Please help me

sara67

Please help me

پستتوسط sara67 » سه شنبه 2 آبان 1391, 1:03 pm

با سلام.
بسته ای که واسه انفورماتیک فرستادین شامل برنامه نویسی و ساختمان داده نیست؟!!یا هست؟
به نظر شما واسه یکی مثل من که برنامه ریزی و ساختمان داده ها بلد نیستم همون رفرنس اعلام شده از سازمان سنجش رو باید بخونم؟ یا اینکه کتاب های کمک درسی؟
یه بار اسم کتاب های مقسمی آورده بودین.ولی کدوماش؟کاردانی به کارشناسی یا ارشد و با چه عنوانی؟
(تو رو خدا همه سواامو جواب بدین)

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

جواب: Please help me

پستتوسط کارشناس آموزشی » سه شنبه 2 آبان 1391, 4:18 pm

خیرچون کتاب های خوبی هست میتونید تهیه کنید نتونستید موسسه براتون تهیه میکنه
رفرنس نیازنیست درسنامه های مناسبی هست
کاردانی برنامه نویسی c,پاسکال ،ساختمان داده

sara67

سئوال : Please help me

پستتوسط sara67 » سه شنبه 2 آبان 1391, 5:49 pm

خیلی ممنون.
اسم درسنامه های مناسبی که فرمودین و البته از پایه آموزش بده چی هست؟یعنی فرقی نمیکنه که من مثلا برنامه نویسی پاسکال از روی چه کتابی مطالعه کنم؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » چهار شنبه 3 آبان 1391, 6:42 am

کتابهای مدرسان ،سنجش تکمیلی ، پوران همه مثل هم هستند یکیشو بگیرید کافیه

sara67

پستتوسط sara67 » چهار شنبه 3 آبان 1391, 3:10 pm

مرسی.
اینا که گفتین، برنامه نویسی و ساختمان داده ها دارن؟!

mozhgan68

پستتوسط mozhgan68 » چهار شنبه 3 آبان 1391, 6:48 pm

سارا جون بسته ها شامل ساختمان داده و برنامه نويسي هست !

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » پنج شنبه 4 آبان 1391, 10:43 am

بله دارند اگر خواستید موسسه براتون تهیه میکنه ومیفرسته البته باقیمت پشت جلد باهاتون حساب میکنه

sara67

پستتوسط sara67 » جمعه 5 آبان 1391, 8:40 am

از کارشناس مربوطه تشکر میکنم. و با توجه به اینکه بسته معین دیروز به دست من رسید میشه بفرمایید از جزوه مدیریت اطلاعات بهداشتی کدوم فصل هاشو باید واسه کنکور 3 آذر بخونم؟
چون واسه 25% که رو سایت زدین فقط از روی مرجع اصلی گفتین که چه فصلایی واز روی سر فصل جزوه معین مشخص نیست.ممنون.
و یه سوال دیگه: همین 1 جزوه جایگزین 4 ا کتاب مرجع هست؟چیز دیگه ای هم باید بخونم؟
در جواب مژگان عزیز هم باید بگم نه .مبحث برنامه نویسی و ساختمان داده شامل بسته نیست.

sara67

پستتوسط sara67 » جمعه 5 آبان 1391, 2:48 pm

یه چیز دیگه.واسه پاسکال هم عناوین آزمون شما با سر فصل های کتاب کافمن اصلا نمیخونه.میشه شماره فصل پاسکال هم بگید؟ممنون

la.ahmadi21

پستتوسط la.ahmadi21 » شنبه 6 آبان 1391, 5:32 am

با سلام من بسته های آموزشی انفورماتیک و آزمونهارا شرکت کردم 3 آذر اولین آزمون من از کتاب مدیریت هیچ اطلاعاتی ندارم و باید هرچه سریعتر شروع به خوندن کنم وقتی من اومدم بسته هارا شرکت کنم گفتن بسته ها درحال تغییر و وقتی چاپ جدید اومد بهتون اطلاع میدم من هرهفته پیگیری میکنم اما این هفته به من گفتن فعلا در حال چاپ و بعد آن باید ویرایش بشه حداقل حدود 1 یا 2 ماهه دیگه طول میکشه بعد من ازشون میپرسم که خوب من برای آزمون چیکارکنم میگن بیرون کتاب هست برید از بیرون بخرید خوب من اگه قراربود از بیرون کتاب بخرم چه لزومی داشت بسته ها را شرکت کنم با نصفه هزینه بسته ها من مطمئنا تمام کتابها را میتونستم بخرم به هر حال من به حرف شما اعتماد کردم که فقط بسته کافیه و ازشما خواهش میکنم من را راهنمایی بفرمائید که برای خوندن مدیریت چیکارکنم؟؟؟ برای آزمون اول چند فصل از چاپ قدیم را بخونم ممنون میشم پاسخ بدید.اگر هم فکرمیکنید نیاز هست من برم کتاب بخرم بفرمائید چون نمیخواهم فرصتهام را از دست بدم

بازگشت به “کارشناسی ارشد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 4 مهمان