تخصص خودمون فعالیت آزمایشگاهی داشته باشیم؟

بازگشت به “دکترای تخصصی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Bing [Bot] و 13 مهمان