سوالات مهم برای سیر دانش

گهواره ی علم

سوالات مهم برای سیر دانش

پستتوسط گهواره ی علم » چهار شنبه 16 مرداد 1392, 8:22 am

سلام خیلی ممنون از پاسختون . واقعا شرمنده از اینکه وقت شریفتونو می گیرم ولی سوالات زیادی دارم این درسته که کسی ارشد بیوشیمی بخونه دکتراشو داروسازی میتونه بگیره یعنی میتونه داروخونه بزنه ؟2-اینکه اگر ارشدودکترا بیوشیمی بخونیم بعد اینکه میگن برای ازمایشگاه زدن هماتو یا انگل با سه نفر که دکترا داشته باشند میشه ازمایشگاه تشخیص طبی زد چون دکترای حرفه ای علوم ازمایشگاهی رو دیگه نداریم وتک تخصصی شده این درسته؟3-با توجه به اینکه کارشناسی علوم ازمایشگاهی دارم برای ارشد هماتو قبولیش سخته ؟ظرفیت دانشگاهها برای این رشته چقدره ؟من نمیدونم واقعا چه تستایی رو برای این رشته که منابعش هماتووبیو وزیست وایمنی هست بزنم کتابای تستی که خوب باشه وجزوات خوب چه چیزی رو باید تهیه کنم ؟روزی چند ساعت برای این درس وقت بذارم؟نیاز به کلاس خصوصی برای این رشته هست؟چه رتبه ای باید داشته باشیم برای این رشته؟دوستام میگن هماتو خیلی سخته هر کسی نمی تونه قبول شه ایا این درسته شما پیشنهادتون چیه که چه رشته ای رو ادامه بدم که بهتره وبتونم قبول بشم چون ما دو سال طرح داریم فقط یکبار میتونیم تو کنکور شرکت کنیم بعدش من امسال تازه میخوام برم ترم چهار از الان بخونم خوبه یا نه؟نمیدونم با چه کتابایی شروع کنم روزی چند تادرس ؟کتابا جزوه هاتون کامله یعنی برای استادایی که طراح سوالن بدون اینکه منابع رو بخونیم وهزینه ی کتابا وپست کردن اونا چقدر میشه وچگونه ان را تهیه کنم؟من درس زبانم خیلی ضعیفه نمی دونم چه کتابی یا تستی بخونم؟واینکه ازمونای ازمایشی باید شرکت کنیم چون من اگه درصدام پایی بیاد دیگه رغبتی برای درس خوندن پیدا نمی تونم بکنم؟ ببخشید که باسوالاتم شما رو خسته کردم ووقت گرانبهای شما کارشناس محترم رو گرفتم .
با تشکر

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

جواب: سوالات مهم برای سیر دانش

پستتوسط کارشناس آموزشی » چهار شنبه 16 مرداد 1392, 5:41 pm

بله میتونه داروخونه بزنه -2بله3- هماتو قبولیش سخته-ظرفیت دانشگاهها برای این رشته53نفره-منابع اصلیوتهیه کنید بهتره-روزی 8تا12ساعت -نیاز به کلاس گروهی برای این رشته هست-زیر40-بله هماتوسخته ولی باپایه ای که دارید امکان قبولی هست ازالان شروع کنید-بازبان وهماتومیتونید شروع کنید البته واحدهایی که نگذروندید وباارشد مشترکه روبخونید خیلی بهتره- چون وقت دارید منابعوبخونید بهتره شرایطشومیتونید ازموسسه سوال کنید 88940962-زبانوباید کلاس شرکت کنید-آزمونها روسال آخرکه خواستید شرکت کنید درآزمون اصلی ثبت نام کنید

بازگشت به “کارشناسی ارشد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 102 مهمان