ارشد تغذيه

shaghayegh.1

ارشد تغذيه

پستتوسط shaghayegh.1 » دو شنبه 16 بهمن 1391, 5:06 am

سلام.
ارشد تغذيه جزء مجموعه ي امتحاني دانشگاه آزاد هست؟ دفترچه راهنما رو مطالعه كردم ولي از مجموعه پزشكي فقط پرستاري رو ديدم. من كارشناسي صنايع غذايي خوندم و اطلاعي در اين مورد ندارم لطفا راهنماييم كنيد.

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

جواب: ارشد تغذيه

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 16 بهمن 1391, 7:41 pm

خیر-دانشگاه آزاد ارشد پزشکی نداره بهتره وز بهداشت شرکت کنید

shaghayegh.1

سئوال : ارشد تغذيه

پستتوسط shaghayegh.1 » چهار شنبه 18 بهمن 1391, 3:52 pm

با تشكر از راهنماييتون، لطفا دروس امتحاني ارشد تغذيه بهترين منابع را معرفي كنيد. پيشاپيش از راهنماييتون بسيار سپاسگزارم.

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » پنج شنبه 19 بهمن 1391, 3:26 am

فیزیولوژی:گایتون خلاصه درحد بالای کاردانی ،بیوشیمی لنینجر – تغذیه کراس2012+مادرن

sahar4

پستتوسط sahar4 » جمعه 20 بهمن 1391, 2:09 pm

سلا من کارشناس اتاق عملم دارم واسه ارشد تغذیه میخونم حتی ازمونا و جزوات شمارو هم گرفتم از مهر شروع کردم وخیلی خوب میخوندم ولی الان یه مدته بی انگیزه شدم حوصلم نمیشه بخونم نمیدونم چیکار کنم تمام زحماتیو که کشیدم دارم به باد میدم خواهش میکنم راهنماییم کنین من چیکار کنم از این حالت درام؟؟؟ ممنون میشم اگه کمک کنین

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » جمعه 20 بهمن 1391, 3:45 pm

بهتره محیط خوندنتونو عوض کنید اگر به کتابخانه دسترسی ندارید به کتابخانه دانشگاه نزدیکتون مراجعه کنید

sama.raiiny

سوال: ارشد تغذيه یا هماتولوژی؟؟؟

پستتوسط sama.raiiny » یک شنبه 6 اسفند 1391, 9:32 am

سلام و خسته نباشید
من یکساله که فارغ التحصیل شدم و رشته ام زیست شناسی بوده ولی هیچ بازار کاری نداشته و من بسیار ناراحت و افسرده شده ام به همین دلیل تصمیم گرفت در وزارت بهداشت ادامه تحصیل بدم حالا بین رشته های تغذیه و هماتولوژی و میکروبیولوژی نمیدونم کدومو انتخاب کنم!!!!
به نظر شما تغذیه بازار کارش بهتره یا هماتولوژی ؟؟
کدومشون قبول شدن توش راحت تره؟؟
من الان منابع دست دوم تغذیه رو هم پیدا کردم که حدود 350 تومن باید بدم و بخرمشون اما هتنوز استرس دارم و میترسم قدم تو راهی بزارم که باز مثل کارشناسی پشیمون بشم!!!
لطفا منو راهنمایی کنید یک دنیا ازتون سپاس گذار میشم

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » یک شنبه 6 اسفند 1391, 3:13 pm

هماتولوژی بهتره
هردودریک سطحند
تغذیه راحتتره
هماتو بهتره تغذیه بازار نداره

sahar4

پستتوسط sahar4 » سه شنبه 8 اسفند 1391, 7:51 pm

سلام. من کارشناسی اتاق عملم تا الان مرتب و با پشتکار واسه ارشد تغذیه خوندم. ولی حالا دچار تردید شدم که علوم تغذیه ثبت نام کنم یا علوم بهداشتی در تغذیه؟ هدفم قبولی صرف نیست میخوام رشته ای باشه که هم خوب باشه و هم بازار کار خوبی داشته باشه. شنیدم تفاوت این 2رشته تو مطب زدن علوم تغذیه هست. من اصلا به مطب زدن فکر نمیکنم میخوام فقط بتونم اینده پول خوبی توش در بیارم. لطفا راهنماییم کنین این دو رشته دقیقا کارشون چیه؟ اینده کدوم بهتره؟
شنیدم اگه بخوای دکترا ادامه بدی فرقی نمیکنه کدومو بخونی هر دو دکتراشون یکیه، صحت داره؟
واسه عضو هیت علمی شدن باید چه شرایطی داشته باشی؟
من تا الان کتابامو 3دور خوندم، ازمونای شمارو هم ثبت نام کردم فقط رو زبان زیاد سرمایه گذاری نکردم. با این شرایط خوندنم بهتره کدومو امتحان بدم؟
بدون در نظر گرفتن میزان خوندنم کدومو از لحاظ بهتر بودن واینده شغلی بهتره ثبت نام کنم؟
ممنون میشم کمکم کنین.

Mehrnaz-nut

پستتوسط Mehrnaz-nut » چهار شنبه 9 اسفند 1391, 5:26 am

سلام خسته نباشید
من ترم 5 رشته تغذیه هستم
میخواستم بدونم برای کسی که قصد داره با بیمارا کار کنه یعنی مطب بزنه، براش فرقی داره که ارشد بخونه یا لیسانس کافیه؟

بازگشت به “کارشناسی ارشد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 11 مهمان