سم شناسی پزشکی

setoo

سم شناسی پزشکی

پستتوسط setoo » چهار شنبه 19 شهریور 1399, 3:14 pm

با سلام خدمت کارشناس محترم سوالی داشتم آیا من با ارشد حشره شناسی پزشکی میتونم در کنکور دکتری سم شناسی پزشکی شرکت کنم؟
یک سوال دیگه هم داشتم در بین رشته هایی که من برای دکتری مجاز میشم کدوم از همه بهتره و بازار کار داره؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

Re: سم شناسی پزشکی

پستتوسط کارشناس آموزشی » چهار شنبه 19 شهریور 1399, 7:37 pm

سلام
خیرنمیشه
حشره شناسی پزشکی ومبارزه با ناقلین،توکسین های میکروبی،پزشکی مولکولی، زیست فناوری پزشکی،نانو فن آوری پزشکی، اپیدمیولوژی، انفورماتیک پزشکی، سلامت و رفاه اجتماعی، سلامت در بلایا و فوریتها

setoo

پستتوسط setoo » چهار شنبه 19 شهریور 1399, 8:00 pm

کارشناس آموزشی نوشته شده:سلام
خیرنمیشه
حشره شناسی پزشکی ومبارزه با ناقلین،توکسین های میکروبی،پزشکی مولکولی، زیست فناوری پزشکی،نانو فن آوری پزشکی، اپیدمیولوژی، انفورماتیک پزشکی، سلامت و رفاه اجتماعی، سلامت در بلایا و فوریتها

خیلی ممنون از جوابتون از بین این رشته ها کدومش بازار کارش از همه بهتره؟ به نظر شما با توجه به مدرکی که دارم دوباره ارشد ثبت نام کنم و سم شناسی پزشکی بخونم یا برای دکتری یکی ازین رشته ها رو ادامه بدم؟

setoo

پستتوسط setoo » پنج شنبه 20 شهریور 1399, 9:47 am

کارشناس آموزشی نوشته شده:سلام
خیرنمیشه

خیلی ممنونم از جوابتون از بین این رشته ها کدوم بهتره از نظر بازار کار ؟ به نظر شما مجددا ارشد شرکت کنم و سم شناسی پزشکی بخونم یا دکتری رو ادامه بدم؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » پنج شنبه 20 شهریور 1399, 4:21 pm

همه اين رشته ها خوبن شماببينين رزومتون تو كدوم مرتبطتره
دكتري ادامه بديد

بازگشت به “دکترای تخصصی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 11 مهمان