سوال و راهنمایی

shanay

سوال و راهنمایی

پستتوسط shanay » چهار شنبه 18 مرداد 1391, 3:34 pm

با سلام و خسته نباشید خدمت کارشناس عزیز

من امسال از رشته زیست جانوری فارغ التحصیل شدم میخوام سال بعد رشته ایمنی امتحان بدم میخوام درباره آینده شغلی این رشته بیشتربدونم و آیا این رشته برای من مناسبه خوندنش راحته و آیا میتونم قبول بشم درضمن به علت معدل الف میتونم بدون کنکور ولی فقط در رشته فیزیولوژی جانوری ادامه تحصیل بدم ولی نمیدونم ارزششو داره یا نه

ودر آخر برای شروع و به عنوان پایه برای ایمنی چه کتابی را معرفی میکنید(برای آغازکار)

shanay

سئوال : سوال و راهنمایی

پستتوسط shanay » چهار شنبه 18 مرداد 1391, 3:46 pm

امیدوارم مشاور عزیز هرچه سریعتر به سوالاتم پاسخ دهند

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

جواب: سوال و راهنمایی

پستتوسط کارشناس آموزشی » پنج شنبه 19 مرداد 1391, 4:26 am

رشته ایمنی در آزمايشگاههاي مراكز درماني و بهداشتي در امر تشخيص آزمايشگاهي بيماريهاکاربرد دارد-وبیشتر کارهای پژوهشی در توليد و ساخت واكسن‌ها، آنتي‌ژن‌ها، آنتي‌سرمها، آنتي‌باديهاي منوكلونال و ساير فرآورده‌هاي ايمونولوژيك میباشد - برای شما قبولیش سخته اگرنه رشته مناسبیه - فیزیولوژی جانوریرو اگر بدون کنکورقبول میشید برید بهتره بعدا تغییر رشته میدید دردکترا چون برای شما قبولی درایمنی سخته
ایمنی ابولعباس

shanay

سئوال : سوال و راهنمایی

پستتوسط shanay » جمعه 20 مرداد 1391, 9:01 am

باتشکر از راهنمایی شما
من مشکلم با آینده کاری رشته فیزیولوژی جانوریه و اینکه به نظر شما تغییر رشته در مقطع دکترا راحتتر از مقطع ارشد هست؟ و سوال دیگه اینکه من میخوام حتما در وزارت بهداشت ادامه تحصیل بدم شما چه رشته ای رو مصلحت میدونین؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

جواب: سوال و راهنمایی

پستتوسط کارشناس آموزشی » شنبه 21 مرداد 1391, 7:31 am

خیر اگر از ارشد تغییر رشته بدید بهتره - اگر علاقه به فیزیولوژی دارید مرتبط باپایه درسیتونه وقبولیش راحتتره

بازگشت به “کارشناسی ارشد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 112 مهمان