کدام رشته ها؟

biology

کدام رشته ها؟

پستتوسط biology » جمعه 25 مرداد 1392, 3:06 pm

سلام.
دانشجوی کارشناسی زیست سلولی هستم.تابستان امسال به عنوان کارورزی در یک آزمایشگاه تشخیص طبی تا الان در بخشهای هماتولوژی،اورولوژی و بیوشیمی کارکرده ام.کارکردن در همه این بخشها بعد از چند روز به نحوی تکراری و خسته کننده میشود!سوالم این است که شما که از رشته های ارشد گرایش علوم آزمایشگاهی مثل هماتو و ایمنو تعریف میکنید؛آیا ارشد این رشته ها هم آزمایشات ساده ای که اکنون در این بخشها انجام میشود،انجام میدهند؟و یا اگر نه زمینه کاری این رشته ها کجاهاست؟
لطف کنید رشته هایی برای کنکور ارشد به من معرفی کنید که در آنها طبق علم روز جای پیشرفت وجود داشته باشد؛رشته هایی که پویا و جذاب باشند.رشته هایی که با داشتن مدرک آنها امکان استخدام در مراکز مختلف(پژوهشی و تحقیقاتی،بالینی و....) باشد.
(من تاکنون با افراد زیادی مشورت کرده ام ولی حرفهای ضد و نقیض زیادی شنیده ام و هنوز نتوانسته ام تصمیم نهایی بگیرم!پیشاپیش از راهنمایی شما کمال تشکر را دارم).

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

جواب: کدام رشته ها؟

پستتوسط کارشناس آموزشی » یک شنبه 27 مرداد 1392, 3:12 am

کارشون فقط این موارد نیست میتونند برای بیماران خاص آنتی بادی تولید کنند وباکلینیکهای تخصصی همکاری کنند البته عمده جذابیت رشتشون بخاطر جذب هیئت علمیشه که چون نسبت به دیگررشته ها هنوز اشباع نشده وازنظر محتوایی رشته های جذابین
متاسفانه اکثررشته ها نقاط ضعف زیادی هم دارند ونمیشهنتظار بالایی داشت میتونید دفترچه دکتری رو بررسی بفرمائید ورشته ای روبخونید که باهدف رسیدن به دکتری رشته مدنظرتون باشه

fatemeh khadem

Re: کدام رشته ها؟

پستتوسط fatemeh khadem » دو شنبه 28 مرداد 1392, 1:24 pm

سلام می خواستم در مورد کارشناسی ارشد mri بدونم

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

جواب: کدام رشته ها؟

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 28 مرداد 1392, 3:14 pm

سوالتونوواضحتربفرمائید

بازگشت به “کارشناسی ارشد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 93 مهمان