نانوتکنولوژی پزشکی

سؤالات تلگرام

Re: نانوتکنولوژی پزشکی

پستتوسط سؤالات تلگرام » شنبه 1 مهر 1396, 8:24 am

سوال از: بهروز
سلام صبحتون بخیر من کارشناسی علوم خاک کشاورزی بودم و سن من تازه وارد 31سال شدم واز ارشد وزارت بهداشت دوتا رشته میتونستم شرکت کنم بهداشت محیط ونانوفناوری پزشکی و بهداشت شرکت کردم ومن اهل همدانم وشبانه همدان قبول شدم چون ترمی هشت میلیون هزینه اش هست و اولا ندارم اینقدر ودوما کارغیرمنطقی هست بنظرم میاد همچین پولی برای ارشد این رشته هرترم هزینه کردن میخواستم بین چهار رشته بدونم باشرایط من کدامش ارزش داره برای کنکور سال بعد از لحاظ اینده شغلی بهداشت محیط..نانوفناوری پزشکی..مجموعه زیست شناسی وزارت علوم(میکروبیولوژی )و اچ اس ای که باایمنی صنعتی هست وزارت علومه

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » شنبه 1 مهر 1396, 5:45 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: بهروز
سلام صبحتون بخیر من کارشناسی علوم خاک کشاورزی بودم و سن من تازه وارد 31سال شدم واز ارشد وزارت بهداشت دوتا رشته میتونستم شرکت کنم بهداشت محیط ونانوفناوری پزشکی و بهداشت شرکت کردم ومن اهل همدانم وشبانه همدان قبول شدم چون ترمی هشت میلیون هزینه اش هست و اولا ندارم اینقدر ودوما کارغیرمنطقی هست بنظرم میاد همچین پولی برای ارشد این رشته هرترم هزینه کردن میخواستم بین چهار رشته بدونم باشرایط من کدامش ارزش داره برای کنکور سال بعد از لحاظ اینده شغلی بهداشت محیط..نانوفناوری پزشکی..مجموعه زیست شناسی وزارت علوم(میکروبیولوژی )و اچ اس ای که باایمنی صنعتی هست وزارت علومه

سلام
نانوفناوری پزشکی بهتره

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » شنبه 15 مهر 1396, 9:57 am

سوال از: ایمیل
با سلام.من لیسانس زیست شناسی میکروبیولوژی، ارشد زیست شناسی بیوفیزیک خوندم. دکتری میخوام نانوتکنولوژی پزشکی بخونم. نظرتون راجب این رشته و آینده کاریش چیه. و آیا بدین صورتی که من پیش میرم میتونم هییت علمی شم؟ جواب رو لطفا به ایمیلم بفرستید با سپاس فرارون از لطفتون

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » شنبه 15 مهر 1396, 4:54 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: ایمیل
با سلام.من لیسانس زیست شناسی میکروبیولوژی، ارشد زیست شناسی بیوفیزیک خوندم. دکتری میخوام نانوتکنولوژی پزشکی بخونم. نظرتون راجب این رشته و آینده کاریش چیه. و آیا بدین صورتی که من پیش میرم میتونم هییت علمی شم؟ جواب رو لطفا به ایمیلم بفرستید با سپاس فرارون از لطفتون

سلام
آینده خوبی داره-بله

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » شنبه 20 آبان 1396, 10:18 am

سوال از: Nasrin
سلام خسته نباشید ببخشید میتونم ازتون خواهش کنم منابع جدید دکترای نانو فناوری پزشکی رو بهم بدید

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » شنبه 20 آبان 1396, 5:51 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: Nasrin
سلام خسته نباشید ببخشید میتونم ازتون خواهش کنم منابع جدید دکترای نانو فناوری پزشکی رو بهم بدید

nano medicine:
Yi Ge
Songjun Li
Shenqi Wang
Richard Moore Editors
-بيولوژي سلولي و مولكولي (لودیش). بيولوژي سلولي و مولكولي (بیدخوری)

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » پنج شنبه 25 آبان 1396, 2:02 pm

سوال از: Zahra
سلام. وقت بخیر، رشته ی من شیمی هستش ولی گرایش کاربردی و محض نیستم ، ایا امکانش هست رشته ی نانوتکنولوژی پزشکی، شرکت کنم؟و اینکه بین نانوتکنولوژی و بیوشیمی بالینی کدوم بازارکار بهتری داره؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » جمعه 26 آبان 1396, 3:36 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: Zahra
سلام. وقت بخیر، رشته ی من شیمی هستش ولی گرایش کاربردی و محض نیستم ، ایا امکانش هست رشته ی نانوتکنولوژی پزشکی، شرکت کنم؟و اینکه بین نانوتکنولوژی و بیوشیمی بالینی کدوم بازارکار بهتری داره؟

سلام
بله- بیوشیمی بالینی بهتره

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » پنج شنبه 23 آذر 1396, 8:01 am

سوال از: Elham Mobaraki Novin
سلام.وقتتون بخیر، من ارشد شیمی دارم و میخواستم در رشته دکترای داروسازی یا نانوفناوری پزشکی شرکت کنم ولی نمیدونم کدوم بهتر هست، از نظر احتمال قبولی، و کار و آینده.و با تحقیقاتی که انجام دادم بهم گفتن رشته ی نانوفناوری پزشکی از نظر جذب هیات علمی بهتر هست و اینده بهتری داره، نمیدونم چقدر صحت داره.میخواستم اگه لطف کنید من رو راهنمایی کنید بتونم تصمیم بگیرم..در ضمن تز ارشد من هم در زمینه ی ساخت یک نانو حسگر برای تشخیص DNAمربوط به بیماری هپاتیت ب با استفاده از نانوذرات طلا هست که گفتن بسیار مرتبط با نانوفناوری پزشکی هست.

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » پنج شنبه 23 آذر 1396, 8:09 am

سوال از : °•●FATEMEH●•°
سلام و عرض ادب.من فارغ التحصیل رشته اتاق عمل هستم و قصد شرکت در رشته نانوتکنولوژی پزشکی را دارم سوال اولم این است که ایا رشته نانوتکنولوژی رشته خوبی برای ادامه تحصیل است؟ اینده شغلی آن در حال حاضر واقع بینانه چطونه است ؟ و اگر از الان که ۷ ماه تا کنکور ارشد ۹۷ مانده شانس قبولی در رشته نانو تکنولوژی پزشکی را دارم یا نه؟ و اینکه با توجه به اینکه من پایه ی اولیه ای از دروس این رشته ندارم ایا شروع خواندن برای این رشته ریسک است یا نه؟

بازگشت به “نانوتکنولوژی پزشکی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان