راهنمایی درسی

anata

راهنمایی درسی

پستتوسط anata » سه شنبه 4 مهر 1391, 11:01 pm

سلام بازم سوال دارم

ازراهنمایی قبلیتون ممنون.

امسال میخام برا ارشد هم رشته بیوشیمی بالینی بخونم هم بیوشیمی. البته هدف اصلیم قبولی در بیوشیمی بالینی .

لیسانسم زیست دریاست . پارسال فارغ التحصیل شدم . ورتبه ارشدم رشته زیست دریا67 .شد . وامسال قصد دارم تغییر رشته بدم .

البته هدف اصلیم قبولی در بیوشیمی بالینی حداقل اگر رتبم خوب نشد بیوشیمی قبول شوم . به خاطرهمین در هردو رشته میخام رتبه ای خوب بیارم

1.به نظر شما بهتر روی یه رشته سرمایه گذاری کنم یابه دلیل نزدیکی هر دو تا؟.

2.برای شروع کتاب بیوشیمی هارپر وبیوشیمی ملک نیا وشهبازی خوبه؟ برا زیست شناسی عمومی هم هیئت مولفان میخونم. وزیست لودیش .زبانم متوسط روبه پایینه .وفعلا کتاب رضارضازاده میخونم.و504. فعلا این منابع رو دارم .توی بوشهر کتاب سخت بدست میاد .نظرتون چیه؟شما چه پیشنهادی میدید ؟چه کتابی تهیه کنم و بخونم بهتر ؟

3.به نظرتون شما برا قبولی بیوشیمی بالینی ازالان روزی چند ساعت مطالعه کنم ؟.

4. هزینه ی بسته آموزشی رشته بیوشیمی بالینی با آزمونش چنده؟ دربوشهر یا شیراز ویاکرمان نما یندگی دارید ؟ آدرس و شماره تلفن لطفا مرحمت بفرمایید؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

جواب: راهنمایی درسی

پستتوسط کارشناس آموزشی » چهار شنبه 5 مهر 1391, 3:41 am

روی یکی وقت بذارید بهتره چون درس مشترک فقط بیوشیمیه وارزش نداره برای زیست بخونید
فقط کتابهایی که وز بهداشت معرفی کرده بخونید بهتره - فقط منابع بیوشیمی بالینی خونده بشه بهتره - 6ساعت-بله برای قیمت وشماره لطف کنید باموسسه تماس بگیرید 88940962

بازگشت به “کارشناسی ارشد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 28 مهمان