نانوتکنولوژی پزشکی

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

Re: نانوتکنولوژی پزشکی

پستتوسط کارشناس آموزشی » پنج شنبه 23 آذر 1396, 5:35 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از : °•●FATEMEH●•°
سلام و عرض ادب.من فارغ التحصیل رشته اتاق عمل هستم و قصد شرکت در رشته نانوتکنولوژی پزشکی را دارم سوال اولم این است که ایا رشته نانوتکنولوژی رشته خوبی برای ادامه تحصیل است؟ اینده شغلی آن در حال حاضر واقع بینانه چطونه است ؟ و اگر از الان که ۷ ماه تا کنکور ارشد ۹۷ مانده شانس قبولی در رشته نانو تکنولوژی پزشکی را دارم یا نه؟ و اینکه با توجه به اینکه من پایه ی اولیه ای از دروس این رشته ندارم ایا شروع خواندن برای این رشته ریسک است یا نه؟

سلام
فقط تو دکتری جواب میده
چون پایه ای ندارید توصیه نمیشه آناتومی بهتره

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » پنج شنبه 23 آذر 1396, 5:48 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: Elham Mobaraki Novin
سلام.وقتتون بخیر، من ارشد شیمی دارم و میخواستم در رشته دکترای داروسازی یا نانوفناوری پزشکی شرکت کنم ولی نمیدونم کدوم بهتر هست، از نظر احتمال قبولی، و کار و آینده.و با تحقیقاتی که انجام دادم بهم گفتن رشته ی نانوفناوری پزشکی از نظر جذب هیات علمی بهتر هست و اینده بهتری داره، نمیدونم چقدر صحت داره.میخواستم اگه لطف کنید من رو راهنمایی کنید بتونم تصمیم بگیرم..در ضمن تز ارشد من هم در زمینه ی ساخت یک نانو حسگر برای تشخیص DNAمربوط به بیماری هپاتیت ب با استفاده از نانوذرات طلا هست که گفتن بسیار مرتبط با نانوفناوری پزشکی هست.

سلام
اگرباحجم بالای دروس داروسازی مشکل ندارید ووقت کافی دارید داروبهتره اگرنه نانوپزشکی

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » شنبه 9 دی 1396, 8:16 am

سوال از: ..بهروز
کسی باارشد نانوتکنولوژی پزشکی میتونه مهندسی بافت و نانوپزشکی و نانودارویی و بیوتکنولوژی پزشکی و بیوتکنولوژی دارویی و علوم سلولی کاربردی شرکت کنه دوتا از اینهاکه اینده بهتری دارن کدام هستند

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » شنبه 9 دی 1396, 6:02 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: ..بهروز
کسی باارشد نانوتکنولوژی پزشکی میتونه مهندسی بافت و نانوپزشکی و نانودارویی و بیوتکنولوژی پزشکی و بیوتکنولوژی دارویی و علوم سلولی کاربردی شرکت کنه دوتا از اینهاکه اینده بهتری دارن کدام هستند

مهندسی بافت بهتره

omzd

پستتوسط omzd » دو شنبه 18 دی 1396, 11:27 pm

با سلام،برای کسی که کارشناسی مهندسی شیمی از دانشگاه تیپ یک دارد رشته نانوتکنولوژی رشته خوبی هست؟؟به نظرتون ادامه دراین رشته بهتره یا خود گرایش های مهندسی شیمی؟؟پیشاپیش ممنون

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » چهار شنبه 20 دی 1396, 1:11 pm

omzd نوشته شده:با سلام،برای کسی که کارشناسی مهندسی شیمی از دانشگاه تیپ یک دارد رشته نانوتکنولوژی رشته خوبی هست؟؟به نظرتون ادامه دراین رشته بهتره یا خود گرایش های مهندسی شیمی؟؟پیشاپیش ممنون

سلام
بله-این رشته بهتره

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » چهار شنبه 27 دی 1396, 11:04 am

سوال از: S
سلام روز بخیر.ممنونم از پاسخهای جامعتون.رشته نانو تکنولوژی پزشکی چه طور رشته یه.برای مرحله دکتری میشه از یه دانشگاه خارج از کشور بورس گرفت? سپاسگزارم

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » پنج شنبه 28 دی 1396, 8:42 am

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: S
سلام روز بخیر.ممنونم از پاسخهای جامعتون.رشته نانو تکنولوژی پزشکی چه طور رشته یه.برای مرحله دکتری میشه از یه دانشگاه خارج از کشور بورس گرفت? سپاسگزارم

سلام
رشته خوبیه بله میشه

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » شنبه 14 بهمن 1396, 10:55 am

سوال از: *بهروز*:high_brightness:
سلام کسی باارشد نانوتک پزشکی توی بیوتک پزشکی..بیوتک دارویی..مهندسی بافت..علوم سلولی کاربردی کدامش امکان قبولیش بیشتره؟ و کدام یک بازارکاربهتری داره ؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » یک شنبه 15 بهمن 1396, 10:05 am

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: *بهروز*:high_brightness:
سلام کسی باارشد نانوتک پزشکی توی بیوتک پزشکی..بیوتک دارویی..مهندسی بافت..علوم سلولی کاربردی کدامش امکان قبولیش بیشتره؟ و کدام یک بازارکاربهتری داره ؟

سلام
بیوتک دارویی شانس بیشتری دارید-دریک سطح اند ولی علوم سلولی کاربردی کمی بهتره

بازگشت به “نانوتکنولوژی پزشکی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 6 مهمان