مشخص کردن مسیر

zahra6461

مشخص کردن مسیر

پستتوسط zahra6461 » دو شنبه 17 مهر 1391, 5:32 am

سلام من لیسانس زیست جانوری دارم دوست دارم ادامه تحصیل بدم اما در انتخاب رشته برای ارشد سر در گم هستم دو بار کنکور ارشد شرکت کردم اما بدون نتیجه دنبال یه رشته هستم که موقعیت کاری خوبی داشته باشه تکوین خون شناسی اموزش بهداشت سلولی مولکولی رشته های هستن که بهشون فکر کردم خواهش میکنم منو راهنمای کنید و بگید برای مشاوره ی دقیق تر چکار کنم با تشکر

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

جواب: مشخص کردن مسیر

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 17 مهر 1391, 4:18 pm

شانستون تو تکوین وسلولی مولکولی بیشتره و هردوش هم برای دکترا خوبه تکوین قبولیش راحتتره

ونوس

سئوال : مشخص کردن مسیر

پستتوسط ونوس » سه شنبه 18 مهر 1391, 7:11 pm

با سلام ووقت بخیر
من ورودی شیمی 89هستم و میخوام از همین ترم برا ارشد سرمایه گذاری کنم.ولی از اینکه کنکور وزارت علوم بدم یا وزلرت بهداشت سردر گم هستم.در ضمن رتبه اول ورودی 89 هم هستم.راستش خودم به کنترل دارو بیشتر فکر میکنم ولی چن هفته پیش از ورودی 85 دانشگاهمون نانو شیمی علم صنعت تهران آوورد .رتبه اول بود و المپیک و چن تا مقاله هم داشت. از همون موقع من دیگه سر در گم هستم.با توجه به اینکه من در حال تحصیل هستم و می خوام ارشد91 رو امتحا ن بدم و حتما حتما تهران قبول بشم راهنماییم کنید که با شرایطی که من دارم کدوم کنکور؟کدم رشته ها؟که هم شرایط خ خ خ خوبی از لحاظ شغلی داشته باشم هم بتونم با وجود درسای دانشگاهم برا اون رشته مد نظرمم بخونم وقبول باشم تازه حقوقشم بالا باشه . اگه لظف کنید زود جواب بدید ممنون میشم. از اینکه توجه میکنید بی نهایت سپاسگدارم

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

جواب: مشخص کردن مسیر

پستتوسط کارشناس آموزشی » چهار شنبه 19 مهر 1391, 7:35 am

اگر به پزشکی علاقه دارید بازار پزشکی درحال حاضر ازعلوم بهتره چون هنوز خیلی اشباع نشده

بازگشت به “کارشناسی ارشد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 96 مهمان