طرح

sahel.amiry

طرح

پستتوسط sahel.amiry » سه شنبه 9 خرداد 1391, 8:40 am

سلام.خسته نباشین.من24خرداد91 فارغ التحصیل میشم(ترم8رادیولوژیم-کارآموزیم تموم میشه).تو کنکور ارشد 91وزارت بهداشت هم ثبت نام کرده ام(بیوتکنولوژی بزشکی).آیا میتونم سال بعد هم کنکور ارشد92 وزارت بهداشت شرکت کنم؟اگر مرداد ماه امسال طرحمو شروع کنم،چطور؟
وزارت علوم چی؟ممنون میشم اگه جواب بدین

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

جواب: طرح

پستتوسط کارشناس آموزشی » سه شنبه 9 خرداد 1391, 1:24 pm

خیر اگر تاریخ فارغ التحصیلیتون بعداز تیر باشه میتونید سال بعد شرکت کنید -طرحتونو اگر سال بعد بخواهید شرکت کنید نباید برید چون تا بعد ازطرح نمیتونید شرکت کنید

sahel.amiry

سئوال : طرح2

پستتوسط sahel.amiry » شنبه 13 خرداد 1391, 4:17 pm

آخه مگه نمیگن قبل از طرح فقط یکبار میشه شرکت کرد؟خوب من 1بارم سوخته دیگه،چون تیرماه باید امتحان بدم.24خردادهم فارغ التحصیل میشم(آموزش دانشگامون میگه باید دقیقا 24 خرداد رو که کارآموزیتون تموم میشه براتون تاریخ فارغ التحصیلی بزنیم،نمیتونیم اینور اونورش کنیم.).حالال باتوجه به این شرایط اگر تابستون طرحمو شروع نکنم ،مطمئنید سال بعد میتونم کنکنور شرکت کنم؟اگر طرح برم چی؟

sahel.amiry

سئوال : طرح

پستتوسط sahel.amiry » دو شنبه 15 خرداد 1391, 6:46 am

من یه سوال خوانده نشده ام!!!!!!!!!!لطفا یکی منو بخونه و جواااااب بده!مرررررررررررررررررررررررسی

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

جواب : طرح

پستتوسط کارشناس آموزشی » پنج شنبه 18 خرداد 1391, 6:15 am

ببخشید این چند روز تعطیلات مشاورنداشتیم
هرسال قانوناشون عوض میشه امسال اونایی که بعداز آزمون سال قبل فارغ التحصیل میشدند میتونستند یکبار دیگه هم سال بعدش شرکت کنند ولی قانون جدید اینه که یکبار بیشتر نمیتونید بعد ازفارغ التحصیلیتون شرکت کنید واگر آمادگی ندارید بهتره این فرصتو برای سال بعد استفاده کنید وآزمون امسال رو غیبت کنید

sahel.amiry

سئوال : طرح

پستتوسط sahel.amiry » جمعه 19 خرداد 1391, 12:29 pm

خیلی ممنون که جواب دادین.پس امسال با اینکه ثبت نام کرده ام اگر تو جلسه کنکور شرکت نکنم فرصتم نمی سوزه؟و میتونم سال بعد شرکت کنم،درسته؟؟؟راستی ببخشید من تصمیم دارم تابستون امسال طرحمو شروع کنم،چون نمیتونم بیکار تو خونه بمونم،حوصله ام سرمیره.اگر طرح برم و امسال تو کنکور غیبت کرده باشم ،میتونم سال بعد کنکور بدم؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

جواب: طرح

پستتوسط کارشناس آموزشی » جمعه 19 خرداد 1391, 5:49 pm

اگر تو جلسه کنکور شرکت نکنید فرصتتون نمی سوزه-بله میتونید-نه طرح برید نمیتونید

بازگشت به “کارشناسی ارشد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 16 مهمان