درخواست کمک

irani

درخواست کمک

پستتوسط irani » یک شنبه 19 شهریور 1391, 7:01 pm

با سلام
من فارغ التحصیل رشته کارشناسی بهداشت حرفه ای هستم ولی به دلیل بی علاقگی به این رشته تصمیم گرفتم که در رشته دیگه ای ادامه تحصیل بدم ... از جایی که به شدت به داروسازی علاقه مند بودم حالا به توصیه دوستان میخوام سم شناسی پزشکی بخونم که کمی مرتبط باشه با داروسازی . سوال اولم اینه که آیا به نظر شما کارم درسته که میخوام تغییر رشته بدم؟
و بعد اگر بخوام اون رشته رو بخونم میخواستم بپرسم من باید از کجا شروع کنم؟ یه تعدادی از جزوه های درسی این رشته رو در زمینه های زیست شناسی و بیوشیمی مطالعه کردم و فکر میکنم خیلی برام سخت باشه که خودم بخوام به تنهایی بخونم . از طرفی من ساکن اصفهانم و نمیتونم در کلاسهای حضوری شرکت کنم آیا با گرفتن بسته های آموزشی معین از پس آزمون ارشد سم شناسی بر میام؟
خیلی برام مهمه که قبول بشم پس لطف کنید کمکم کنید ... همین الانشم فکر کنم دیر به فکر افتادم.
با تشکر

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

جواب: درخواست کمک

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 20 شهریور 1391, 3:43 am

بله - کل کتابهایی که معرفی شده راتهیه کنید وبخوانید - بله از پسش برمیاید - نه دیرنیست بازبان وبیوشیمی شروع کنید

irani

پستتوسط irani » دو شنبه 20 شهریور 1391, 3:36 pm

خیلی ممنون از پاسختون
ببخشید برای زبان رشته سم شناسی منبع معرفی نشده میشه راهنمایی کنید لطفآ و آیا اگر در کلاس زبان عمومی پزشکی شرکت کنم برام مفیده؟
و دیگه اینگه آیا بسته های آموزشی رو باید از نمایندگی اصفهان تهیه کنم یا از طریق پست از دفتر تهران؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » سه شنبه 21 شهریور 1391, 3:47 am

کلاس شرکت کنید بهتره با منابع معرفی شده نتیجه نمیگیرید چون سخته - نمایندگی اصفهان

مجتبی

سئوال : درخواست کمک

پستتوسط مجتبی » چهار شنبه 29 شهریور 1391, 10:23 am

سلام. ببخشید منظور از اینکه میگن بازار بیوتکنولوژیست های دارویی کارخانه هاست، منظور کارخانه های بزرگ است یا کوچک؟ واینکه میشه در شهرستان های کوچک هم کار پیدا کرد؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » چهار شنبه 29 شهریور 1391, 2:35 pm

یا در دانشگاههای علوم پزشکی ، معاونت غذا ودارو ویا کارخانه های تولید دارو

Hanieh

پستتوسط Hanieh » جمعه 31 شهریور 1391, 7:29 am

با سلام و خسته نباشید من دانشجوی کارشناسی ناپیوسته بهداشت محیطم شنیدم واسه ارشد میتونم تو زیرگروه پزشکی رشته غیرمرتبط با رشته خودم بخونم مثل پرستاری.فیزیوتراپی و رشته هایی از این قبیل که حتی مدرک مورد پذیرششون بهداشت محیط نیست اما درصورت قبولی باید دروس پیش نیاز بگذرونم.من واقعا به رشته بهداشت علاقه ای ندارم خواهش میکنم کمکم کنید.ممنونم

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » شنبه 1 مهر 1391, 6:22 am

فقط رشته هایی که مشخص کرده اند رومیتونید دفترچه رادانلود کنید مشخص کرده چی میتونید شرکت کنید

بازگشت به “کارشناسی ارشد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 17 مهمان