کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی

parnianehaftrang

کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی

پستتوسط parnianehaftrang » شنبه 27 اسفند 1390, 7:26 pm

با سلام. چند تا سوال داشتم: من ترم 8 علوم آزمایشگاهی هستم و میخواستم ارشد انفورماتیک شرکت کنم. میخواستم بدونم که آیا برنامه نویسی رو میتونم خودم بخونم یا حتما باید کلاس برم؟ اگه خودم میتونم بخونم چه منابعی رو میتونم استفاده کنم؟ در مورد آینده ی شغلی این رشته هم بی زحمت توضیح بدید. ممنون. لطفا سریع جواب بدید. منتظر پاسختون هستم. با تشکر.

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

سئوال وجواب : کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی

پستتوسط کارشناس آموزشی » یک شنبه 28 اسفند 1390, 6:01 am

چون رشته شمانبوده کلاس شرکت کنید بهتره کتابهای مقسمی درمقاطع ارشد وکامپیوتو رامیتوانید ازانتشارات گسترش علوم پایه یامکدرسان تهیه کنید
آینده شغلی درمورد تهیه بانک اطلاعاتی مربوط به اطلاعات مورد نیاز بیماران جهت بهره برداری پژوهشی وتولید نرم افزارهای مربوطه وبیمارستانی و مدارک پزشکی دیجیتال وتاسیس بیمارستان مجازی کاربرد دارد

parnianehaftrang

پستتوسط parnianehaftrang » یک شنبه 28 اسفند 1390, 6:05 am

ممنون از پاسختون. فقط یه سوال هم داشتم: اگه برنامه نویسی رو خودم بخوام بخونم اول باید از برنامه نویسی شروع کنم یا ساختمان داده؟ و اینکه بجز کتابهای مقسمی که فرمودید، اسم کامل اون یکی کتابها رو میفرمایید؟ من بسته ی انفورماتیک معین رو هم خریدم. از اون چطور استفاده کنم؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » یک شنبه 28 اسفند 1390, 10:07 am

فرقی نمیکنه میتونید به موازات هم بخوانید - کتابهای معرفی شده مثل کافمن ولیپ شوتز اما مقسمی حالت درسنامه کنکوری داره کتابهای مشابه هم توبازار هست بگردید مثل کتابای عادلی نیا و... - از بسته ها مباحثی که تئوریک هست( مدیریت وزبان )را که باید کامل وچندین باربخوانید مباحثی مثل ریاضی آمار که باید یکبار بخوانید ومابقی رافقط تست بزنید واگرتست کم آوردید تهیه کنید

parnianehaftrang

پستتوسط parnianehaftrang » یک شنبه 28 اسفند 1390, 3:55 pm

بازم از پاسختون تشکر میکنم.
ببخشید برنامه نویسی رو اگه بخوام خودم بخونم از کدوم کتاب باید بخونم؟لطفا اسم کتاب رو بگید و کامل راهنماییم کنید چون در این زمینه هیچ اطلاعاتی ندارم. و اینکه اول ساختمان داده باید خونده شه یا برنامه نویسی؟ کتابهایی که معین داده کپی شده از سه تا کتاب مقسمی هستش. ممنون

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » سه شنبه 1 فروردین 1391, 3:13 pm

موسسه معین جزوه ای برای این دودرس نداره همان کتابها که گفته شد رامیتوانید بخوانید
اصطلاح کامپیوتری، ساختمان داده به روشهایی از ذخیره اطلاعات گفته می شود که برای استفاده بهینه از اطلاعات ذخیره شده اتخاذ می شود. غالباً انتخاب یک ساختمان داده موجب ایجاد الگوریتم های متناسب با آن خواهد شد که این دو در کنار هم موجب افزایش سرعت انجام یک وظیفه یا کاهش مصرف حافظه برای پردازش داده می شود؛ سنگ بنای ساختمان های داده انواع داده و اشاره گرهای گوناگون است. که با توجه به چگونگی تعریف کاربرد آنها در هر زبان برنامه نویسی پیاده سازی آنها متفاوت خواهد بود.
میتوانید ابتدابرنامه نویسی راشروع کنید

farzaneh68

پستتوسط farzaneh68 » دو شنبه 14 فروردین 1391, 10:43 am

با عرض سلام و خسته نباشید
من فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر-نرم افزار هستم. علاقه زیادی به ارشد انفورماتیک پزشکی دارم اما از بین منابع متعدد واسه درس مدیریت، واقعا موندم کدوم کتابهای مدیریت واسه آزمون ارشد از همه مهم ترند تا اونارو در اولویت قرار بدم :? خواهشمندم در این زمینه منو یاری فرمایید؟ لطفا با توجه به فرصت باقی مانده تا آزمون ارشد نام بهترین و مرتبط ترین کتابهای وربوط به مدیریت را بفرمایید.
با تشکر فراوان

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 14 فروردین 1391, 2:51 pm

کتابهای عبدالهاک و ویگر مهمترهستند که ترجمه آنها دربازار هست ویگر اخیرا ترجمه شده مهمتره
البته کل منابع مدیریت راباید بخوانید مباحث کیفیت مقدسی راهم اگه وقت شد بخوانید

بازگشت به “کارشناسی ارشد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 15 مهمان