نحوه انتخاب رشته

Darou

نحوه انتخاب رشته

پستتوسط Darou » سه شنبه 18 شهریور 1399, 12:50 pm

با سلام خدمت مشاوران گرامی
میخواستم ببینم انتخاب رشته در زیرمجموعه داروسازی چگونه هست؟ مثلا من با پایه زیست میتونم در زیست فناوری دارویی، زیست مواد دارویی و سم شناسی و نانوفناوری شرکت کنم.
برای انتخاب رشته میتونم مبنام رو براساس شهر قرار بدم؟ یعنی برفرض مثال تهران زیست فناوری دارویی، زیست مواد دارویی و سم شناسی و نانوفناوری رو انتخاب کنم بعد برم سراغ شهرهای دیگه. یا اینکه باید مثلا اول تمام زیست فناوری های دارویی رو انتخاب کنم (در تمام شهرهای مورد نظر) و بعد برم سراغ رشته دیگه؟
خواهش میکنم مثل همیشه که همراه داوطلبان بودید این بار را نیز راهنمایی فرمایید.
با تشکر

Darou

Re: نحوه انتخاب رشته

پستتوسط Darou » سه شنبه 18 شهریور 1399, 2:45 pm

ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم
از بین دو رشته زیست مواد دارویی و فارماکوگنوزی، کدامشان قبولی راحت تری داره و اینکه فارماکوگنوزی بازار کار داره یا خیر؟

chem1

پستتوسط chem1 » سه شنبه 18 شهریور 1399, 7:33 pm

با سلام خدمت کارشناس محترم
ضمن عرض تشکر بخاطر بسته های آموزشی خوب موسسه معین
من در مجموعه داروسازی غیر پژوهشی تمامی گرایشها رو مجاز شدم. ولی چون مدرک کارشناسی ارشدم شیمی آلی هست فقط میتونم چهار گرایش فارماکوگنوزی/ شیمی دارویی/ نانوفناوری دارویی/ زیست مواد دارویی/ رو انتخاب کنم. به نظر شما کدوم بازار کار بهتری داره؟ آیا میتونم هر چهار گرایش رو شرکت کنم؟ منطقه های آمایشی چی هستن و تاثیرشون بر نحوه انتخاب رشته چیه؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » چهار شنبه 19 شهریور 1399, 7:25 am

سلام
شیمی دارویی بهتره
بله میتونید
دانشگاههای استانین
تاثیری ندارن

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » چهار شنبه 19 شهریور 1399, 7:28 am

Darou نوشته شده:با سلام خدمت مشاوران گرامی
میخواستم ببینم انتخاب رشته در زیرمجموعه داروسازی چگونه هست؟ مثلا من با پایه زیست میتونم در زیست فناوری دارویی، زیست مواد دارویی و سم شناسی و نانوفناوری شرکت کنم.
برای انتخاب رشته میتونم مبنام رو براساس شهر قرار بدم؟ یعنی برفرض مثال تهران زیست فناوری دارویی، زیست مواد دارویی و سم شناسی و نانوفناوری رو انتخاب کنم بعد برم سراغ شهرهای دیگه. یا اینکه باید مثلا اول تمام زیست فناوری های دارویی رو انتخاب کنم (در تمام شهرهای مورد نظر) و بعد برم سراغ رشته دیگه؟
خواهش میکنم مثل همیشه که همراه داوطلبان بودید این بار را نیز راهنمایی فرمایید.
با تشکر

سلام
بله میتونید
مبنا اولویتهای خود شماست
خیر هرجور بخاید میتونید انتخاب کنید

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » چهار شنبه 19 شهریور 1399, 7:28 am

Darou نوشته شده:ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم
از بین دو رشته زیست مواد دارویی و فارماکوگنوزی، کدامشان قبولی راحت تری داره و اینکه فارماکوگنوزی بازار کار داره یا خیر؟

سلام
گنوزی راحتتره
بله داره

حسین1994

پستتوسط حسین1994 » چهار شنبه 19 شهریور 1399, 7:44 am

سلام خسته نباشید
من ارشد شیمی دارویی بودم و در کنکور دکتری مجموعه داروسازی تمام گرایشها رو برام مجاز زده.
با توجه به رشته ارشدم من در کدوم یک از گرایشها میتونم شرکت کنم؟ و این فایل که مشخص میکنه از کجا باید تهیه کنم.
ممنون میشم گرایشها رو با توجه به الویت بهتر بودن بهم بگین.
تشکر از شما

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » چهار شنبه 19 شهریور 1399, 7:47 am

سلام
شیمی دارویی
نانو
زیستمواد
ترتیبشم همینه

حسین1994

پستتوسط حسین1994 » چهار شنبه 19 شهریور 1399, 8:12 am

عذر میخام تو دفترچه برای گرایش گنوزی زده که شیمی هم میتونه. ایا منظورش تمام گرایش های شیمی هست؟

مهدیه سادات

پستتوسط مهدیه سادات » چهار شنبه 19 شهریور 1399, 9:00 am

سلام.وقتتون بخیر.من با کارشناسی ارشد سم شناسی پزشکی در ازمون دکترای مجموعه داروسازی گرایش های سم شناسی،کنترل دارو،فارماسیوتیکس،داروسازی سنتی،داروسازی هسته ای،زیست فناوری دارویی،اقتصاد و مدیریت دارو،فارماکوگنوزی، شیمی دارویی،داروسازی بالینی،نانوفناوری دارویی،زیست مواد دارویی و شیمی مواد خوراکی رو مجاز شدم.با توجه به اینکه کارمند ازمایشگاه دانشگاه علوم پزشکی هستم خواستم بدونم برای انتخاب رشته الویت هام چه طور باشن که در اینده مدرک در حکم کارگزینی هم اعمال بشه و بتونم از مزایای مدرکم استفاده کنم.در کدوم رشته ها میشه ازمایشگاه تاسیس کرد؟نامه ی موافقت واحد محل خدمت با ادامه تحصیل قبل از انتخاب رشته ضروریه یا نه؟با تشکر.

بازگشت به “دکترای تخصصی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 6 مهمان