راهنمایی برای برنامه ریزی

ایمونولوژی_111

راهنمایی برای برنامه ریزی

پستتوسط ایمونولوژی_111 » چهار شنبه 10 آبان 1391, 1:57 pm

سلام
من مدتیه که خوندن برای ارشد ایمنی رو شرو کردم تقریبا سه،چهارم کتاب ابوالعباس رو یک دور خوندم.یک چهارم از بیوشیمی و زیست سلولی مولکولی رو هم خوندم. برای زبان هم کتاب 504 رو تموم کردم.ولی خیلی کم تست زدم.احساس میکنم روش مطالعه ام جواب نمیده...دوست دارم دور اولم رو زودتر تموم کنم ولی اینجوری فزصت مرور پیدا نمیکنم و خیلی از مطالب رو فراموش کردم...میخوام بعد از تموم کرد دور اول ابوالعباس یک روش مطالعه خوب و قابل اطمینان با کارایی بالا رو پیش بگیرم.برای من خیلی مهمه که امسال قبول بشم خواهش میکنم که راهنماییم کنین؟
به نظرتون در دور بدی شروع به خلاصه نویسی کنم؟اصلا نمیدونم چطور بخونم بهتره....ممنون میشم اگه با حوصله و شفاف راهنماییم کنین
با تشکر

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

جواب: راهنمایی برای برنامه ریزی

پستتوسط کارشناس آموزشی » چهار شنبه 10 آبان 1391, 5:56 pm

بهتره تستهای طبقه بندی شده بگیرید وهرفصلی روکه میخونید همزمان تسهاشوهم بزنید وفصلهای مشترک دررفرنسهای رویت و وجگانی روهم یه مقایسه ای داشته باشید-504 اگرتکرارنکنید یادتون میره بهتره متن بخونید تالغت یادبگیرید -هرفصلوکه خوندیدمرورکلی وتست، تاروی مطالب اشراف کامل پیدانکردید خلاصه نویسی بی فایدست 3تا4دورکه خوندید بعدخلاصه نویسی-دوراول که میخونید 80درصد تایمتون روی خوندن و20درصد تست دورهای بعدی به درصدتست زدن تایم اضافه میکنید

ایمونولوژی_111

پستتوسط ایمونولوژی_111 » پنج شنبه 11 آبان 1391, 5:14 am

خیلی ممنون

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » پنج شنبه 11 آبان 1391, 1:53 pm

خواهش میکنم

بازگشت به “کارشناسی ارشد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 22 مهمان