کمک کمک

lido

کمک کمک

پستتوسط lido » دو شنبه 10 تیر 1392, 10:54 am

سلام.من یه چند مدتیه که که دچار یه حالتی شدم.....من رشتم بیهوشیه رشتمم دوست دارم ولی نمیدونم چرا هرکاری میکنم از فکر ارشد بیام بیرون نمیشه.اینم بگم من اگه بخوام ارشد شرکت کنم ویژه رو انتخاب میکنم چون واقعا به بقیه رشته ها همین یه مقدار علاقه ای که به ویژه دارم ,رو ندارم.متاسفانه فکر کنم علتش این جویه هست که بین جوونا افتاده برای ارشد وهرکس بدونه اینکه چرا باید بره فلان رشته فقط به خاطر اینکه همه میخونن برای ارشد یابیکارن یا....اونم میخونه!همه اینا باعث شده گاهی فکر کنم رشته خودم بی ارزشه و ویژه خیلی عالیه وبا اون به همه چیز میرسم!حالا 1-ازشما میخوام نظرتون رو درباره من بگین وراه درست رو با توجه به وضع حال حاضر بگید2-من با کارشناسی بیهوشی می تونم توی آی سی یو کار کنم3-بگید منیکه به رشتم علاقه دارم وزیاد به ویژه علاقه ندارم وفقط به خاطر این افکاره که بهش فکر مینکم چرا باید برای ارشد بخونم؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

جواب: کمک کمک

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 10 تیر 1392, 5:10 pm

اگر درنظر دارید کار هوشبری را ادامه دهید بهتره ویژه(اگردوسال سابقه کاردارید) یاپرستاری بخونید2-با کارشناسی بیهوشی نمی تونید توی آی سی یو کار کنید3-بعدا تومحیط کار این نیاز رااحساس میکنید وممکنه موقعیتش براتون راهم نشه

بازگشت به “کارشناسی ارشد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic-12 [Bot] و 136 مهمان