مشکل ویرایش کلیپ ارسالی

R a m I n

مشکل ویرایش کلیپ ارسالی

پستتوسط R a m I n » دو شنبه 14 مهر 1399, 10:39 am

سلام. ببخشید من الان که وارد صفحه ارسال و ویرایش کلیپ میشم، فقط مشخصاتم را نشون میده و فایل ها قابل انتخاب برا ارسال یا ویرایش نیستن، زنگ زدم یه بار گفتن از جدیدترین نسخه کروم استفاده کنین، دوباره زنگ زدم گفتن ساعت یک به بعد فعال ميشه، اما بازم نگاه میکنم همون صفحه است و فایل ها جلوشون خالی است و چیزی نیست که انتخاب کنیم یا ویرایش کنیم. کسی هست که راهنمایی کنه،؟ من جمعه فایل کلیپ را فرستادم اما الان نمیدونم ارسال شده یا نه؟؟ لطفا راهنمایی کنید.

n.jr

Re: مشکل ویرایش کلیپ ارسالی

پستتوسط n.jr » دو شنبه 14 مهر 1399, 11:09 am

R a m I n نوشته شده:سلام. ببخشید من الان که وارد صفحه ارسال و ویرایش کلیپ میشم، فقط مشخصاتم را نشون میده و فایل ها قابل انتخاب برا ارسال یا ویرایش نیستن، زنگ زدم یه بار گفتن از جدیدترین نسخه کروم استفاده کنین، دوباره زنگ زدم گفتن ساعت یک به بعد فعال ميشه، اما بازم نگاه میکنم همون صفحه است و فایل ها جلوشون خالی است و چیزی نیست که انتخاب کنیم یا ویرایش کنیم. کسی هست که راهنمایی کنه،؟ من جمعه فایل کلیپ را فرستادم اما الان نمیدونم ارسال شده یا نه؟؟ لطفا راهنمایی کنید.

سلام
ظاهرا این یک مشکل همگانی بوده نگران نباشید و الان مجددا چک کنید، من چند دقیقه پیش که وارد سایت شدم مشکلی نبود

R a m I n

پستتوسط R a m I n » دو شنبه 14 مهر 1399, 11:49 am

n.jr نوشته شده:
R a m I n نوشته شده:سلام. ببخشید من الان که وارد صفحه ارسال و ویرایش کلیپ میشم، فقط مشخصاتم را نشون میده و فایل ها قابل انتخاب برا ارسال یا ویرایش نیستن، زنگ زدم یه بار گفتن از جدیدترین نسخه کروم استفاده کنین، دوباره زنگ زدم گفتن ساعت یک به بعد فعال ميشه، اما بازم نگاه میکنم همون صفحه است و فایل ها جلوشون خالی است و چیزی نیست که انتخاب کنیم یا ویرایش کنیم. کسی هست که راهنمایی کنه،؟ من جمعه فایل کلیپ را فرستادم اما الان نمیدونم ارسال شده یا نه؟؟ لطفا راهنمایی کنید.

سلام
ظاهرا این یک مشکل همگانی بوده نگران نباشید و الان مجددا چک کنید، من چند دقیقه پیش که وارد سایت شدم مشکلی نبود

متشکرم. بله حل شده. ممنون که پاسخ دادید.

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » چهار شنبه 16 مهر 1399, 6:59 am

.

بازگشت به “دکترای تخصصی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 28 مهمان